Reklama

Reklama

Série(4) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Mr. Pikles je border kolie šestiletého Tommyho Goodmana. Jsou to nejlepší kamarádi a zažívají spolu ty nejběžnější příběhy. Jenže Tommyho čtyřnohý přítel má svou tajemnou identitu. Identitu, která nenávidí a pohrdá vším a všemi. Vraždí, mrzačí a loví nevinné oběti. 
Tento dost nekorektní seriál přináší známá značka kreslených sérií pro dospělé Adult Swim. (geklon)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (41)

evilmind 

všechny recenze uživatele

Tak nám skončila první sezona animovaných příběhů satanistického psa Pana Picklese. Trochu jsem se bál, že brutální, věčně nadržený, deathmetalově chraptící nejhorší přítel člověka, s vlastním bdsm peklem ukrytým v jeskyni pod boudou, sice bude kvalitní premisou, ale neutáhne show moc dlouho. Naštěstí nápady tvůrcům v těch 120 minutách nedošly, a dá-li Adult Swim, ještě nějaké uvidíme v příštím roce. Stejně jako u Superjailu ta smršť nechutností a absurdních brutalit občas způsobí, že ve větších dávkách stává se člověk otrlým, a trochu leze na světlo nuda a repetitivnost, leč to je zde bývá přesně ta chvíle, kdy vás zase probere nějaký ještě o level absurdnější a vymazlenější vtípek, zahrnující rozmasakrované lidské mrtvoly a bestiální sex. Aktuálně tedy ten nejlepší animák, co můžete pustit svým dětem, ať mají o čem vyprávět ve školce! ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Podle pilotu jsou to Happy Tree Friends s vizuální podobou křížence Simpsonových s Griffinovými. A autoři jsou banda zvrácených, nikoho a nic nerespektujících hovad, ve srovnání s jejichž produkcí jsou zlaté časy Kompostu návštěvou nedělní školy. Anebo jsou to vizionáři posouvající hranice televizní zábavy... Jestli je to tak, pak s tím nechci mít nic společného, protože i když mě pobavily úvodní titulky s roztomilým hafíkem, podbarvené deathmetalovým chropotem (nakonec proč by nemohl "bordelkólii" posednout ďábel, že...), a uchechtl jsem se ještě pár dalším věcem, asi už jsem moc starý a morálně usedlý. Pro mě už je to přes čáru, takže další setkání s tímhle blázincem už v plánu nemám. Ačkoliv až bude Brooke Shieldsová v nějaké noční show vysvětlovat jak se k tomuhle nachomýtla a jakou kariérní výzvu to pro ni představuje, rád si to poslechnu, protože tohle není uprdnutí se při natáčení Modré Laguny:) Je to zrůdnost, ale podle všeho dost promyšlená. Ale jestli to někdy někdo pustí mým dětem dříve než v patnácti, skalpuju ho, uříznu mu klacky a zbytek narazím na gogotyč doprostřed hořícího pentagramu. Určitě mu to taky přijde zábavné;) 70% ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Je to Baphomet? Je to Charles Manson? Je to Islámský stát? Je to zombifikovaný Goebels? Ne! Je to... PAN OKURČIČKA!! Kdo by odolal humoru, který je páchán pomicí zvrhlého, úchylného, metalistického, sexistického a satanského hafana? Já rozhodně ne, tenhle koktejl je dokonale funkční a humor zde se vyskytující je tak božsky ignorantantský vůči čemukoliv a nebojí se zajít dosti daleko, aneb tady je svět ještě v pořádku a humor rasistický, sexistický, nebo plný smilnící lesní zvířeny odené v kožené sado maso oblečky se zde vyskytuje v hojné míře a co víc, je navíc opravdu vtipný! Ano, je zde pár dílů, které jsou o něco slabší, ale pořád je pan Okurka neskutečně osvěžující v záplavě uniformní šedi, co nikoho neurazí a když už ani playboy nedá na svou obálku nahou ženu, tak pan Okurka stále nějakou tu vhodnou štětku najde. A pak ji rozřeže na kousky, urve ji obličej, kterej schová někomu do kafe a to kafe pak ojede. No ale zlobil by jste se na tak ňufatého chlupáče..? ()

JFL 

všechny recenze uživatele

"Mr. Pickles" není žádný opovrženíhodný výplod chorých mozků, ale naopak záslužný výtvor, jehož cílem nění nic jiného, než navrátit svět do rovnováhy. Představuje totiž důsledný temný jing proti oslepujícímu jangu televizní klasiky "Lassie". Její esenciální kýčovitost, lobotomizační jalovost a propagandistickou pozitivnost kontruje satanistický "Pan Nakládačka" monstrózními zvrhlostmi, úchyláckým humorem a zlomyslně thymolinovým úsměvem. Při tom se ale vyprávění drží stylu svého předobrazu, včetně křečovitě udržované konformní fasády i neotřesitelné naivity postav, až lze říci, že překlenuje zdánlivou propast mezi ideologickou virtuální realitou Ameriky padesátých let a sitcomovým nadreálnem současné tuctové seriálové produkce. Právě tato stylová nadstavba a její kombinace s gejzírem bizarně zvrácených nápadů i extrémní brutality, představují nejen hlavní atrakci seriálu, ale také tvůrčí koncept, který "Mr. Pickles" odlišuje od jiných hitů stanice Adult Swim. Vlastně lze říci, že seriál představuje průsečík dominantních tendencí Adult Swimu, když spojuje poučenou sofistikovanou reflexi a metažánrové zneklidnění ala "Rick and Morty" s důmyslnou žánrovou travestií (od "Minoryteamu" po "Assy McGee") i bujarými výrony kreativně zřetězených primárních atrakcí ve stylu "Superjail!" Moc šikovný pejsánek. ()

(mOnkey) 

všechny recenze uživatele

Co se vám vybaví, když se řekne „nejlepší přítel člověka“? Že psí miláček? V tom případě se raději ještě jednou pořádně zamyslete. Nebo se jednoduše podívejte na Mr. Picklese a dost možná svůj názor hodně rychle přehodnotíte. Rafan s tímhle jménem totiž kromě nakládaných okurek zbožňuje vraždění (lidí) na sto a jeden způsobů (tedy aspoň doufám, že se na podzim, kdy by měl seriál odstartovat, tvůrci postaví ke smrtím kreativně) a ojíždění všeho možného. Mr. Pickles možná někoho zaskočí nečekanou brutalitou, ale diváky zvyklé na seriály pod záštitou kanálu Adult Swim asi jen tak něco nerozhází. Já osobně s nimi sice příliš obeznámen nejsem, přesto mi situace zahrnující rozpárané břicho, obličej stažený z kůže nebo zneužití medvěda na steroidech nijak extrémní nepřišly. Přeci jen se stále jedná „pouze“ o animovaný seriál a ty mě nedokážou šokovat či znechutit zřejmě ničím. Po pilotním dílu si netroufám odhadovat, jestli má Mr. Pickles potenciál bavit několik sezón (ale spíš se přikláním k negativní odpovědi), ovšem na nějakou dobu by to bžunda přeci jen být mohla. P.S. Předpokládám, že metalová skladba v openingu je použita z toho důvodu, aby seriál působil ještě extrémněji, ale já podobnou hudbu poslouchám, takže pokud byl záměr skutečně takový, tak se z mého pohledu minul účinkem. // První série nakonec příjemně překvapila. Epizody si drží víceméně konstantní kvalitativní laťku a finále je vskutku apokalyptické. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • Když Mr. Pickles mluví démonickým hlasem, tak ve skutečnosti mluví lehce upraveným hlasem a pozpátku. Říká například: "To je hezké počasí, jak se máte." apod. (Harroc)

Reklama

Reklama