Když se bývalý příslušník námořní pěchoty Gabriel Drummer (Shia LaBeouf) vrátí domů z Afghánistánu, zjistí, že místo, které kdysi nazýval domovem, není o mnoho lepší než bitevní pole, na nichž bojoval v daleké cizině. Spolu se svým nejlepším přítelem se v zoufalství vydává hledat syna a manželku, kteří se mu dávno odcizili. Při pátrání dvojice mužů narazí na muže, který má důležité informace o Drummerově rodině... (mac000)

stephano

Shia LaBeowolf slintá, když je rozrušen. Mě se to ale moc libilo, i když žánrově se tento film nedá uplně zařadit. Každopádně co si zaslouží vyzdvyhnout je střih, respektive to že se strihač pustil do experimentování a za mě se vydařilo. (Obrázky se prolýnají do zvuku z jiné časové doby atd..) ()

Bartex

Dávám 4* asi jen proto, že jsem čekal něco trochu jiného... Že jsem chtěl něco jiného. (Teď, když to píšu mi dochází, že to změním na 5...) Pozvolné? Určitě ano! Nudné? Může to tak někdo vnímat. Mohlo to být údernější a být tam více akce? Určitě mohlo. Ale ptám se, působilo by to potom tak, jak to působilo a působit mělo? Určitě ne. Rozhodně to není film pro každého. A zpočátku jsem myslel, že ani pro mě. Opak je pravdou. A je ten film pro Vás? Na to musíte přijít sami. A Shia LaBeouf to zahrál, troufnu si říct, mistrně. Věřil jsem mu úplně všechno. ()

ervina

Zajímavý. Pořád jsem čekala, kdy uvidím ten konec světa a ono to bylo nakonec úplně jinak. Líbila se mi kamera. ()

chesterko

*Z počiatku nenápadné, *na konci omračujúce. *Touto prácičkou možno poukázali na pravdu. *Výborný Shia. K dokonalosti chýba naozaj iba kúsok, avšak treba vydržať až do konca. 1 z 5 veteránov to u mňa vzdal. (: ()

Troniq

Shia a Kate se sakra snaží, ale nestačí to, když režisér nezvládnutou, těžko diváka vtahující a roztříštěnou první polovinou snímek dost pohřbí. A mrzí mě to moc, protože gradace druhé poloviny, hlavně teda poslední třetiny, je víc než slušná a závěr, nestydim se říct strhující a hlavně hodně emotivní. Velký potenciál, který byl využit napůl. Navíc ještě větší škoda, když Man Down poukazuje na skutečnost, co z mnoha mladejch kluků válka dělá. Hlavně že hodně americkejch vlajek nad barákama, ale ty duševní zdraví frajerum, co riskujou životy, nevrátí... ()

anuki

Vůbec jsem nevěděl co od toho čekat, chvilku mi to přišlo utahaný, ale byl to pravděpodobně úmysl režiséra. Rozhodující je finále, který dá celýmu filmu absolutní smysl..perfektní !! Určitě to není thriller..Shia vynikající, dávám mu palec nahoru, že si vybral tohle téma.. ()

srotak

Poslední dobou mám problém najít film který by mě dokázal upoutat ale tomuhle snímku se to povedlo. Námět sice docela klišé "voják co se vrací domů z války s nějakou psychickou poruchou" nicméně ztvárnění se mi moc líbilo, do půlky filmu jsem nechápal jestli hlavní příběhová linie má být postapokalyptický svět nebo "současnost". konec mě fakt dostal to se musím přiznat, kdyby ten konec vypadal jinak dám o hvězdu méně ale mě to prostě dostalo. Dobrý film je ten film který ve vás vyvolá nějaké pocity, jedno jestli dobré nebo špatné a tenhle film jich ve mě pár vyvolal. Zasloužil by si lepší hodnocení. ()

kriplozoik

První tři čtvrtiny filmu to vypadá, že agitka na americkou armádu, ale pak po 'anagnorize' je to agitka na post-traumatický syndrom. V prvních třech čtvrtinách jsem si říkal, že takovejch filmů byly natočeny desítky ne-li stovky a skoro jsem měl chuť sledování nechat, ale v poslední čtvrtině jsem seznal, že přesně těmto filmům Man Down ukazuje vztyčený prostředníček - najednou všechna ta commanda, cobry a special teamy působí povrchně, protože neukazují, co to dělá s psychikou každého j.i.joea. A co se týče hereckého umění Shia LeBeoufa? Můj soud je ten, že to zvládl a dal do toho, co měl. ()