Začínající herečka Sarah Walkerová je odhodlaná prorazit v Hollywoodu. Celé dny však tráví v zaměstnání bez jakékoli vyhlídky na postup, navíc pod přísným dohledem svého povýšeneckého šéfa Carla. Udržuje povrchní přátelské vztahy s ostatními neúspěšnými umělci a soupeřícími herci a účastní se bezpočtu konkurzů v naději, že se na ni jednou usměje štěstí. Po sérii podivných castingů vedených tajemnou dvojicí ze slavné produkční společnosti Astraeus Pictures je Sarah konečně obsazena do hlavní role jejich nejnovějšího filmu. Producent si myslí, že ji čeká zářivá budoucnost. Tato kýžená příležitost má však bizarní následky, které Saru promění jak po duševní, tak i tělesné stránce v cosi krásného... a naprosto děsivého. (Cinemax)

Trailer

JASON_X

Velká škoda, že film končí v okamžiku, ve kterém by se mohl naopak pořádně rozjet. Ale to neznamená, že bych se první hodinu nudil, naopak. Patálie jedné hezké slečny s oslňujícím zadkem a nezdravou ctižádostivostí mě hodně zaujaly svým trochu alternativním stylem režie i několika výraznými momenty. A po poslední třetině už jsem s plným počtem neváhal ani na chvíli, mám totiž velkou slabost pro nestandardní, nízkorozpočtovou a přitom nápaditou a zajímavou filmařinu. A taky fandím nestádním tvůrcům. A i když je pravda, že v průběhu filmu jsem zaznamenal několik přímých i nepřímých odkazů na několik jiných filmů, celek se mi prostě hodně líbil a basta. A dobrá syntezátorová filmová hudba je plus navíc. A ono je vlastně nakonec dobře, že film skončil tam kde skončil, a že předehra k vyvrcholení byla tak dlouhá a pomalá; kdyby tomu bylo jinak, Starry Eyes by splynul s myriádami jiných horrorových béček. ()

POMO

Hororová alegória na prehnitosť ľudskej ambicióznosti cez mŕtvoly, pri ktorej človek prichádza o priateľov i seba samého. Trefne zasadená do hereckého prostredia v Los Angeles. "Cez mŕtvoly" v tomto prípade doslova, pretože po zaujímavej, tajuplnej, psychologickej prvej polovici sa z filmu stane krvavý slasher. Čím sa docela zhodí, a potom sa už iba s odretými ušami snaží zachrániť úmyselne rádoby artovým, ale predsa len originálnym záverem. ()

darkrobyk

Zpočátku líně se vlekoucí psychologické drama o dívce, která touží býti filmovou hvězdou, se postupně promění v bizarní noční můru. V určité chvíli jsem si nebyl jist, zda půjde o variaci na Thanatomorphose , Mouchu či Rosemary má děťátko.... naštěstí se film překlenul trochu jinam. Pěkná práce s nožem, ještě lepší s činkou. Z původních slabých 3* jsem skončil u pěkných třpytně zelených 4*. Pokud si chcete vychutnat slušivou krvavou lázeň, pak buďte trpěliví tak, jako hlavní hrdinka Sara... ()

maddy

Twinkle, twinkle, starry eyes, How I wonder how successful you are, Up above the Hollywood hills so high, Like a movie star shining in the sky ... rozklad Hollywoodskeho sna v priamom prenose a nečakané tohtoročné prekvapenie. Starry Eyes je presne ten typ „hororu“, ktorý vyhľadávam. Tie úvodzovky sú v tomto prípade schválne, nakoľko Starry Eyes nemá priveľmi šancu potešiť vyslovene hororovo zameraných divákov (súdiac aj podľa niektorých hodnotení). Pre tých to bude pravdepodobne priveľmi nezáživné, nakoľko väčší masaker sa rozbieha až v posledných pätnástich minútach, dovtedy sa film zameriava výhradne na psychický rozklad jednej naivnej (a narušenej) začínajúcej herečky. Po väčšinu času je tak Starry Eyes len veľmi znepokojivou psychologickou drámou. Zato psychologickou drámou, v ktorej atmosféra ide až na kosť a divák tuší, že niečo nepríjemné visí vo vzduchu a čaká kedy nastane zlomový moment. Chvíľami to pripomenie staršiu „hororovú“ tvorbu Polanskeho (Rosemary's Baby), chvíľami zase nedávneho Cronenberga (Maps to the Stars). Zo začiatku film pomaly buduje napätie, pozornosť drží vďaka snaživej herečke v hlavnej úlohe až sa vo finále zlomí do o mierne úchylného Béčkového slasheru, ktorý nešetrí brutalitou, aj niekoľkými pôsobivými scénami (prebudenie sa zakrvavenej hrdinky zabalenej v alobale, rozdrvenie hlavy činkou a pod.). V závere tomu síce trestuhodne chýba nejaká zmysluplnejšia pointa, ale vo výsledku som s tým spokojný. Je to aj za striedmy rozpočet slušne natočené, dostatočne znepokojivé a jemne „sick“. Akurát od toho nečakať horor, ale skôr takú o dosť drsnejšiu psycho-drámu. CELKOVO: 3,5* (7/10) ()

Fr

„KDYŽ SE NEMŮŽETE UVOLNIT SÁRO, JAK BY JSTE SE MOHLA PŘEMĚNIT V NĚCO JINÉHO?…" /// Jak si lze dobírat absurdní svět jménem Hollywood, kde hraje důležitou roli závist, kariérismus a zákulisní manipulace už ukázal ve svém Mulholland drive David Lynch. Tentokrát se ovšem připravte na béčkovej horor, který není děsivej, jen vobčas nechutnej. V poklidným tempu sledujeme mladou holku, která chce bejt herečkou. To poklidný tempo prodlužuje snímek a než nadejde čas ke scénáristicky divokým fantasiím, načekáte se. Klidně by to mohlo bejt psychologický drama, ve kterým se pozná většina těch, co se chtěj stát přes noc hvězdou. Nebýt toho slasherovýho konce. V závěrečný třetině pak Alex Essoe konečně může i nám předvýst, že hrát umí. A jestli tam na konci ležela ona, tak i to, že je to kus baby. Nečekejte zázraky. Mohla by to bejt satira. Kdyby v každým člověku nechrápal kousek z Démona, který ovládá jeho nejtemnější touhy. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chci bejt filmovou hvězdou a dědek od vedle mě láká na okultismus. 2.) Nebaví mě, když někdo jen hnije doma. Baví mě, když chodí ven. 3.) Thx za titule ,,LV“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

• Scény na vlakovom nádraží boli natočené bez povolenia. (Marceloo)
  • Film bol natočený za 18 dní. (beso74)