Noc v New Yorku

• Česko Osudná noc (více)

Brooke spěchá domů do Bostonu, ale pronásleduje jí smůla. Okradou ji a navíc jí ujede poslední vlak. Nádraží zavírá, nemá ani dolar a venku ji čeká jen noční New York... V tu chvíli se osud smiluje a pošle jí do cesty zachránce v podobě pouličního hudebníka Nicka (Chris Evans). A tak začíná jedna noc v New Yorku, která může mnohé změnit... (Bohemia MP)

Sa.sa

Ale jo vlastně nemám co bych mohl vytknout :) takže 5 hvězd... rozhodně pohodovej film na dnešní líné odpoledne v telce ()

AdelleR

Jestli má být tohle romantická komedie, tak nevím, co pak jsou ty ostatní. Jediné, co to tu zachraňovalo, byl herecký výkon Chrise Evanse, zbytek byl naprostá katastrofa. Dialogy, návaznost scén, postavy na alespoň tři facky, zápletka, vyústění. Jedna klišoidní scéna za druhou, občas je vystřídal čirý cringe, a druhou půlku jsem nepřeskákala ke konci jen proto, že jsem se na to nedívala sama. Kamera, která se neustále třásla, mi akorát způsobila bolehlav, k němuž přispěla i pitomost Brooks a vůbec celého příběhu. Opravdu netuším, co tohle mělo předat. ()

Noxius

Chris Evans je jedním z mých nejoblíbenějších herců a když se začalo spekulovat, že ho táhne zkusit režisérské křeslo, byl jsem nervózní. Jen málo herců podle mě umí režírovat stejně dobře jako hrát např. Clint Eastwood. Ale tenhle film ukázal, že v Chrisovi něco je a já doufám, že toho předvede ještě hodně se stejným zápalem. Do filmu se naprosto vžijete, všechno co se v něm děje vám příjde, jako že může přijít kdykoliv a stát se komukoliv z nás a nebo dokonce už jsme to u někoho viděli. I já se do filmu vžil a donutil mě zamyslet se nad věcmi trochu jinak. Za originální scénář, jednoduchost, hudbu a skvělý výkon obou hlavních postav 5*. ()

TJax

Slušný debut Evansa, príjemný film no tu a tam boli slabšie miesta a celkovo tomu niečo chýbalo čo by tomu dodalo lepší dojem. 60% ()

Pierre95

Příjemný a sympatický film. Chris to zvládnul, to je jisté a toto byl první film, kde jsem viděl Alice Eve (pokud nepočítám její cameo v Noc v muzeu 3). Jen nevím proč, ale nepochopil jsem konec. Může mi ho někdo vysvětlit?! ()

lineker

No vida, když ze sebe Chris dokáže srolovat modro,červeno bílý neoprén, zbaví se ohavného štítu, nechá si trochu zmužnit bradu a sám sebe navíc posadí do režisérského křesla dokáže z funkce režiséra natočit fresh party piece na pošmourný sobotní večer. Pokud sám sebe ještě obsadí jako partnera pro půvabnou Alice Eve, dokáže vytvořit velmi sympatickou dvojici, která prožije jednu nezapomenutelnou noc v NY. Díky za dobrý film a ještě větší díky za ten nepozlacený konec. ()

Bruce0659

Klobúk dolu pred scenárom a "režisérom - začiatočníkom". Stretnutie dvoch ľudí, počas jednej noci, zmení životy obidvom. Príbeh má aj určitú naivitu a miestami rozprávkovú atmosféru, keď už má divák pocit, že takýchto filmov je tucet, tak príde ďalšie a ďalšie prekvapenie, ktoré robí Evansov debut jedinečným. Chris Evans z minima vyťažil maximum a splnil moje nemalé očakávania! ()

celnarova

Nádherný film o jedné noci, dvou lidech a jejich životními problémy, které sem jim spolu za tu noc povede vyřešit. Chris Evans je skvělý herec a jeho režie úchvatná. Těším se na další jeho filmy. Scéna v hotelovém pokoji je velmi autentická, vypadá to opravdu jako kdyby se hlavní postavy několik hodin spolu bavili. Nevím jak se to Chrisovi povedlo takto zachytit, ale klobouk dolu. Takových filmů více. ()

andy60

Pokud u filmu párkrát zlehka zdřímnu, není to pro něj dobré vysvědčení. U téhle new yorkské noci se mně to stalo, stejně jako u podobných snímků Před úsvitem, nebo Před soumrakem. Taková nekonečná konverzace o ničem, že už se mi chtělo křičet - Proboha, už dost, koho tohle zajímá? ()

mariannda

Uz jsem řekla,ze Chrise zeru? A s vousy dvakrát! Povedené. Nepřeslazený konec fajn,nevinne dovadeni v hotelu prekvapive a pro me potesujici. Jen mi trochu vadila kamera. Jednu * ale ubiram za ze začátku pro me nesympatickou Alice Eve,ale tedy úsměv ma krásný, tím se můj pohled trochu změnil,ale na hvězdu do plného poctu to ještě není. Možná,az film uvidím v originálním znění. ()

Simella

Byla to tedy trochu nuda. Dalo se na to koukat, ale přistihla jsem se jak myslím na to, kdy už to konečně skončí a já budu moct dělat něco jiného, což určitě není známka zajímavého a poutavého filmu, a to hlavně v případě, že má film tak krátkou stopáž. Hlavní představitelé mi k sobě moc neseděli. Emoce se nedostavily. Zajímavé dialogy si bohužel také představuji úplně jinak. Anotace a druhý název "Osudová noc" se snaží diváka navnadit a dává naději, že se ve filmu stane něco zásadního, co změní životy hlavních hrdinů o to větší může pak být zklamání ze závěru i celkového vyznění filmu. Když nemáte jak zabít čas, tak se na to klidně podívejte, ale že bych film někomu doporučila, tak to rozhodně nemohu říct. ()

breci

Dáma v núdzi a sympatický gentleman. Spočiatku som si na základe tohto ošarpaného modelu myslel, že to bude bezduché a sladké, no dáma sa spočiatku nesprávala ako gentlewoman (škoda, že také slovo neexistuje) a tým nabúrala klišé. Dobrodružná povaha hlavných dvoch protagonistov spôsobila, že strastiplná noc sa zmenila na zábavnú. Ich vzájomne nápomocný vzťah dokonca nadobudol iskru, no udržal sa v medziach slušnosti. Záver bol výstižným vyjadrením pocitov sprvoti cudzích ľudí, ktorí spolu zažili niečo neobyčajné. Otvorený koniec bol vítaným bonusom. ()

sun.eagle

New York je magické místo, jako stvořené pro neuvěřitelné příběhy. A Chris Evans a Alice Eve jeden takový prožijou. Náhodné setkání dvou cizích lidí, kteří si navzájem pomůžou urovnat si život a posunout se dál. ()