Kapitán Bombarďák ve filmu

• USA Captain Underpants: The First Epic Movie (více)

Tralala! Společnost DreamWorks Animation uvádí komedii o nejšílenějším hrdinovi roku. George a Harold jsou čtvrťáci, kteří nadevše milují vymýšlení zlomyslných žertů. Jednoho dne omylem zhypnotizují ředitele školy, který od té chvíle věří, že je postavou z jejich komiksu, zabedněným Kapitánem Bombarďákem. Pak se ale z nového učitele vyklube zneuznaný vědec, jenž je odhodlaný zbavit svět smíchu, a George, Harold a Kapitán Bombarďák musí spojit své síly, aby jeho zlotřilé plány zastavili! (Bontonfilm)

jenspifa

Animovaný průměr. Ani nic extra, ani nic strašného. Zlatá střední cesta. Animace ucházející, příběh odsýpající. 55% ()

darthhomer2

Tak tohle je fakt MEGA hovadina.Nejhorší je ten scénář - Dva malý kokosové si myslí, že jsou největší vtipálkové, když prdí do podpaždí a rozhazujou toaleták. Další věc je to, že týrají ředitel, svýho spolužáka a učitele a to se nedělá! A ted seznam blbostí : Plastový hypnoprsten, ředitel s černou slupkou od banánu, dvě hlavní postavy mají fialovej mozek, všechny děti ve škole jsou úplně blbý a smějí se příjmení Prdolín a ještě bych toho našel hodně, ale tobych tu byl do zítřka. ()

Megahead

Keďže mám rád rozprávky, prípadne komédie, po pozretí komentovaného animáku som sa snažil nájsť pár silných momentov, avšak nič ma neoslovilo. Slabý príbeh, málo vtipu, nepresvedčivý dej. Kapitán bombarďák to sem tam spestril (j keď vždy z toho vyšiel ako idiot), profesor Prdolín dodal trošku akcie, ale inak nič moc. ()

cyndaquil

Bombarďák mi proste nesadol. Neurazí, to určite nie ale mňa ani nepotešil. Zdalo sa mi to hrozne nudné a lámalo ma pri tom na spánok, mňa, človeka, ktorý si nedáva počas dňa šlofíka a večer má aj tak dosť energie na to, aby proste nemohol zaspať... Naposledy ma film uspával keď som pozeral Harryho Pottera. Vtedy som síce zaspal a pri tomto nie ale nemôžem tomu dať s čistým svedomím viac ako hviezdičku. Chápem, čo sa na tomto filme páči toľkým divákom, nie je to prepadák, ak nemáte ani priemerne očakávania. Keby si to idete pozrieť s tým, že je to blbosť, určite vás film milo prekvapí, keď si ho zapnete a čakáte pecku, tak vás najväčšou pravdepodobnosťou sklame. Ale možno sa mýlim. Určite si ho pozrite, nie je to úplne úplná strata času a dajte mi vedieť do správy. ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů