Velice povedená PPV! ROB VAN DAM VS. JACK SWAGGER VS. CESARO - 2* - Začátek byl trochu slabší. RVD je sice docela zábavný, ale Swagger nestojí dlouhodobě za nic. Zato Cesaro je velký talent, který by měl dostávat příležitosti bojovat o tituly. RUSEV VS. R-TRUTH A XAVIER WOODS - 4* - Rusev mačka! Rusev mě baví a jsem rád, že sundal tyhle dva dementy. BIG E VS. BAD NEW BARRETT - 3* - Slušný zápas dvou velkých talentů WWE. Mrzí mě, že BNB nebude mít dlouhého trvání. THE SHIELD VS. EVOLUTION - 5* - Jak za Attitude ery! Skvělý zápas! 6 vynikajících wrestlerů. Jedinou maličkou kaňkou je pro mě nepochopitelně stálý a podprůměrný výkon Batisty. Od jeho návratu je vidět, že se hodně šetří kvůli Hollywoodu. Jinak Reigns, Ambrose, Rollins, Randy a HHH naprosté maximum! Super! JOHN CENA VS. BRAY WYATT - 5* - Tady roste další megastar! Wyatt family je hodně zábavná frakce! Druhý nejlepší zápas večera, který mohl být klidně main eventem. PAIGE VS. TAMINA - 1* - Divas zápasy musím v konečném hodnocení WWE odpouštět, protože ta sekce je tak zprzn*ná, že by to sundalo vždy hvězdičku dolů. Na rozdíl od ostatních nesdílím nadšení z Paige, protože je naprosto bez talentu v ringu. Tamina taky předvedla prd. DANIEL BRYAN VS. KANE - 3* - Na extreme rules zápas to byl velký průměr. Nic extra tam nebylo. Kane by měl podle mi sna di ukončit kariéru. Je pomalý a bez šťávy. Bryan je talent, ale potřebuje samozřejmě někoho k sobě. Navíc mě nebaví koukat na feud, u kterého na 200% vím, jak dopadne.(22.10.2017)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Come with Me Now“ od Kongos. (TheSpearCZ)