Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nicole si může nápadníky vybírat, ale ten, který se jí líbí, už má jinou. Na vytouženém rande se nakonec ocitne se svým, poněkud podivínským, sousedem. Nicole a Chase jsou dva sousedé, kteří se nemají příliš v lásce. Jeden je opakem toho druhého. To se ale změní v den, kdy je Nicole odvržena svým přítelem a kdy Chase dostává od své přítelky ně kopačky. S velkou neochotou spolu naplánují, kterak vítězně proplout minovým polem středoškolských lásek. Jejich plán zní: Vzbudit touhu a žárlivost u svých bývalých protějšků a tak je získat zpět. Ale uprostřed všeho toho plánování Nicole a Chase zjišťují, že ten, po kterém touží, není zase až tak daleko. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (32)

togaf 

všechny recenze uživatele

Další americká komedie lomeno drama (haha) lomeno romantický....a kupodivu je to opět nuda. Melissa Joan Hart je nafoukaná káča, v rámci filmu by se asi měla změnit, ale k tomu nedojde. Což je jediná originalita tohoto filmu. Adrian Grenier je milej, ale před svou proměnou v ulízaného šprta byl mnohem hezčí. Aspoň je to krátké. ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Přestože mam teen-komedie z prcičkovský éry docela rád, tak tohle mě vůbec nechytlo. Jedna stádní pipka tam předělá jakýhosi rebelujícího kudrnáče k obrazu svému a nakonec se do sebe nějak zabouchnou. Od filmu s názvem Šílená jízda jsem očekával něco trochu víc odvázanýho. Humoru je tam dost málo. Ani ta Sabrina da teenage bitch už se mi nelíbila tolik, jako když jsem byl v pubertě. Asi už stárnu. 40% ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Teenagerovský romantický snímek připadá v onom ohromném množství >prcičovských< komedií jako zjevení. Žádné vzájemné se dobírání, sexuálních narážek, či dalšího nevkusného humoru. Vše jede poklidně přátelsky plného vzájemných sympatií a lásky. Mladí tu doslova prožívají americký sen. Že by to byla komedie mi však ale vůbec nepřipadá. Alespoň nic humorného mi tu nepřišlo. Atmosféra je dle standartů a kritérií pro romantické vyprávění, takže naladění diváci si užijí, ostatní během deseti minut usnou. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Teenage romantika, ktorá podľa mňa neprávom zapadla. Možno preto, že to nie je komédia plná nechutností a ani postavy nie sú také vyhrotené stereotypy. Žiadny prehnane zlí triedny športovci, ktorí by šikanovali chudákov nerdov sa tu nekonajú. Aj keď nejaké to rozdelenie do skupín tu je, ale maximálne tak jedna z druhou nehovorí. Sem tam sa tu nájde nejaký idiot, ktorý spraví nejakú hlúposť, ale to je tak všetko. Dejovo to je niečo medzi She's All That a jeho remakeom He's All That. Zase sa dáva dokopy nesúrodý pár, ale tentokrát sa postupne menia a približujú k sebe obidvaja. Pritom sa nejedná o žiadnu radikálnu zmenu. Dostatočne pútavé sú aj vedľajšie línie. Z hereckého obsadenia stojí za zmienku sympaťák Adrian Grenier a dokonale nádherná Melissa Joan Hartová. Škoda, že netočí viac filmov a utápa kariéru v úspešných seriáloch. Nenapadá ma, čo by som filmu vytkol. Možno pomalší rozbeh, kým sa poriadne zoznámime s postavami, ale potom to už klape jak hodinky. Teenage film, ktorý funguje aj po rokoch. 7/10. ()

santiamén 

všechny recenze uživatele

5/10 Obsahově je tohle teen dráma blíž filmům jako Protivný sprostý holky nebo Bezmocná, většina postav se chová způsobem odpovídajícím věku a snímek si udržuje určitou sebekritiku. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a člověk nemá nutkání co pár vteřin obracet oči nad jejich chováním. Na druhou stranu je ale film tak nějak bez šťávy, bez barvy, našedlé devadesátky, co nemají navzdory názvu koule. Na rozdíl od výše zmíněných Šílené jízdě chybí nějaká charismatičtější postava nebo pamětihodná scéna, která by film vyzdvihla nad šeď průměru. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Film se původně měl jmenovat Next to You. (Terva)
  • Faye Grant a Stephen Collins, kteří hrají rodiče Nicole (Mellisa Joan Hart), se později vzali. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v americkém státě Utah, a to převážně ve městě Salt Lake City. Interiéry se pak převážně točily ve střední škole Ogden na Harrison Blvd 2828. (Terva)

Reklama

Reklama