Komédia o stredoškoláčke Biance, ktorá nie je v škole vôbec obľúbená, no jej dve najlepšie kamarátky sú zároveň aj školské hviezdy. Blíži sa školská párty a vzápätí aj ples. Kamarátky Casey (Bianca A. Santos) aj Jess (Skyler Samuels) majú na ples partnerov. Jediná Bianca (Mae Whitman) nemá nikoho. Jess jej ponúka niekoľko chalanov. Bianca však má záujem len o Tobyho Tuckera (Nick Eversman). Je deň párty a Bianca sa pripravuje, aby vyzerala aspoň trochu k svetu. Na párty jej Wesley (Robbie Amell), jej dlhoročný (ne)kamarát, povie, že je vlastne len „vybraná škaredá kamarátka“. A Bianca sa s tým rozhodne niečo urobiť. Dohodne sa s Wesleym, že ho doučí fyziku, z ktorej prepadá - a Wesley jej pomôže zmeniť sa... (TV Markíza)

Mina230692

Moc moc moc hezké. potřebovala jsem nějakou předvídatelnou romanťárnu na odreagování a přesně toho se mi dostalo. Parádní! moje náctiletá praštěná holka uvnitř mě byla štěstím bez sebe! :-D :-D Herci super, příběh naprosto v pohodě... kafe a sušenky v tomu a bylo mi moc fajn. ()

Thalin

Vcelku zábavná, nenucená komedie. Řekla bych i docela přirozená, protože Mae tu hraje dobře, ale kazila mi to hlavní záporačka. Bella Thorne podle mě neumí prostě hrát a to ani ty potvory. A její výkon vypadá spíš jako trapné přehrávání a sází jen na hezkou tvářičku. Která je už ale taky dnes dost všední. Předvádět přede mnou někdo to, co ona, vyprsknu smíchy a odcházím středem. Nebýt jí, tak mě ten film dost baví, nepůsobí to jako nějaká karikatura a postavy jako trapné figurky (se vzorkem naivní hlavní hrdinka a tupej manipulátor a agresov vedle ní), což bývá v poslední době kámen úrazu u teen filmů. ()

sinesis

Klišoidní středoškolská fenomenální blbost, ale tak dobře natočená, že jsou čtyři hvězdičky skoro málo :) Příjemná oddychovka, co nenudí a trošku vám šprtne do svědomí. Vyhrocené situace a občasné přehrávání hlavní hrdinky, což byl asi záměr, aby byla ta trapnost fakt vidět, beru s rezervou, ale jinak je to po dlouhé době zase konečně povedená americká teenager komedie. ()

T.Khin

Dobře povedená romantická komedie, Mae svou roli zahrála skvěle přitom mi ve filmu přišla nejhezčí, takže označení DUFF mi kní nesedlo. U filmu se zasmějete, možná popláčete a hlavně ponaučíte. Jelikož je každý jaký je. ()