Reklama

Reklama

Série(4) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Mr. Pikles je border kolie šestiletého Tommyho Goodmana. Jsou to nejlepší kamarádi a zažívají spolu ty nejběžnější příběhy. Jenže Tommyho čtyřnohý přítel má svou tajemnou identitu. Identitu, která nenávidí a pohrdá vším a všemi. Vraždí, mrzačí a loví nevinné oběti. 
Tento dost nekorektní seriál přináší známá značka kreslených sérií pro dospělé Adult Swim. (geklon)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (41)

geklon 

všechny recenze uživatele

Nehápu jak to někdo může srovnávat se Superjailem, nebo Ugly Americans, když odmyslíme brutalitu a apsolutní anarchii, Mr. Pickles je jen obyčejné vyšlápnuté psí hovno. I brutální humor má mít své hranice a tohle krom nechutných zvráceností a vodotrysku hoven a vnitřností, neni žádný humor, natož nápad, nebo originální pojetí příběhu. Přijde mi to jako poluční sen zvrácenoho BrutalAssaultisty. Palec dolů. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Podle pilotu jsou to Happy Tree Friends s vizuální podobou křížence Simpsonových s Griffinovými. A autoři jsou banda zvrácených, nikoho a nic nerespektujících hovad, ve srovnání s jejichž produkcí jsou zlaté časy Kompostu návštěvou nedělní školy. Anebo jsou to vizionáři posouvající hranice televizní zábavy... Jestli je to tak, pak s tím nechci mít nic společného, protože i když mě pobavily úvodní titulky s roztomilým hafíkem, podbarvené deathmetalovým chropotem (nakonec proč by nemohl "bordelkólii" posednout ďábel, že...), a uchechtl jsem se ještě pár dalším věcem, asi už jsem moc starý a morálně usedlý. Pro mě už je to přes čáru, takže další setkání s tímhle blázincem už v plánu nemám. Ačkoliv až bude Brooke Shieldsová v nějaké noční show vysvětlovat jak se k tomuhle nachomýtla a jakou kariérní výzvu to pro ni představuje, rád si to poslechnu, protože tohle není uprdnutí se při natáčení Modré Laguny:) Je to zrůdnost, ale podle všeho dost promyšlená. Ale jestli to někdy někdo pustí mým dětem dříve než v patnácti, skalpuju ho, uříznu mu klacky a zbytek narazím na gogotyč doprostřed hořícího pentagramu. Určitě mu to taky přijde zábavné;) 70% ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelná hovadina, takovou koninu jsem opravdu nikdy v životě neviděl. Nápad je to ale dobrý a první díl mě i docela dost pobavil, druhý byl ale už trapný a všechny vtipy byly vystříleny. Jestli se tohle ujme, tak to potěš koště, páč je to opravdu šílenost. Přesto tomu ty *** hvězdičky dám, protože jak často vidíte psa posedlého ďáblem, který má opravdu luxusní boudu? A mimochodem, metalová znělka je taky fajn. Sledovat nebo ne? První díl ano, další už ne. 50%. ()

mp5991 

všechny recenze uživatele

Dá se říct, že Mr. Pickles je dobrá blbost, v tom nejhorším i nejlepším slova smyslu současně. První série je poněkud slabší, kromě prvoplánového násilí a humoru, který je více absurdní než vtipný, toho moc nenabídne. Seriál se ale postupně vyvíjí, násilí pomalu ustupuje mírně do pozadí a je tu výrazně větší snaha aby dějově dávalo smysl, začíná se více pracovat s postavami včetně Mr. Picklese, díly jsou obecně kreativnější a místy mají i známky společenské satiry. Nicméně pořád se to drží v mezích absurdní komedie, žádné hluboké poselství ani do detailu realisticky promyšlený děj tedy nečekejte. Závěrečné dva díly pak...dá se říct, že přinesou asi vše v co divák mohl při sledování doufat, i když máloco je nakonec takové jak se zdá a i když je to docela propracované, o neprůstřelné logice se moc mluvit nedá. Ale dobře, nedá se tomu upřít, že přestože nejde o typ seriálu, který bych obvykle sledoval, si celkem bez problému udržel moji pozornost až do konce a nejde popřít, že jsem se místy i bavil. Jen bych někdy rád tenhle koncept viděl pojatý trochu vážněji. ()

evilmind 

všechny recenze uživatele

Tak nám skončila první sezona animovaných příběhů satanistického psa Pana Picklese. Trochu jsem se bál, že brutální, věčně nadržený, deathmetalově chraptící nejhorší přítel člověka, s vlastním bdsm peklem ukrytým v jeskyni pod boudou, sice bude kvalitní premisou, ale neutáhne show moc dlouho. Naštěstí nápady tvůrcům v těch 120 minutách nedošly, a dá-li Adult Swim, ještě nějaké uvidíme v příštím roce. Stejně jako u Superjailu ta smršť nechutností a absurdních brutalit občas způsobí, že ve větších dávkách stává se člověk otrlým, a trochu leze na světlo nuda a repetitivnost, leč to je zde bývá přesně ta chvíle, kdy vás zase probere nějaký ještě o level absurdnější a vymazlenější vtípek, zahrnující rozmasakrované lidské mrtvoly a bestiální sex. Aktuálně tedy ten nejlepší animák, co můžete pustit svým dětem, ať mají o čem vyprávět ve školce! ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • Když Mr. Pickles mluví démonickým hlasem, tak ve skutečnosti mluví lehce upraveným hlasem a pozpátku. Říká například: "To je hezké počasí, jak se máte." apod. (Harroc)

Reklama

Reklama