Mimi šéf

• USA The Boss Baby (více)

Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku. (Cinemart)

Maniik88

Keď som na to videl kedysi upútavku, som si hneď povedal, že na takú sprostosť s rozprávajúcim deckom sa ja kukať nebudem. No teraz to šlo v TV a decká si to pustili s dedečkovcami a napočudovanie to je fakt parádne vtipné. Rezali sme sa skoro celý čas. Takže už z tohto pohľadu sa na to oplatí pozrieť. Jeden z najvtipnejších animákov. ()

papadoce

Rozprávka, ktorá otvorene klame deťom, ako prichádzajú na svet, ale čo je horšie, presne ukazuje ako sa dieťa od mala vychovávať nemá. Podľa mňa ako dospelý nemáte šancu, aby ste sa na to pozreli z iného uhla pohľadu. Musel som sa veľmi veľmi snažiť, aby som za tým nezmyslom videl niečo viac a to niečo bola súrodenecká rivalita. Nevravím tvrdohlavo, že animák musí mať logiku, ale keď je vsadený do reálneho sveta, tak trocha rácia alebo aspoň nejakej pravdy s poučením pre deti by obsahovať mal. A po spŕške kritiky pozitíva. Smial som sa. Slušné gagy, slovné aj vizuálne. Navyše som nakoniec prepadol aj zápletke a tak som to postupne vyšplhal hviezdu po hviezde až na štvorku. Malo to šťavu. ()

Dzegr

"-I want you to suck it. -You suck it! -No, It's for you to suck -I'm not sucking on that. -Suck it -I don't know where it's been. -It's not where it's been, it's where it will take you." ()

mark9th

Tieto nové animákovské novoty mi už nesedia a úprimne, namám pocit, žeby takéto niečo deťom skutočne aj nejaké to ponaučenie dalo. ()

Mykhaluu

"Sněd sem asi dolarpětasedmdesát!!!" :-D Dotek fantazijního absolutna! :) Éčko při prvním shlédnutí brečela 5x, já jen 1x až na konci. Jsem prostě drsňák! :-D ()

borohub

No teda čekal jsem trošku větší kokotinu. Animák lehce nadprůměrný, předvídatelný, občas jsem se i docela pousmál. Mám takový pocit, že se animáky poslední dobou dělají spíše pro dospělé než pro děti, protože opět některé fóry podle mě nemá dítě šanci pochopit. Trošku film shazuje takové to typické moralizování - např. že na kolo nesmíš bez helmy, nemáš přecházet na červenou atd atd.. Dejme tomu na druhou stranu pár minut před těmito "moralizujícími" scénami strkali děcka člověku hlavu do hajzlu, což mě nepřijde taky zrovna výchovné. Rozhodně jsou i lepší animáky, ale u tohoto nemám alespoň pocit že jsem zabil hodinu a půl života 65% ()

Mkartaylas56

Mimi šéf je prostě taková ta kravinka, která je ze 100% mířena na děti a starší z toho moc nadšení nebudou. Takže pokud jste člověk, co si dokáže užít třeba několika minutovou scénu, kdy banda batolat nahání v autech sedmiletého kluka na útěku, tak je tento film přesně pro vás, pokud ne (jako já), tak vám tento film nejspíš nedoporučím. 50% ()

estik97

Pro mě, jako milovníka animovaných filmů, je to dost zklamání. Viděno 2x a to pouze pro připomenutí, i tak jsem se utvrdila v tom, že se tahle věc nepovedla. Pár scén vtipných, ale zbytek se táhl. Viděno v AJ i s dabingem. ()

Blazkowicz

Reklama na YouTube byla skvělá, takže jsem tomu musel dál šanci. Výsledek není senzační, ale pořád dost dobré. Na mě to bylo hrozně rychlé, furt se tam něco děje. Chtělo by to občas trošku zvolnit a dát ještě větší prostor šéfovi. 4-* ()

OJan

Příběh je takový uletěný, ale to je za mě dobře, pár vydařených vtipů se najde, animace je dobrá, akorát je to místy nudné. |75%| ()

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST