poster

Flash (TV film)

 • USA

  The Flash

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Fantasy

USA, 1990, 94 min

Režie:

Robert Iscove

Předloha:

Robert Kanigher (komiks)

Scénář:

Paul De Meo

Hudba:

Jeff Marsh

Producenti:

Craig W. Van Sickle

Scénografie:

Dean Edward Mitzner
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  Nostalgická vzpomínka na porevoluční dobu, ve které se VHSky půjčovaly za dvacku s vrácením do druhého dne, ale v sobotu je bylo možné půjčit až do pondělí. Doba Terminátorů, Policejních a Lyžařských akademií, Gremlins, Critters, Běžícího muže a dalších více méně kultovních filmů. Flash vyvolává v dnešní době už jen jemný úsměv na tváři, v době své československé premiéry však pro předpubertální dítě představoval nový, dosud neznámý svět.(1.4.2010)

 • SeBig
  **

  Tupý levný céčko, který utratilo všechny lovásky za soundtrack od mistra Elfa a studijo krásně našetřilo na hercich a na scenaristech, který tento kousek měli sepsany během jednoho pulhodinoveho posezeni u chlazeneho ležáku. Triky a "efekty" nebudu komentovat, film odflaklejši než moje domácí úkoly, který jsem ani nedělal. Nebylo to ale zase takový umučeni a dalo se to s chladnou, otupelou leč trochu bolavou hlavou dokoukat.(6.6.2017)

 • KafuR
  **

  Myslím si, že po půl tuctu novodobých filmíků o suprhrdinech jsem zvyklý už na ledajaké hovadiny a různé podoby absence scénáristovy fantazie, ale to jsem ještě netušil, že na mě z hlubin času vybafne další skvost, tentokráte na téma laborant vs. tříkolkáři. Rok vzniku jsem rozhodně bral v úvahu, ono zrychlovat záběry šlo už i v devadesátých, ale ostatní věci už mi jaksi hlava pobírat odmítla, a to hlavně: město, které si nedokáže poradit s bandou zfetovaných pošuků na motorkách, nezachrání jeden Blesk, ale pouze apokalypsa biblických rozměrů, která toto doupě neschopnosti definitivně vymaže z mapy.(31.10.2014)

 • liquido26
  ****

  Protože mám rozkoukaného současného Flashe, musel jsem si pustit i tuto starší verzi, kde se v hlavní roli objevuje John Wesley Shipp, který si v té nové zahrál Barryho tátu. No ve všech ohledech průměrné, obzvláště v porovnání s novou verzí, ale na druhou stranu docela mile zábavné a vtipné. (Dabing = katastrofa)(16.2.2016)

 • Gemini
  ***

  Pokud jste podobně jako já zvyklí na Burtonovy geniální comicsové filmy, vyvolá ve vás Flash jenom pohrdání. Jenže když si uvědomíte, že Gotham, tak jak nám ho Burton předhodil k atmosférickému a audiovizuálnímu obžerství (nehledě na perfektní herecké výkony), je nedostižný, docela se i pobavíte, jako u většiny akčních béček, na která se podíváte jen jednou...(29.5.2003)

 • - Jméno staršího bratra Barryho Allena (John Wesley Shipp) je Jay. Jay Garrick byl původní Flash v komiksech. (JORDY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace