Nicole si může nápadníky vybírat, ale ten, který se jí líbí, už má jinou. Na vytouženém rande se nakonec ocitne se svým, poněkud podivínským, sousedem. Nicole a Chase jsou dva sousedé, kteří se nemají příliš v lásce. Jeden je opakem toho druhého. To se ale změní v den, kdy je Nicole odvržena svým přítelem a kdy Chase dostává od své přítelky ně kopačky. S velkou neochotou spolu naplánují, kterak vítězně proplout minovým polem středoškolských lásek. Jejich plán zní: Vzbudit touhu a žárlivost u svých bývalých protějšků a tak je získat zpět. Ale uprostřed všeho toho plánování Nicole a Chase zjišťují, že ten, po kterém touží, není zase až tak daleko. (oficiální text distributora)

haWranka

Nemohla jsem se rozhodnout, jestli mám dát dvě nebo tři. Objektivně je to průměrná romantika pro puberťačky. Subjektivně - ohromně jsem se bavila a Adrian Grenier je opravdu opravdu moc pěknej chlap:) Ale budu hodnotit nezávisle na mých hormonech. ()

E lan

Lehce podprůměrná romantika, která nenásilným způsobem zpříjemní nedělní odpoledne. Herecké výkony trochu slabší, scénář bez nápadu, ale jinak nic co by člověku výslovně vadilo. ()

Hannibal1913

Kupodivu koukatelné. Klidně bych tomu vysolil i 4 hvězdy, ale muselo by to mít přecejen větší hloubku. Ale v porovnání s ostatními "john tucker musí zemřít" a podobně je to někde jinde.. ()

andrew88

Spíš bych to nazval "Šílená nuda"....90tkové komedie miluju, ale tahle je propadák a rozhodně mezi ostatní kultovky nezapadne.... ()

KdG

To není šílená jízda ale šílená blbost. Poměrně slibný začátek ale později to upadá do klišé a nudy. Není to vtipný, předvídatelný děj a patetický konec. Hlavní hrdinka je vyzáží nic moc, taková Ali Larter je proti ní hvězda. Adrian Grenier má charizma a je nepřehlédnutelný, určitě ho brzy v něčem uvidíme. ()

Tythan

Výborná komedie z prostředí americké střední školy. Líbí se mi, že je hezky promyšlená, hezky natočená a to je něco pro mě, má to dobrý konec. Věřím že tento příběh, ale asi trochu v jiném nebo možná starším provedení tady už byl, ale mě se tento film moc líbil a když mám na něj náladu vždy si ho ráda pustím znovu. A navíc Adrian Grenier je j tomhle filmu hrozně hezkej. Nejvíce se mi líbí scény, kdy se ptá kolik mu zaplatí za to, že s ní půjde na basketbal a taky scéna hodně na začátku filmu, kdy stojí proti sobe po ránu celí zozespalí a ona řekne, že z dětskejch hrátek už dávno vyrostli, ale nejlepší je, když se opije a nadává mu v autě. ()

bigbadboy

Nejradši mám film u kterého předem přesně vím jak bude probíhat, jak to dopadne a už v polovině je jasné jak ho nakonec ohodnotím. Vrať se k seriálům Melisso... ()

LeePriest

Romantické filmy většinou nevyhledávám, tento mě však dost zaujal. Asi proto, že se děj odehrává mezi středoškoláky a já jej prvně viděl v době svého studia na střední, tedy hlavní představitelé mi celkem přirostli k srdci. A za druhé, ačkoliv se chvílemi jedná o romantický film, hlavní dvojice se políbí pouze dvakrát, tedy od filmu nečekejte, že se od začátku do konce točí jenom kolem řečí "já tě miluju" atd. ()

mikalana

Ohranému příběhu změny osobnosti konkuruje směle už jenom neschopnost scénáristů, vytáhnout z toho alespoň něco a neschopnost ústřední herecké dvojice, která hraje jako dva velbloudi na poušti hledající vodu. Nenašli ani sami sebe ani svoje postavy a výsledek je mizerný - umírám na nedostatek filmovosti. Konec není nijaký. Ani komedie ani drama a romantiku to vidělo z okna ponorky. ()

P@\/EL

Je pravda, že děj a celý film jsou hodně prvoplánovité, nicméně se nejde na tvůrce moc zlobit, ono si to totiž v tomhle případě ani jinak představit nelze. Ikdyž tu těžko budete hledat nějakou nářezovou srandu, tak mě osobně film sednul a dobře jsem se u něj bavil. Rovněž herci mi přišli sympatičtí. ()