Reklama

Reklama

Cena za slávu

  • USA Starry Eyes
Trailer

Začínající herečka Sarah Walkerová je odhodlaná prorazit v Hollywoodu. Celé dny však tráví v zaměstnání bez jakékoli vyhlídky na postup, navíc pod přísným dohledem svého povýšeneckého šéfa Carla. Udržuje povrchní přátelské vztahy s ostatními neúspěšnými umělci a soupeřícími herci a účastní se bezpočtu konkurzů v naději, že se na ni jednou usměje štěstí. Po sérii podivných castingů vedených tajemnou dvojicí ze slavné produkční společnosti Astraeus Pictures je Sarah konečně obsazena do hlavní role jejich nejnovějšího filmu. Producent si myslí, že ji čeká zářivá budoucnost. Tato kýžená příležitost má však bizarní následky, které Saru promění jak po duševní, tak i tělesné stránce v cosi krásného... a naprosto děsivého. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (75)

tron 

všechny recenze uživatele

Hlavná postava sympatická asi ako krvácajúci vred. K tomu príbeh nudný ako niekoľkohodinové pozorovanie schnúcej maľovky v obývačke (alebo na chodbe, vyberte si) a tempo pripomína v spomalenom zábere sa pohybujúceho slimáka po porážke. Nechutný, odporný film. Aspoň 30% dávam za finálny bitúnok, inak nič. Krv samozrejme dobrý horor nerobí, ale toto bolo nakrútené tak drsne a intenzívne, že ma to vytrhlo z letargie. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„KDYŽ SE NEMŮŽETE UVOLNIT SÁRO, JAK BY JSTE SE MOHLA PŘEMĚNIT V NĚCO JINÉHO?…" /// Jak si lze dobírat absurdní svět jménem Hollywood, kde hraje důležitou roli závist, kariérismus a zákulisní manipulace už ukázal ve svém Mulholland drive David Lynch. Tentokrát se ovšem připravte na béčkovej horor, který není děsivej, jen vobčas nechutnej. V poklidným tempu sledujeme mladou holku, která chce bejt herečkou. To poklidný tempo prodlužuje snímek a než nadejde čas ke scénáristicky divokým fantasiím, načekáte se. Klidně by to mohlo bejt psychologický drama, ve kterým se pozná většina těch, co se chtěj stát přes noc hvězdou. Nebýt toho slasherovýho konce. V závěrečný třetině pak Alex Essoe konečně může i nám předvýst, že hrát umí. A jestli tam na konci ležela ona, tak i to, že je to kus baby. Nečekejte zázraky. Mohla by to bejt satira. Kdyby v každým člověku nechrápal kousek z Démona, který ovládá jeho nejtemnější touhy. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci bejt filmovou hvězdou a dědek od vedle mě láká na okultismus. 2.) Nebaví mě, když někdo jen hnije doma. Baví mě, když chodí ven. 3.) Thx za titule ,,LV“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Reklama

POMO 

všechny recenze uživatele

Hororová alegória na prehnitosť ľudskej ambicióznosti cez mŕtvoly, pri ktorej človek prichádza o priateľov i seba samého. Trefne zasadená do hereckého prostredia v Los Angeles. "Cez mŕtvoly" v tomto prípade doslova, pretože po zaujímavej, tajuplnej, psychologickej prvej polovici sa z filmu stane krvavý slasher. Čím sa docela zhodí, a potom sa už iba s odretými ušami snaží zachrániť úmyselne rádoby artovým, ale predsa len originálnym záverem. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Ha, tak tohle je velmi slušné překvápko! ( Koment může obsahovat mini spoilery) Už od začátku si film udržuje mou pozornost díky půvabné a žádoucí hlavní hrdinky, která by se ráda stala herečkou v jednom filmu, ovšem "cásting" je zcela jiný, než očekávala. Už od začátku něco nepříjemného visí ve vzduchu a je jasné, že uvádějící nebudou zcela normální lidé. Co se zpočátku jeví jako artové drama se postupem času promění v bratříčka filmů( Thanatomorphose či Contracted) a na konci vyvrcholí v takovéj Masakr obsahující nejbrutálnější vraždu za poslední dva roky, že se poserete!! Perfektně natočené, extrémně násilné, znepokojivé, pomalejší, solidně vypointované, sleazy a sick! Paráda a nebýt pomalejšího rozjedu, tak plná palba! 80% Tohle v topce chybět nebude! ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

No, odkedy sa tá Rusalka začala vo vani rozkladať až do záverečných titulkov - tak to bolo presne to, čo v hororoch milujem nadovšetko. Keby sa celý film niesol v duchu záverečnej tretiny, tak by som ho asi pozeral veľmi často. Neskutočná pecka!!! Ale tá prvá hodina... čo ja viem? Pre mňa to bolo len také čakanie na to, čo príde, takže to tvorcovia mohli pokojne aspoň o 20 minút zostrihať. Našťastie som sa dočkal, a rozhodne neľutujem. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (3)

  • Film bol natočený za 18 dní. (beso74)
  • Scény na vlakovom nádraží boli natočené bez povolenia. (Marceloo)

Reklama

Reklama