Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Eph a Dutch sledují Palmera, kterému se podařilo přesvědčit Coco, aby se k němu vrátila. Starosta prosí Palmera, aby si promluvil s radní, která čistí město od upírů. Ta totiž oznámila, že vyčistí část Manhattanu pro bohaté pouze, pokud jí přispějí 1% svého majetku. Palmer souhlasí, že si s radní promluví na tiskové konferenci, a Eph to všechno slyší, takže se rozhodne zaútočit před tiskovou konferencí. Eph na Palmera vystřelil a byla vidět krev, takže si myslí, že uspěl, ale Eph ve skutečnosti zasáhl Coco. Eph a Dutch nestihli utéct, takže byli zadrženi. Dutch od Epha nakonec odvedli, ale Eph neví kam. Za Ephem přišel Palmer a krátce si s ním promluvil, večer se pak přihnali upíři. Epha nakonec zachránili Fet a Nora. Policista trojici prozradil, že Dutch odvedli do jednoho hotelu. Na konci dílu vidíme, že se Eichorst chystá Dutch zabít. Coco útok přežila jen díky tomu, že jí Pán věnoval trochu ze svojí zázračné uzdravovací tekutiny, což po něm Palmer žádal.

Než se Fet a Nora vydali zachránit Epha a Dutch, pátrali se Setrakianem po Lumen. Setrakian ví, kdo má knihu u sebe, takže si vyhledal všechny muže s tímto jménem v New Yorku. U prvních dvou nespěli, ale na třetí adrese našli knihkupectví a spoustu knih v soukromém bytě. Fet a Nora pomáhali Setrakianovi hledat, ale když uslyšeli zprávu o Ephovi a Dutch, tak odešli. Setrakianovi později došlo, že hledá ve špatném bytě, takže vyrazil na čtvrtou adresu, kde už uspěl. Setrakian Lumen otevřel a viděl několik stránek, ale pak ho někdo omráčil a knihu mu vzal. (TV Prima)

(více)

Recenze (1)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Desátá epizoda není proti předchozímu dílu až tak stupidní,tím ale nechci říct,že je dobrá.připadá mi,že tvůrci nejsou schopni vymyslet pořádnou zápletku navíc,takže tady máme hlavní dějovou linii,ale všechny linie vedlejší vypadají zbytečně.Hrdinové vždy vyrazí z úkrytu za nějakým cílem,chvilku se střílí,sekají se hlavy,nikomu důležitému se nic nestane,cíle výpravy není dosaženo a nakonec se zase všichni sejdou u Feta.Kdysi jsem se díval na první řadu Ztracených a probíhalo to tam obdobně. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama