Série(4) / Epizody(32)

Mr. Pikles je border kolie šestiletého Tommyho Goodmana. Jsou to nejlepší kamarádi a zažívají spolu ty nejběžnější příběhy. Jenže Tommyho čtyřnohý přítel má svou tajemnou identitu. Identitu, která nenávidí a pohrdá vším a všemi. Vraždí, mrzačí a loví nevinné oběti.
Tento dost nekorektní seriál přináší známá značka kreslených sérií pro dospělé Adult Swim. (geklon)

Slavomír

Myslím, že výraz "úchylná k***tina" ja ten, ktorý hľadám. To je animovaný svet hnusných figúrok, kde sa váľajú črevá na každom rohu, paktuje sa so Satanom a rozkošný psík za kontajnerom skalpuje štetku, aby si nasadil jej nohy, zatancoval pri tyči, zarobil chechtáky na pornočasáky, pri ktorých si vyhoní na posteli starého otca. Nech je to akokoľvek praštené, nemá to jediné hluché miesto. Slová sú zbytočné, to musíte vidieť! https://www.youtube.com/watch?v=hAwhSA3Btvw ()

awelone

stačila první minuta prvního dílu abych na to zírala s výrazem "co to ku*va je??" po prvním dílu nedokážu říct, zda je to strašně super nebo strašně blbý... :D ()

Scraffy

Zábavný seriál pri ktorom som sa pár veciam slušne zasmial. Nápad je to slušný. Ale na niektoré veci som už asi moc starý. ()

luciebenadova

Zvrácený, božsky úchylný, chytlavý a s ničim se to nesere. A já jdu zkontrolovat svýho psa, mám pocit že předemnou už zase něco tají. Čuně. ()

tkey

Tohle někdo natočit, tak ho asi zavřou. Ale já si to zamiloval. Šílená smršť brutality a všeho možného....občas je to skoro nechutný, ale co. Vzal jsem si z toho inspiraci? Dost možná! ()

muti

fakt mam problemy stotoznit sa s tymto serialom, su tam hnusne a skarede postavy (zeby zamer?), niet na koho pozerat, okrem psika posadnuteho diablom. akoze, dobry napad, ale to prevedenie, nie dakujem. filmy alebo serialy ktore sa len chcu tvarit nechutne nemusim. ak by boli postavicky trosku krajsie tak by som si pozrel viac casti. a toto je akoze komedia? ani nahodou ()

Memesis

Videl jsem jeden dil takze to nemuzu nejak moc hodnotit, ale zas tak spatny to nebylo jak sem predpokladal, celkem sem se i zasmal takze...81% ()

PECHY15

Miluju, když je animace odporná a ještě víc miluju, když se paroduje všechno možné. Jako skalní fanda Family Guy jsem se královsky bavil až do poslední kapky. ()

Eric.Kosar

Magořina. Úplná magořina. Tady se nebere nic vážně, vydetailovaná animace (tady uvidíte opravdu všechno), absurdní zápletky. "Vedlejší" dějová linka s dědkem byla ale zajímavá, dokonce až důležitá co se týče finále 3. řady. Je to divný, je to ujetý, ale tak proč ne. ()

GOTFAN

Brutus v krátkých episodách . Posednutý pes Mr Pickles co je snad hodný jen na sexy maminku, usedlého tatíka a dementní dítě . Skrze boudu mr Picklese se dostanete do nejšílenějšího a nejbrutálnějšího stanistického doupěte. Ovšem obyvatele vydlákova ( debil šerif, divná zmagořená ženská s podomním prodejem smetí , hromada vydláků a hajzlíků ) můžou být vděční za to , že Mr Pickles je antihrdina protože většinou to schytají ti největší zm*di a cokoli se děje v doupěti satanistů se už dále jeví jako trest či dobrovolná účast. Chudák děda trpící šikanou od Picklese a taky trpící tím že mu nikdo nevěří v tom co viděl Picklese dělat a že Mr Pickles ( pes milující okurky ) umí dělat pěkná zvěrstva. Rozhodně morbidní zábava , ale už jen tím rychlým spádem doplněným brutalitou a absurditou sem tam totální debilitou se z této zábavy stáva něco originálního i návykového . ()

mp5991

Dá se říct, že Mr. Pickles je dobrá blbost, v tom nejhorším i nejlepším slova smyslu současně. První série je poněkud slabší, kromě prvoplánového násilí a humoru, který je více absurdní než vtipný, toho moc nenabídne. Seriál se ale postupně vyvíjí, násilí pomalu ustupuje mírně do pozadí a je tu výrazně větší snaha aby dějově dávalo smysl, začíná se více pracovat s postavami včetně Mr. Picklese, díly jsou obecně kreativnější a místy mají i známky společenské satiry. Nicméně pořád se to drží v mezích absurdní komedie, žádné hluboké poselství ani do detailu realisticky promyšlený děj tedy nečekejte. Závěrečné dva díly pak...dá se říct, že přinesou asi vše v co divák mohl při sledování doufat, i když máloco je nakonec takové jak se zdá a i když je to docela propracované, o neprůstřelné logice se moc mluvit nedá. Ale dobře, nedá se tomu upřít, že přestože nejde o typ seriálu, který bych obvykle sledoval, si celkem bez problému udržel moji pozornost až do konce a nejde popřít, že jsem se místy i bavil. Jen bych někdy rád tenhle koncept viděl pojatý trochu vážněji. ()