Bella na rozcestí (TV film)

• Německo

Bella Dilemma - Drei sind einer zu viel

Romantický / Komedie

Německo, 2013, 89 min

• Kinderr

Hroznej film, děj naprosto špatný a hlavní herečka je docela dost ošklivá. Takže hrůza.(20.7.2014)

Niežeby išlo o ktovieako presvedčivý alebo citovo odzbrojujúci film, ale ide o vcelku podarenú nemeckú komédiu o chaose v medziľudských vzťahoch. Herecké výkony sa pohybujú niekde okolo zlatého priemeru a zápletka miestami vyvoláva nechápavé škrabanie sa na hlave, ale Schmitz svoj film vedie s istotou a notnou dávkou profesionálnosti. Keby dačo podobné nakrútil u nás, obdarili by ho vavrínovým vencom a päťdesiatimi percentami.(26.7.2014)

• Rodriguez

Tyhle rádoby německé romantické komedie už mají své největší hvězdné období dávno za sebou! 0%(4.12.2016)

Andrea Sawatzki, Andrea Sawatzki a její prsa, Andrea Sawatzki a její boky, Andrea Sawatzki a její nohy, Andrea Sawatzki a její šaty a zase ta Andrea Sawatzki. A trocha té romantiky, rodinného života a snů. A o tom ten film je. [28. hodnocení, 4. komentář, 29%](30.5.2019)