poster

Ashby

 • USA

  Ashby

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slunicko2
  ***

  Přemýšlivý film nepřekročí hollywoodské zvyklosti, ale pěkně se na něj kouká. 1) Na příjemném dojmu se podílí 48letý dramatik Australan Tony McNamara (scénář a režie), 21letý Nat Wolff (jinak i zpěvák, multiinstrumentalista a skladatel písní) v roli studenta Eda a charismatický veterán 63letý Mickey Rourke (zabiják ve službách CIA). 2) Přidejte pěknou hudbu a písničky a příjemný dojem je kompletní. 3) A neztrácejte naději: your brain's showing occasional signs of thought.(3.11.2016)

 • Spiker01
  ****

  Rom-com, zprvu tak obyčejně a klasicky natočená a přesně tak, jakých jsou tucty, ovšem po určité době jsem se do tempa přecijen dostal a nebudu zastírat, že v tom velkou roli hrál Mickey Rourke, kterého v nových filmech moc často nevídám a už vůbec ne v podobných dramatech. Velice milé překvapení, kterému jsem až nepovážlivě dlouho unikal...8/10(19.6.2017)

 • Seti
  **

  Sakra Mickey Rourke s tim svym nově naládovanym ksichtem už vypadá jako nejhorší noční můra plastickejch chirurgů:-) Na Ashbyho jsem se po trailerech celkem těšil, ale nakonec to byla bohužel docela nezáživina. Jo, Emma Roberts neskutečně cute a Nat Wolff je sympaťák, problém byl ale v ústředním vztahu mezi Edem a Ashbym, který byl povrchní a tím pádem pro mě neuvěřitelný (Ashby vezme Eda jednou do baru a ten už vykřikuje, jak ho má strašně rád; všechno důležité o Ashbym Ed potažmo divák zjišťuje mimo záběr atd.). Na komoru útočící finále to trochu zachraňuje, ale tematicky podobný St. Vincent na mě fungoval lépe.(9.1.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Po všech směrech klasický, nezávislý, americký standard o nesmělém skoro až depresivním hrdinovi, který se seznámí se zarputilým sousedem do vedle, který má nepříjemné tajemství spojené s minulým zaměstnáním. Film nepřináší moc nového, ale je celkem fajn a Rourke po dlouhé době v roli, která mu sedla, i když mi připomínal starší verzi Roberta Downeyho jr.(10.10.2016)

 • JohnCZ
  ***

  Ve své podstatě obyčejná teenage indie dramedy, která by byla tak obyčejná, až by byla špatná - nebýt dějové linky s Mickeym Rourkem. Tato linie je ale do scénáře nacpaná trochu násilně a moc věrohodně nepůsobí, i když nakonec své místo v příběhu rozhodně má. Dobře se na film dívá, avšak celá zápletka je bohužel trochu fádní. Nat Wolff a Emma Roberts jsou prakticky sázkou na jistotu.(26.12.2015)

 • Nat Wolff

 • - V scéne v reštaurácii, kedy Ashby (Rourke) a Ed (Wolff) jedia lievance, Ashby chytí Eda v jednom zábere za jeho ľavú ruku a posunie ju po stole. V ďalšom zábere mu však drží jeho pravú ruku. (Johnny.ARN)

 • - Natáčelo se ve městě Charlotte a v částech Severní Karolíny v USA. (willy1)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace