Ďábel, kterého znáš (S03E06) (epizoda)

The Devil You Know

Scénografie:

Adam Scher

Kostýmy:

Elisabeth Vastola

Vážně nad tímhle tady všichni vlhnou? Ano, je to slušná epizoda, ale že by mi na tohle "nestačili hvězdičky", tak to tedy ani omylem. Epizoda #4 zůstává s přehledem nepřekonána. Nejen díky ne extra poutavě natočenému souboji, ale díky té hlouposti co se v něm děje (jako fakt Fisk vyfasoval obleček a luxusní vybavení do hotelu? Prakticky nic okolo něj nedává smysl...). Vzhledem k tomu, že jsme v polovině, je nad slunce jasné, že jde o nejhorší sérii.(10.11.2018)

Tady prostě 5 hvězd nestačí!!!!(2.11.2018)

"Who the hell are you?" "I'm Daredevil." .... Prostě WOW! Co k tomuto nervy drásajícímu napínáku dodat? Prvotní nemilosrdné setkání Matta a Dexe a obecně brutálně laděné hektické tempo málokomu nevezme dech. Jak píše jeden z uživatelů: smyčka se utáhla a oběti se počítají na straně těch dobrých. Jedním pouhým slovem: Krutopříšný! Prozatím nejlepší epizoda série.(19.11.2018)

V 6. časti to konečne začína dostávať spád. Čo bohužiaľ len potvrdzuje dlhodobo známy fakt, že marvelácke seriály (každá séria o každom superhridnovi) spravidla majú v každej sezóne o 4 - 5 častí viac, než by mali mať. Vinou toho sa zbytočne naťahuje tempo aj scenáre a je to proste nuda. Každopádne, ako vravím, tak v 6. epizóde to chytí tempo a napriek prehnanej minutáži to miestami siaha až po 70 %.(31.10.2018)

No jestli není lepší sedět v nudné práci v ofisu, než dělat něco smysluplného. Potom by vám mohlo jebnout v důsledku narušení rutiny, pokud dostanete padáka. Ale na druhou stranu. Pokud by vám jeblo jako Dexovi (se vší úctou k Mattovi), chtěla bych to vidět... Jinak, začínám chytat "Punisher vibe". Celou stavbou epizod. Rozhovory s Maggie a kde se odehrávají (když odeberu tu důležitou věc v rámci historie a kostela). Postupným přerodem "negativní energie" protivníka. A to se mi líbí. Fisk byl libovej. Ví, co dělá, kolík. A Dex byl i přes to všechno dokonalej. Takže když se to všechno nakonec sešlo, bylo skvělý... Souboj. Skoro až titánů.(8.11.2018)

• - V předchozí epizodě The Perfect Game (2018) si na konci Dex (Wilson Bethel) poranil pravou ruku, když praštil pěstí do zdi. Hned na začátku šesté epizody má ale ruku naprosto v pořádku. (BaronDevil)