Reklama

Reklama

BoJack Horseman - Série 6

(série)
Trailer 1
Animovaný / Komedie / Drama
USA, (2019–2020), 7 h (Minutáž: 25–27 min)

Epizody(16)

Obsahy(1)

BoJack se po malých krůčcích blíží vysvobození, když ho pobyt v léčebně donutí uznat chyby a začít je napravovat. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (17)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

BoJack sa lúči. Keby to malo o jeden diel menej, rozbilo by ma to viacej. Ale aj ten epilóg bol milý. Málo seriálov vie podľa mňa skončiť s gráciou a s emóciou. Bojack je jeden z mála, ktorému sa to podarilo. Budú mi príbehy z Hollywoo - Hollywoob - Hollywoodu chýbať. Životná úloha pre Willa Arnetta a skvelá sonda do ľudskej duše. Bob- Waksberg deprimoval, tešil, poučoval a inšpiroval. Neviem či časom celý ten pocit nedozreje. Nestane sa niečím trvácnym. Niečom čo ma prinúti sa k tomu vrátiť a hľadať tam nuansy, aké som teraz nevidel. Lebo som presvedčený o tom, že tam sú. Každopádne som rád za túto skúsenosť. A držím palce BoJack. 6. séria - 80% ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kapitola končí. Kapitola 6. série. Jednoho seriálu. Jedné životní éry. Ke mně se BoJack dostal v podstatě teprve před dvěma lety. Jsou lidé, kteří ho sledují prakticky od začátku. Nedokážu se vcítit do jejich kůže. BoJack přinesl do mého života humor i naprostou filozofii něčeho existencionálně nadpozemského. Je to seriál, který neosloví každého. A i když někoho osloví, tak ne vždy to může být 100% věrnost. I přesto to byla neskutečná a nezapomenutelná jízda. Bylo to něco víc. Něco výjimečného. A je po všem. Dost divně, těžce a zvláštně se to popisuje a dělá se nad tím tečka. ()

Reklama

Lachtaan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Animovaných seriálů, určených spíše pro dospělé publikum, jsem viděl už poměrně dost, ale žádný mě nedokázal tak pohltit jako právě BoJack. Teda zejména svou čtvrtou a pátou řadou, ta poslední je rovněž hodně silná, i vzhledem k tomu, že jste celou dobu v nervech, jak to s tím naším průšvihářem nakonec skončí. Najde se tu v těch 16 dílech ovšem i pár půlhodinek, které už mi přišly nadbytečné, především ty s mou velmi neoblíbenou Diane. I tak jsem ale BoJacka zaslouženě šoupnul do mé seriálové top desítky. [viděno na Netflixu] ()

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak, přátelé, po 6 dlouhých letech BoJack Horseman touto sérií končí a já jsem po zhlédnutí vnitřně mrtvý tak, jak to umí jen BoJack, díky zmiňované skutečnosti konce možná i víc. Závěr seriálu byl zpunktován hlavně Netflixem, což je velmi smutné, když si nechtějí držet takto originální počin a místo toho cpou peníze do sraček typu 13 Reason Why či Riverdale a prachy cpou do kupování nadmíru přehodnoceného Ricka a Mortyho. I přes tento bolestivý osud a omezeným možnostem se tvůrcům povedlo ukončit seriál s neskonalou důstojností. Charaktery dosáhly cílů, k nimž s ohlédnutím tak nějak celou dobu směřovaly, jejich příběhové oblouky se určitým způsobem zacyklily s menším rizikem nedostatečného zadostiučinění vůči fanouškům, protože ta uspěchanost tam v pár momentech vidět je, převážně u pár postav jsou zanechány nežádoucí otazníky. Já osobně jsem víceméně spokojen, BoJack skončil tak, jak ho celý seriál prezentoval, tedy hořkosladkou tečkou, jejíž melancholické účinky se na vás určitě podepíšou. I na závěr přišlo několik nápaditých epizod jak svou formou, tak obsahem (jmenovitě například epizoda Suprise nebo tradičně ta předposlední). Nebojím se tvrdit, že BoJack Horseman byl největším přínosem žánru kresleného seriálu za poslední dekádu a jsem rád, že jsem měl tu čest ho poznat a dokonce si ho tak moc oblíbit. 9,5/10. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Determinující rozlučka zásadního a velice ambiciózního počinu animovaného žánru, opětovně perfektní senzitivní deskripce konstruktivní kritiky existenciálních překážek a zároveň pragmaticky podvratná i neskutečně vzrušující závěrečná anatomie reflektující askezi o tom, že život je děvka. Sbohem, ty zasranej cynickej alkáči! ... 87% ()

Galerie (132)

Reklama

Reklama