Sam Ellis (Patrick Wilson) je muž na vzestupu - špičkový prokurátor stojící na prahu zářivé budoucnosti. Když se do něho zblázní stážistka (Dianna Agronová) z jeho kanceláře, Sam se neuváženě pokusí ukojit své touhy setkáním s luxusní společnicí. Zjistí ale, že mu tenhle zážitek přináší mnohem víc uspokojení a vzrušení, než si kdy dovedl představit. Po druhé schůzce následuje třetí a jeho život se záhy začne vymykat kontrole. Zatímco se Sam potýká s vnitřními démony, ocitne se ve víru volebních příprav na post generálního prokurátora. Rázem se stane středem zájmu veřejnosti a je nucen přijímat stále nebezpečnější opatření, aby mu tisk, právo ani manželka (Lena Headeyová) nestály v cestě. (HBO Europe)

a0001

Prokurátor závislý na sexe so štetkami. Muž závislý na sexe. Muž si zaplatil za sex opakovane. Nech tomu dám názov akýkoľvek vždy to bude to isté, nuda. Ak by išlo o porno tak toho sexu je málo, ak by malo ísť o niečo iné muselo by tam byť niečo viac. Tento film neponúka ani to o čom sa točí posteľný dej, ani nič iné. ()

Dennnisa

Mně se to líbilo.. Patrick Wilson to zahrál hooodně slušně. Jen jsem trošku postrádala zajímavější děj. Mohla tam být nějaká vážnější zápletka, nakonec mu to stejně prošlo a vesele si š*kal dál.. ()

Ironhead

Za prsa a bradavky Leny Headey sem chvilku chtel dat o hvezdicku navic, ale jinak ten film byl tezky prumer, takze to neslo :_) A mit doma zenu jako Lena, tezko verit, ze s ni uz nechci vubec spat a misto toho radeji picham holky z escortu... ale tak mozna tech 13 let manzelstvi udela svy at uz manzelka vypada jak chce :_) ()

johnnie78

Napínavý drama-thriller o chlapíkovi, co neudrží svůj poklopec na uzdě. Patrick Wilson hraje opravdu parádně a celý film si drží jakési příjemné napětí. Potěšil mě závěr - čekal jsem, že bude planě moralizovat, ale ono ne. ()

veverysiak

Nezapamätateľný kúsok, keby z toho spravili erotický film, malo by to väčšiu hodnotu, lenže koho už dnes zaujíma erotický film, na tak otrepanú tému to chcelo viac originality, takže 35%. ()

bonovox

žiaľ, asi takto to funguje v najvyššej politike a nejaké morálne skutky sú tu len do počtu. Závislosť hlavného hrdinu na službách eskortu je tu umne zakomponovaná do príbehu vzostupu politika do najvyšších kruhov a zároveň do vzťahu k jeho rodine. Obeta manželky za lepší a spoločenský život je top momentom filmu...Inak však táto dráma neprináša nič navyše, preto priemerné hodnotenie. ()

maara666

Solidní herecké výkony, atraktivní prostředí - státní zástupce, politika, prostitutky, život v luxusu. Tahle kombinace mě celkem bavila, zápletka je také zajímavá. Prostě slušný film, něco mezi 3 až 4 hvězdami. ()