Když během prohlídky tajné podzemní věznice dojde k výpadku proudu, agenti Toria Boon (Cortney Palm) a Jae Novak (Cody Longo) skončí v ohrožení života ze strany armády uprchlých trestanců. Jedinou nadějí na cestu ven je sestup do nejnižšího patra, přezdívaného Peklo, jež obývá tzv. Pět ďáblů – nejhorších zabijáků, potenciálně vládnoucích nadpřirozenými schopnostmi. Pouze oni jim teď ale mohou pomoci přežít. (Raziel_cz)

JASON_X

Candymana Todda hned v první minutě viděti - v dobrý horror doufati a na něj se těšiti. To jsem ale ještě netušil, o jakou psychedelickou anarchii nakonec půjde. Nebudu to prodlužovat - tohle jsem opravdu, ale opravdu nepobral. Ale i tak jsem na to čuměl vcelku se zájmem, zvědav co z toho pojde... totiž vzejde. Několik záběrů bylo zajímavých, několik ženských pěkných, ale tipuju že scénárista, rejža i střihač byli na tripu. A nebo jsem už fakt vylízaná lopata. ()

Marceloo

Dvaja agenti sú poslaní do tajnej väznice s názvom Death House. Oboznámia sa so všetkými výdobytkami modernej techniky, ktoré sú na mieste používané k vykonávaniu experimentov. Tieto technológie ale prestanú pracovať, keď príde k neočakávanému výpadku prúdu, a z väznice plnej najhorších kriminálnikov, ktorí kedy kráčali po povrchu Zeme, sa stane bojové pole. - Pár rokov naspäť bol pre mňa Death House najočakávanejším hororom vôbec, ale po skúsenosti s režisérovým predchádzajúcim snímkom a neustálom odkladaní dátumu vydania som oň akosi stratil záujem. Dej je strašne slabý a v podstate ide len o nezmyselnú naháňačku, ktorá sa na konci snaží vyústiť do vyvrcholenia s akýmsi supernaturálnym presahom. Takže nie je prekvapením, že sa film točí okolo hororových veteránov, ktorí majú úplne nezmyselné úlohy. Aspoň za obstojnú prácu s maskami si to pochvalu zaslúži, ale aj v tejto oblasti mohol film ponúknuť ovela viac. Keď chce niekto vidieť pravú prechádzku po pekle, mal by k tomu použiť Baskin z Turecka, lebo si viem dosť dobre predstaviť, že toto je pre neortodoxného fanúšika hororu čistým utrpením. Plánovaný prequel by som rovno zrušil, lebo po tomto chaotickom počine zrejme nikoho nezaujíma, čo sa v Death House stalo predtým, a potenciál vytvoriť z tohto atraktívnu hororovú sériu je nulový. ()

George Stobbart

"Death House" predviedol takmer k dokonalosti dotiahnutú ukážku klamlivej reklamy, keď sa prezentoval ako ultimátny hororový projekt drsného názvu (ha-ha), so scenárom Gunnara Hansena (ktorému ale stvárnenie Leatherfacea automaticky nedalo kreatívny patent) a s plejádou expendables-of-horror mien (z ktorých má však väčšina kvôli rozpočtu len mini-cameo). A komu nebolo jasné, že pôjde o regulérne trashové béčko hneď, stačilo pozrieť na trailer neskôr. Ja ale nemám problém hodnotiť ho pozitívne, pretože som nereálne očakávania k tomu nemal a malým, nedotiahnutým, hororovým nonsensom nepohrdnem. Obzvlášť keď si to v hlavnej úlohe drží Kanea Hoddera a v niektorých momentoch ponúkne šťavnaté hororové výjavy. ()

pornogrind

Herecký obsazení je hodně nadupaný. O to větší je zklamání. Film je jasným důkazem, že ani obsazení hororových veteránů a legend vám nezaručí úspěch filmu. Většina z nich se ve filmu jen mihne, v tom lepším případě si jich užijeme jen pár minut. Děj je triviální což by mi až tak nevadilo kdyby příběh snímku tak nehorázně nenudil. Připadalo mi, že film má nejmíň dvakrát tak delší stopáž než je uváděno. To bylo fakt utrpení. S větším rozpočtem, lepším scénářem a daleko lepším režisérem než je B. Harrison Smith ( kterej nenatočil zatím nic koukatelnýho ) by to mohl být dobrej odvaz. Tohle je ale podle mě výsměch hororovýho žánru, kterej se jen snažil přiživit na známých hororových tvářích. Jdu blejt..... ()

Morholt

Nápad dobrý, o tom žádná. Zpracování na hraně kategorií B a C k tomu sedělo jak pozadí na hrnec a potěšila i řada známých žánrových ksichtů. Jenže s tímhle se dalo udělat mnohem víc. Přes půl filmu se vlastně čeká, až se muklové vzbouří. Do té doby je to vesměs školení o tom, jak to ve věznici chodí, což je místy dost úmorné. Když se to pak konečně rozjede, je se na co dívat, ale ten pomyslný vrchol, tedy setkání se superkriminálníky, pro mě bylo zklamáním. Lehce nadhodnotím a dám 50%, ale především proto, že je to zase po nějaké době něco relativně nového. ()

• Gunnar Hansen, jehož snem tento film byl a napsal původní scénář,  před natáčením zemřel, ale ve snímku se přesto objeví díky digitální technologii. (Raziel_cz)
  • Ve filmu zazní skladba „Looking Down the Barrel of Today“ od metalcorové kapely Hatebreed. (pornogrind)
  • Tvorcovia sa inšpirovali filmom Expendables (2010), v ktorom spolu hrali osobnosti akčného žánru, takže sa rozhodli vytvoriť horor, v ktorom spoja čo najviac slávnych osobností z tohto žánru. (Marceloo)