X Factor (TV pořad)

X Factor

Reality-TV / Hudební

Slovensko / Česko, 2014

Komentáře uživatelů k TV pořadu (53)

• Patw

Naprosto nejen nesympatická ale také arogantní & namyšlená porota. Klepmíř = laciná parodie na Simona Cowella, "velký drsňák", nejlepší vokální zpěvačka Sklovská, vystudovaný a chytrý Brzobohatý (protekční spratek) a Buckingham, která jediná má sice zkušenosti s účinkováním v takovéto show, avšak není to ono. Když někdo zpívat umí, nepostoupí. Když má někdo krásnou tvář prošel dál. A když někdo neumí, (umí až na potřetí) tak postoupí snad až do finále. Ne, ne a opět NE.(29.4.2014)

• wafc

Se ctí jsem to hodil do černejch.(13.4.2014)

• Sfinkter

Nejhorší ročník nejen X Factoru, ale všech pěveckých soutěží, které se dodnes v ČR vysílaly. Už v semifinálových kolech téměř nikdo neuměl zpívat - asi zásluha poroty, kde se o kvalitě dá hovořit pouze ve spojitosti se Sisou Sklovskou. Klempíř ze sebe udělal šaška, Brzobohatý zas úlisného kašpara bez nutné dávky kritiky. Hrůza.(9.6.2014)

Prekvapivo skvelá porota (Ondřej milo prekvapil odbornosťou, Sisa ako porotkyňa zaujala nevídane a to som ju pred tým príliš nemusel. Oto, skvelý Oto. On je pán....A Celeste - zlatíčko malé, neokresané...)(29.7.2014)

• herr_carter

Nyní mi dovolte, abych citoval můj erudovaný komentář k podobně světově proslulému velepořadu "Hlas Československa"...................."Aneb jak pobavit vylízané masy a nalézt spoustu talentovaných kokotů, kteří jsou vybíráni ještě většími kokoty................ moje hodnocení = 0 z 10.(4.10.2014)

Dobrá kulisa, Pyco jako moderátor, občas fungující porota......jen to hraní na city už je trošku trapné. Kde vůbec ty naše televize berou ty neustálé fronty přihlášených??? Ale zase na druhou stranu, lepší jak nováckej Hlas, kde ještě měli tu drzost si u zakoupeného formátu překopat pravidla, až je to hnus.(19.3.2014)

• ac3r

Proboha lidi přestaňte už konečně na tyhle krávoviny xfactory, hlasy, superstary aj. čumět, třeba pak snad začnou dávat něco pořádnýho. Pro mě absolutně nepochopitelný jak to ještě vůbec někoho může bavit, stejně tak jako zprávy TV Nova, tipoval bych to na stejnou sortu lidí.(11.3.2014)

• RomeroIsGod

Tak tu máme další navoněný hovno. Normalizační umělkyně Sklovská, vykouřenej (a nesoudnej) Klempíř, "nějakej" Brzobohatý (údajně skladatel, ale nic vod něj neznám) a k tomu puberťačka Selesta. Dementní porota soudí stejně dementní "soutěžící", ve skutečnosti hovna, co chtěj prorazit na naší popový scéně. Už jenom ze spojení "naše popová scéna" se mi zvedá kýbl, takže nechápu proč to dělaj.(16.4.2014)

• Olík

Nepřišel jsem hodnotit pořad jako takový, neboť mu nehodlám osobně věnovat ani minutu svého volného času, ale co si o významu takové estrády myslet, když v porotě usednou náctileté děvčátko, které samo zpívá dva dny, herec z nekonečných seriálů (možná někdo bude namítat, že i hudebník, ale já jsem nějak nezaregistroval, že by po něm zbyla nějaká díra do světa), vyzobaná slunečnice z Lúčnice a Oto……..no Otomane, ty jsi mě zklamal :( Ne sorry, běžte se slzami v očích obejmout své nejbližší, právě jste postoupili mezi další X tisíc……už jste velcí zpěváci, bulvár rozprostírá stan před vaším domem a babička dělá nad krbem místo pro Zlatého slavíka.(17.3.2014)

• alambert

Po tom, co porota vybrala finalisty jsem se na to přestal v podstatě koukat. Vyhodili ty nejlepší a osobnosti a nechali si cosi, o čemž si mysleli, že z toho budou umět vymodelovat hvězdy. Žel, tak šikovní nejsou a soutěžící zůstali soutěžícími. Kdo vyhrál jsem se dozvěděl s týdenním zpožděním.(29.5.2014)

• emdvojka

Česko-Slovenské projekty, ktoré sa pred pár rokmi radovali sledovanosti, dnes ponúkajú ohrane témy pre masu "federácie", ktorá, ale postupne o tieto bludy stráca záujem a tak ako upadol náš spoločný štát, pomaly, ale isto upadne aj naša spoločná spolupráca. Či je to X-Factor, Hlas, Súboj Národov, Vyvolení, alebo čokoľvek "nové" čo si producenti vymyslia už bude dopredu pochované aj keď sa vtom ocitáme ako konkurenti- bratia. Nieje to už zaujímavé pre nikoho.(23.4.2014)

