Policistka Gloria Burgleová pokračuje v rozkrývání tajné minulosti svého zavražděného otčíma. Ten se v 70. letech živil v Hollywoodu jako spisovatel sci-fi románů. Gloria proto odlétá do Los Angeles a vydává se po jeho dávných stopách, aby našla odpovědi na své otázky. Během vyšetřování se setkává s protřelým filmovým producentem a vysloužilou herečkou, kteří v minulosti spolupracovali s jejím otčímem. (Česká televize)

ZeroCZ1233

Jak by řekl Cimrman, krok stranou a to velmi příjemný. Změna prostředí a zaměření na vedlejší linku mě velmi bavilo. Zaujetí mimo jiné přivedlo i tvůrčí nápaditosti v podobě animovaného intermezza spojeného z několika dílku, jež se následně zacyklily a nádherně spojily s hlavní epizodní zápletkou, jež přes dobře míněnou vážnost byla i roztomile komická. Chápu, proč mnoho diváků tenhle odskok nebere, mně však nadchnul a jsem za něj velmi rád, aspoň trochu rozvířil prach... tedy sníh. ()

IZFNP

Pre mňa zatiaľ najzaujímavejšia epizóda tretej série, a to najmä vďaka nadanej Carrie Coon, ktorá stvárňuja zatiaľ najkomplexnejšieho predstaviteľa law enforcement zo všetkých troch štací seriálu, ale taktiež vďaka vedľajším linkám (70s, animované sci-fi), ktoré sú rovnako prepracované a pôsobivé ako linka hlavná. Snímok Fargo ako originál a predloha mal atmosféru, akýsi špecifický a ťažko uchopiteľný nádych, ktorého čiernohumornú, absurdnú zložku sa doposiaľ tvorcom darilo skvele napĺňať, avšak až táto epizóda ukázala, že súčasťou tejto atmosféry studeného zapadákova je i akási hĺbavá poetickosť. ()

Achmed

Bylo asi zbytečné kvůli vysvětlení jedné věci udělat celou jednu epizodu. Nutno však uznat, že když už to tak udělali, odvedli u toho alespoň dobrou práci. Animované střípky dali divákovi možnost zamyslet se nad světem a na konci se dokonce dozvěděl, že ten celý díl k něčemu byl. Ačkoli jsem si ze začátku kontroloval, jestli se opravdu koukám na FARGO, nakonec jsem si tuto zvláštní epizodu i užil. Zkrátka fargo umí překvapit... ()

Anderton

Každá séria kvalitného seriálu musí mať aspoň jednu epizódu, ktorá sa vymyká zo zabehnutej atmosféry, prípadne aj dejovej línie. V trojke Farga sme sa dočkali už pri tretej časti, čo je určite prekvapivé, keďže ešte nie všetky figúrky sú jednoznačne rozostavané na šachovnici. Ale čo, máme tu krásne retro a s animovanými sci-fi vsuvkami, takže fanúšikovia tohto žánru určite budú mať radosť. Dej sa extra dopredu nepohol, ale zase sa nám potvrdí, aká je Carrie Coon sympatická herečka. ()

Johny203

Fargo je pre mňa špeciálna záležitosť. Vďaka svojej atmosfére je to pre mňa esencia zimy a preto si ho púšťam výhradne v dobe keď je aj u nás za oknami sneh a mráz, a to je poslednú dobu veľmi málo. Preto túto časť, odohrávajúcu sa v slnečnom LA beriem ako vyplytvaný zimný večer a ako najslabšiu časť Farga celkovo, aspoň zatiaľ. Pozitívom bol objav Francescy Eastwood a tá krabica. ()

• V záhlaví tištěného scénáře „The Planet Wyh“ od Thaddeuse Mobleyho (Thomas Mann) se objeví chybný název „The Planet Why“ (tedy „Why“ namísto smyšleného „Wyh“). (Caminzind)