AKA Začít na začátku (S02E01) (epizoda)

AKA Start at the Beginning

Akční / Krimi / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2018, 54 min

Jessica mi vážně chyběla. Snad to bude taková pecka jako první série. Zatím teda vůbec nejde odtušit, o čem to vlastně bude.(11.3.2018)

Beru ohledy na to, že šlo o první epizodu druhé sezóny, teprve se rozjíždí nový příběh, ale pilot první řady mě velice bavil, zatímco tady jsem cítil spíše zklamání. Celé to jaksi nemělo švih, děj skákal z místa na místo, jako kofeinem nadopovaná blecha, otevřelo se x potenciálních dějových linií, ale žádná se vlastně nerozjela. Původně jsem chtěl hodnotit třemi hvězdičkami, ale kvůli hezkému vztahu s první sérií přidávám na 4*-.(5.6.2018)

Akta X by byly pyšný. Což ale bohužel není kompliment. 5/10(8.3.2018)

65%(28.4.2018)

• tron

Jaj bože bože, toto bude dlhá jazda. Už prvé série Jessicy, Defender alebo Lukea Cagea neboli moc dobré, ale prvé epizódy sa podarilo nasadiť latku dosť vysoko. Druhá séria Jessici na to hádže bobek už od rekordnej prvej časti, ktorá je strašne nudná, nezáživná a plno nezaujímavých postáv stvára ešte viac nezaujímavých a mdlých vecí. A do toho mega-trápny "Flash". Vôbec neviem, či sa mi chce pozrieť si aj zvyšok série. Kým filmové marvelovky sú čoraz lepšie a lepšie, o seriálových platí presný opak. Bohužiaľ.(18.8.2018)