• Frantisek.Fu

0%(5.5.2018)

• HiddenDragon

Cim novejsi Disney serial, tim stupidnejsi obsah a trapnejsi herci. Jakasi uboha snaha o "teen-Friends" - nemozna stredoskolska particka (3 holky, 2 kluci), jeste nemoznejsi, absolutne nevtipne dialogy a herecke vykony. Problemy, ktere tahle pubertalni paka resi, by mi lezly na nervy i na stredni skole. Tohle muze bavit tak maximalni zaky zakladky, a i pro ty mi to prijde jako hodne nedustojna zabava. Nejlegracnejsi je nazev toho jejich gymplu - Ditka High School :)) Protoze jsou to fakt "dítka" :))(30.7.2014)

• IQ Tiqe

Jeden díl stačil. Tohle je pro mladší, řekněme tak kolem 10–14. Na druhou stranu třeba Krok za krokem byl taky pro mladší věkovou skupinu, ale dokážu se u něj pořádně zasmát i teď, takže problém nebude jen v mém věku. Proč jsou podobné sitcomy tak infantilní a herci tolik přehrávají? A to je tenhle ještě celkem koukatelnej...(22.1.2014)

• anousek

Ne, ne a ještě jednou ne. Vážně se mi to nelíbí. Zdá se mi, že všechny seriály jedou podle stejných skript. Je tam módně založená dívka, která musí vždy a všude vypadat skvěle. Jedna přechytralá ale příliš sebevědomá dívka. Dále je tam naprostý lenoch a tupouš. K tomu se ještě přidá hygienou posedlý intouš a jedna kravka, která se za vše okolností zachová dobře.Herecké výkony za vrchol trapnosti. Předvídatelné scény a dialogy. Prostě něco pro fanynky Hannahy Montany a jim podobných.(16.11.2014)

• unclejack

Zasa až taký prúser to teda nebol, ale seriálu nepredpovedám veľkú budúcnosť. Je to hlavne pre nevyrovnané herecké obsadenie, z ktorého len jedna jediná herečka - Olivia Holt - má ambície získať si sympatie obecenstva. Najúspešnejšie disney seriály ako Good Luck Charlie a Wizards of Waverly majú viacero rozmanitých charakterov a tak si divák môže vybrať v širokej škále od mierne natvrdlého Maxa či P.J.-a až po bláznivých rodičov. Tu pôsobia ostatné postavy až na Holtovú trochu jalovo, nesamostatne a tým sa seriál posúva do sfér typu Sonny with a Chance alebo Liv a Maddie, kde vedľajšie postavy tvorili len akúsi nadstavbu, ked Demi či Cameron zišli z pľacu. Negatívnym faktorom zostávajú aj opakované gagy, vtipy na téma chalani nechápu dievčatá a pod. Nu čož, Disney pokračuje v poľovačne na nový úspešný seriál, zatiaľ sa mu však podarilo zostreliť len pár vrabcov, pričom To ja nie patrí ešte k tým menším kusom z operencov.(29.6.2014)