Smrtící hurikán

(TV film)

Rodině DuPuisových se podaří jako zázrakem vyváznout z pekla rozpoutaného hurikánem Katrina. Netrvá však dlouho a rodina zjistí, že se na jejich směrem řítí další smrtící hurikán. Ten nový má být ale mnohem silnější... (TV Prima)

Gilmour93

Čas od času, v rámci jakési zvrácené formy sebetrýznění, si udělám večer spojený se sledováním sraček mimo místnost toalety. Dobře vím, že budu trpět, ale bez zkušenosti není poznání.. Co přinesl debut a zároveň chci doufat i derniéra Roba Kinga? Pět minut autentických záběrů vlnobití, satelitních pohledů na hurikán a opravdu mizerných triků a ten zbytek kolem bylo jen cosi, při čem ptát se proč a z jakého důvodu nedává moc smysl. Burt Reynolds jako plesnivý paličatý suk, co se v zoufalých bracích staví živlům s brokovnicí v ruce? Takový sklonek kariéry bych nepřál nikomu.. ()

Marze odpad!

Miluju dědečka, byl kouzelně směšný. A hodně jsem se nasmál (což asi režisér nezamýšlel) . Doporučuji ale sledovat vyspalí, aby jste neusnuli. Viděl jsem dnes na Prima Cool v koronavirové karanténě. Hurikány mají se změnou klimatu zesilovat. I tupí lidé si mohou ve Wiki přečíst, že změnu klimatu způsobuje spotřeba fosilních paliv (automobilismus apod.), kácení pralesů (každý rok jsou vykácený pralesy o velikosti Británie,palmový olej...) a intenzivní chování hospodářských zvířat na farmách. Počet obyvatel Afriky se má brzo opět zvojnásobit. Takže lidi, do pár let tady máme pořádné hurikánové katastrofáky v přímém přenosu a nemá pravdu jedna americká důchodkyně na Youtube, která řekla ať si s klimatickými změnami nasereme, protože ona už bude mrtvá. ()

RypavaDvojka

Páteční film na stanici PRIMA COOL většinou jistí filmový brak a já už se těšil na velký tornádo, špatný efekty a scénář na tužku. No, tenhle film mě zklamal už tím, že tam to tornádo (efekty šinoucího se tornáda) bylo … ehem … ani jednou. Efekty žádné, film tahavý jak sopel, scénář gumový, nudný... A spíše drama než katastrofický/akční. 15% ()