• miawallacova

další televizní pořad, kde neznámí lidé zpívají známé písně. Máme tu hendikepované, outsidery, lesby a gaye. V porotě je hodnej i zlej polda, mladá i stará zpěvačka, tak co tomu chybí, že je to tak špatné?(11.5.2014)

• matthew.17

Hmmm.... pozeráme spevácku šútaž alebo Modré z neba?? Jedna známa, speváčka že by ste spadli na zadok šla pred dvoma rokmi do Hlasu ČSR. Postúpila speváckym kolom, no nevysielaným nezverejnením "novinárskym" kolom neprešla, lebo žiaľ pán novinár povedal, že nemá dosť zaujímavý život... Hmm... Tam aspoň tie zaujímavé životné príbehy idú postupne na povrch či už občas nejakou poznámkou do kamery alebo neskôr vo veľkom cez médiá. X Factor však absolútne bezchrbťácky postaví ľudí pred porotu a oni sa sami "zničoho nič" rozhodnú rozprávať o svojich životných traumách aby potom vypálili pieseň a naplno a plačúca porota ich poslala ďalej... Všimnite si aj ten hollywoodsky sen ktorý X Factor stále ukazuje... Príde sebavedomý spevák čo sa chce dostať čo najďalej, sú tam takí traja ktorých rýchlo prestrihnú, ukážu ich škrekot a pošlú ich domov. A sú tam chudobní ľudia, bez rodičov, bez peňazí, po chorobe ktorí nemajú v živote nič len spev a posielame ich ďalej... Nemám nič proti nim, verím, že príbehy sú skutočné (možno trocha prifarebné pre komerčné účely) a mladí speváci ich hovoria lebo to majú v zmluve, ale tá Superstar aspoň ukazovala realitu (dvojminutová dokrutka o babe ktorá sa vzoprela nevernému chalanovi ktorý vravel, že na to nemá, šla do Superstar a tam zistila..... že na to fakt nemá) X Factor je hnusná citová manipulácia obalená v nablískanej show a mne ostáva len dúfať, že časom to už bude naozaj len o speve.... Hviezdičky za sympatickú porotu.(19.3.2014)

Veľmi slušné a dá sa to bez problémov pozerať. Oproti tomu bahnu na Nove a Markíze je poznať veľký rozdiel. A už len MARTIN "PYCO" RAUSCH je samé o sebe záruka, že je tu kvalita.(24.3.2014)

• tyna97

Snad nejslabší pěvecká soutěž. Ze začátku jakž-takž, pak nuda. 30%(27.4.2014)

• jirin_cz

Jak zabít kvalitní pořad... Když se rozhodla Prima, že půjde proti Nováckému Hlasu, měl jsem celkem jasno, že to bude výhra pro Primu. Talent umí, pravděpodobně nejlepší zpracování v ČR/SR. U prvního dílu se mi to splnilo, porota parádní a nová, nikdo koho jsme v téhle pozici mohli vidět. Ale první díl byl asi jediný, kdy aspoň pro mě byl X Factor lepší než právě Hlas. Další díly to šlo z kopce, žádné talenty. Porota postupně trapnější - obzvláště Oto Klempíř, který se mi ze začátku líbil. No a vrcholem bylo, že do žíváků šlo celkem osm uskupení a finále v šesti lidech. Finále tak v podstatě ani nebylo finále.. Totálně zabité(28.5.2014)

• andysek88

Spodina té nejzrůdnější zábavy. Jako bonus navíc extrémně nesympatická porota - v čele rádoby chytrý, pleškou prasátka házející slizoun Ota Klempíř a exhumovaná Sisa Sklovská. btw. Pane Klempíř, "Konec korunuje dílo" je výrok Cicera? Ten natáhl bačkory dřív, než tento výrok spatřil světlo světa. Mein gott!(23.3.2014)

• helrohir

Nevidím žiaden rozdiel medi touto reality show a ostatnými speváckymi súťažami. Teenegarov to zaujať môže, ale pre mňa je to lne strata času.(29.3.2014)

• bankula

Po DoReMi, několika ročnících Superstar, Hlasu Československa, Česko zpívá a co já vím kolik dalších srágorovin podobného typu už v telce běželo tu máme další, zcela originální, novátorský projekt. x factor (a dokonce už po druhé :-) Chápu, že pro komerční televize je podstatné nějak zaplácnout čas mezi reklamami. Efekt pořadů tohoto typu je dvojí. Jednak se tu mohou sebeprezentovat některé naše hvězdy coby porotci, přičemž se primárně řeší, co měly který den na sobě a jaký měla která z nich účes. No a jednak tyto pořady jsou dokonalou fabrikou na klepy a drby, čímž umožňují přežít několika desítkám bulvárních plátků, které si lidé u nás kupují častěji než denní tisk. Vůbec bych se nedivili, kdyby takový Blesk, Spy, Aha a další podobné pořady sponzorovali.(2.5.2014)

• aresscorp

fuck that shit! hrozný, na to se nedá koukat, porota bez charisma, zpěv k hovnu, never more(9.3.2014)

Je to takřka po dlouhé době a je to solidní pokračování X-Factoru v jiné režii. TV Prima a TV Joj takové show umí dobře dělat. V neděli večer tam stejně v ostatních televizích nic nehraje, tak proč se na to nekouknout.(9.3.2014)