Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Matka dvou dětí Jenny McLeanová, která pracuje jako dispečerka tísňové linky 911, se stále ještě vzpamatovává z rozvodu, Když dostane tísňové volání od hasiče Jeffa, kterého zná jen podle hlasu, začne s ním flirtovat. Později se ale dozvídá, že Jeff byl zraněn při požáru a je rozhodnuta konečně se s ním setkat tváří v tvář... Jenny je rozvedená matka dvou dětí (manžel se jednoho dne „vypařil“, jak říká), která pracuje jako dispečerka tísňové linky 911. Hasiče Jeffa zná jen podle hlasu – říká mu Kovboj, a on ji zná jako dispečerku „23“. Jednoho dne se ale setkají... Ještě před tím však Jenny stihne rána – šéf jí oznámí, že jí v rámci úsporných opatření musí zkrátit úvazek. Jenny, která se svým platem dosud vycházela jen taktak, se rozhodne, že bude pronajímat volný pokoj ve svém domku. A zájemcem je právě Jeff. Utrpěl totiž při hašení požáru úraz - má dislokovanou zlomeninu nohy a lékař mu kategoricky zakázal používat schody, dokud kost nesroste. Jeff bydlí ve 3. patře bez výtahu. Jenny je trochu v rozpacích, ale obě její děti Luke a Elsie jí nájemníka schválí: okamžitě si je získal svou bezprostřední povahou a taky svými triky, je totiž amatérský kouzelník. Luke a Elsie se rozhodnou pomoci své matce s penězi tím, že budou nabízet v nedalekém domě pro seniory čtenářskou službu. Senioři toto rozptýlení (v ceně 1 dolaru) vítají, Elsie čte slepé paní příběhy, které sama vymyslela, Jeff si zdokonaluje přednes při četbě Bílé velryby. Obě děti se velmi sbližují s Jeffem, vidí v něm náhradního otce a začnou plánovat, jak by ho s matkou daly dohromady. Jenny to znepokojuje. Mužům po trpké zkušenosti s manželem nevěří a bojí se vázat sebe a děti na člověka s tak nebezpečným povoláním. Přesto se s Jeffem, i když zpočátku neochotně, sbližuje... (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Kekik 

všechny recenze uživatele

Předvídatelné, klišovité. Na Grega je ale radost pohledět. Za pohled na něho ten film stojí vidět. ()

Reklama

Heywood 

všechny recenze uživatele

Možná z úcty k nebezpečnému povolání a k matkám samoživitelkám tu dám tři hvězdy, protože hrdinové filmu jsou děti. Ačkoliv se zdá, že to má být o té "pravé lásce", tak je to hlavně o odpovědnosti a láska je tu součástí takového správného světa. Žádných 40 pohlaví, žádní ekoteroristé šířící zelený mor..pohodová podívaná, u které víte, jak skončí, ale na ten konec se těšíte. Také ten pohled na stáří ve světě, kde mládí má mít "životní prostor" je velmi pozitivním doplněním filmu a světa, který se chamtivostí už doslova zbláznil a jeho chamtivci se ocitají v prázdnotě vztahů i vlastní neužitečnosti. Díky za tyhle jednoduché, nenáročné filmy, které připomínají, že může být svět takový, jaký má být. ()

RetroMan 

všechny recenze uživatele

Když je všechno perfektní ... je na to radost se dívat. Kvůli tomuhle televizní formát vznikl. Únik z reality všedního bazarového dne a nechat se unášet krásným a čistým bytečkem, novým oblečením a všemi cinkrlátky a cukrblíky ověnčenými postavami. Nerealistické, ale krásně snové, ve srovnání s nekonečnými seriály a telenovelami. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama