poster

Flash (TV film)

 • USA

  The Flash

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Fantasy

USA, 1990, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  ****

  Nostalgická vzpomínka na porevoluční dobu, ve které se VHSky půjčovaly za dvacku s vrácením do druhého dne, ale v sobotu je bylo možné půjčit až do pondělí. Doba Terminátorů, Policejních a Lyžařských akademií, Gremlins, Critters, Běžícího muže a dalších více méně kultovních filmů. Flash vyvolává v dnešní době už jen jemný úsměv na tváři, v době své československé premiéry však pro předpubertální dítě představoval nový, dosud neznámý svět.(1.4.2010)

 • majo25
  ****

  Komixový pilot k seriálu, ktorý by som v čase uvedenia asi veľmi žral a spomínal s veľkou nostalgiou. Preto odpustím pár nedotiahnutých vecí a oceňím charizmatického - aj keď menej známeho komixového - hlavného superhrdinu. Ostatné postavy sú celkom fajn, nechýba tomu humor a dobré hlášky. Rovnako za efekty sa nemusia tvorcovia vôbec hanbiť. Záporáci boli síce slabí, ale verím, že v nasledujúcich častiach seriálu prídu aj lepší. Kiež by sa mi ho podarilo zohnať.(1.8.2015)

 • KafuR
  **

  Myslím si, že po půl tuctu novodobých filmíků o suprhrdinech jsem zvyklý už na ledajaké hovadiny a různé podoby absence scénáristovy fantazie, ale to jsem ještě netušil, že na mě z hlubin času vybafne další skvost, tentokráte na téma laborant vs. tříkolkáři. Rok vzniku jsem rozhodně bral v úvahu, ono zrychlovat záběry šlo už i v devadesátých, ale ostatní věci už mi jaksi hlava pobírat odmítla, a to hlavně: město, které si nedokáže poradit s bandou zfetovaných pošuků na motorkách, nezachrání jeden Blesk, ale pouze apokalypsa biblických rozměrů, která toto doupě neschopnosti definitivně vymaže z mapy.(31.10.2014)

 • M.Macho
  ***

  Celkem příjemný, minimalistický pilot, který nikoho nepobouří extrémně rychlým ani pomalým tempem natož složitou či příliš plytkou zápletkou. Během věty: "Celkem příjemný, minimalistický pilot" se několikrát otočilo cosi červeného, oběhlo - ale zanechalo to vánek...jemný. A i kdyby by byl Flash rychlejší než světlo a utíkal tak rychle, že by slovo "pilot" proběhlo dřív než "celkem" nikdo by si toho moc nevšímal. Poklidné, ale z 90'kových komiksových běsů nejsnesitelnější.(6.7.2013)

 • Gemini
  ***

  Pokud jste podobně jako já zvyklí na Burtonovy geniální comicsové filmy, vyvolá ve vás Flash jenom pohrdání. Jenže když si uvědomíte, že Gotham, tak jak nám ho Burton předhodil k atmosférickému a audiovizuálnímu obžerství (nehledě na perfektní herecké výkony), je nedostižný, docela se i pobavíte, jako u většiny akčních béček, na která se podíváte jen jednou...(29.5.2003)

 • - Jméno staršího bratra Barryho Allena (John Wesley Shipp) je Jay. Jay Garrick byl původní Flash v komiksech. (JORDY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace