Dex je zahnaný do kouta a neví kudy kam, dokud mu Fisk nepodá pomocnou ruku. Matt požádá Karen o pomoc, a ta mu ji slíbí, ale pod jednou podmínkou. (Netflix)

BaronMartin

Další vynikající epizodka. Na úvod rovnou začnu tím nejlepším, což je samozřejmě finální souboj mezi Daredevilem a Bullseyem, odehrávající se v kancelářích Bulletinu. A vedle one-shotu ze čtvrté epizody je to zatím asi moje nejoblíbenější scéna. Celý souboj má neskutečně silnou atmosféru, Bullseye působí naprosto parádně, hrozně se mi líbí jak ho vykreslili jako totálního terminátora, který se nedá zastavit a který si prostě jde za svým cílem. Taky se mi dost líbí zpracování a vykreslení jeho schopnosti, kdy prostě bere cokoliv co má po ruce a hází to po Mattovi se stoprocentní přesností. Jakýkoliv moment, kdy Dex vezme nějaký random předmět, co se kolem něj válí a hodí to pod nějakým šíleným úhlem na Matta, to jsou ty nejlepší a nejepičtější momenty toho souboje. A taky musím ocenit, jak tvůrci neudělali z Bullseye někoho neporazitelného. Právě naopak, když na něj jde Matt na blízko, je krásně vidět, že na něj Dex prostě nemá. Ale stačí, aby si udělal trošku vzdálenost a oddálil se od něj a je najednou nezastavitelný. To je hrozně cool. A taky je dost fajn, jak nám tvůrci krásně ukázali, jak smrtící by vlastně Daredevil a jeho zbraně byly, kdyby Mattovi naprosto hráblo. A momenty, kdy Dex láme lidem vazy s tou Mattovou tyčkou jsou toho důkazem. Zbytek dílu je taky dost fajn, hlavně Fisk je super, pomalu ale jistě dostáváme toho starého dobrého Kingpina, který se všema manipuluje a hrozně se mi líbí jeho vztah s Dexem. Kdo je taky super, tak je postava Foggyho a já se tak akorát modlil, aby ho tvůrci nezabili :D Výborný díl s naprosto epickou akcí. Hodnocení: 85% ()