Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(4) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Mr. Pikles je border kolie šestiletého Tommyho Goodmana. Jsou to nejlepší kamarádi a zažívají spolu ty nejběžnější příběhy. Jenže Tommyho čtyřnohý přítel má svou tajemnou identitu. Identitu, která nenávidí a pohrdá vším a všemi. Vraždí, mrzačí a loví nevinné oběti. 
Tento dost nekorektní seriál přináší známá značka kreslených sérií pro dospělé Adult Swim. (geklon)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (42)

geklon 

všechny recenze uživatele

Nehápu jak to někdo může srovnávat se Superjailem, nebo Ugly Americans, když odmyslíme brutalitu a apsolutní anarchii, Mr. Pickles je jen obyčejné vyšlápnuté psí hovno. I brutální humor má mít své hranice a tohle krom nechutných zvráceností a vodotrysku hoven a vnitřností, neni žádný humor, natož nápad, nebo originální pojetí příběhu. Přijde mi to jako poluční sen zvrácenoho BrutalAssaultisty. Palec dolů. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelná hovadina, takovou koninu jsem opravdu nikdy v životě neviděl. Nápad je to ale dobrý a první díl mě i docela dost pobavil, druhý byl ale už trapný a všechny vtipy byly vystříleny. Jestli se tohle ujme, tak to potěš koště, páč je to opravdu šílenost. Přesto tomu ty *** hvězdičky dám, protože jak často vidíte psa posedlého ďáblem, který má opravdu luxusní boudu? A mimochodem, metalová znělka je taky fajn. Sledovat nebo ne? První díl ano, další už ne. 50%. ()

Reklama

evilmind 

všechny recenze uživatele

Tak nám skončila první sezona animovaných příběhů satanistického psa Pana Picklese. Trochu jsem se bál, že brutální, věčně nadržený, deathmetalově chraptící nejhorší přítel člověka, s vlastním bdsm peklem ukrytým v jeskyni pod boudou, sice bude kvalitní premisou, ale neutáhne show moc dlouho. Naštěstí nápady tvůrcům v těch 120 minutách nedošly, a dá-li Adult Swim, ještě nějaké uvidíme v příštím roce. Stejně jako u Superjailu ta smršť nechutností a absurdních brutalit občas způsobí, že ve větších dávkách stává se člověk otrlým, a trochu leze na světlo nuda a repetitivnost, leč to je zde bývá přesně ta chvíle, kdy vás zase probere nějaký ještě o level absurdnější a vymazlenější vtípek, zahrnující rozmasakrované lidské mrtvoly a bestiální sex. Aktuálně tedy ten nejlepší animák, co můžete pustit svým dětem, ať mají o čem vyprávět ve školce! ()

(mOnkey) 

všechny recenze uživatele

Co se vám vybaví, když se řekne „nejlepší přítel člověka“? Že psí miláček? V tom případě se raději ještě jednou pořádně zamyslete. Nebo se jednoduše podívejte na Mr. Picklese a dost možná svůj názor hodně rychle přehodnotíte. Rafan s tímhle jménem totiž kromě nakládaných okurek zbožňuje vraždění (lidí) na sto a jeden způsobů (tedy aspoň doufám, že se na podzim, kdy by měl seriál odstartovat, tvůrci postaví ke smrtím kreativně) a ojíždění všeho možného. Mr. Pickles možná někoho zaskočí nečekanou brutalitou, ale diváky zvyklé na seriály pod záštitou kanálu Adult Swim asi jen tak něco nerozhází. Já osobně s nimi sice příliš obeznámen nejsem, přesto mi situace zahrnující rozpárané břicho, obličej stažený z kůže nebo zneužití medvěda na steroidech nijak extrémní nepřišly. Přeci jen se stále jedná „pouze“ o animovaný seriál a ty mě nedokážou šokovat či znechutit zřejmě ničím. Po pilotním dílu si netroufám odhadovat, jestli má Mr. Pickles potenciál bavit několik sezón (ale spíš se přikláním k negativní odpovědi), ovšem na nějakou dobu by to bžunda přeci jen být mohla. P.S. Předpokládám, že metalová skladba v openingu je použita z toho důvodu, aby seriál působil ještě extrémněji, ale já podobnou hudbu poslouchám, takže pokud byl záměr skutečně takový, tak se z mého pohledu minul účinkem. // První série nakonec příjemně překvapila. Epizody si drží víceméně konstantní kvalitativní laťku a finále je vskutku apokalyptické. ()

GOTFAN 

všechny recenze uživatele

Brutus v krátkých episodách . Posednutý pes Mr Pickles co je snad hodný jen na sexy maminku, usedlého tatíka a dementní dítě . Skrze boudu mr Picklese se dostanete do nejšílenějšího a nejbrutálnějšího stanistického doupěte. Ovšem obyvatele vydlákova ( debil šerif, divná zmagořená ženská s podomním prodejem smetí , hromada vydláků a hajzlíků ) můžou být vděční za to , že Mr Pickles je antihrdina protože většinou to schytají ti největší zm*di a cokoli se děje v doupěti satanistů se už dále jeví jako trest či dobrovolná účast. Chudák děda trpící šikanou od Picklese a taky trpící tím že mu nikdo nevěří v tom co viděl Picklese dělat a že Mr Pickles ( pes milující okurky ) umí dělat pěkná zvěrstva. Rozhodně morbidní zábava , ale už jen tím rychlým spádem doplněným brutalitou a absurditou sem tam totální debilitou se z této zábavy stáva něco originálního i návykového . ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • Když Mr. Pickles mluví démonickým hlasem, tak ve skutečnosti mluví lehce upraveným hlasem a pozpátku. Říká například: "To je hezké počasí, jak se máte." apod. (Harroc)

Reklama

Reklama