Žurnalistka Cassie Cranston (Jewel Staite), ktorá je známa predovšetkým svojimi provokatívnymi sexuálnymi stĺpčekmi v novinách, je prinútená vrátiť sa späť po dlhých dvanástich rokoch do odľahlého mestečka Beaver's Ridge, odkiaľ pochádza a odkiaľ bola prakticky prinútená utiecť. Dôvodom jej nečakaného návratu je náhle úmrtie jej matky, ktorú preslávili romány a ktorá sa taktiež pričinila o to, aby Cassie utiekla z domova. Avšak privítanie od miestnych puritánov, ktorých si vzala na mušku vo svojich článkoch a v ktorých taktiež očiernila samotný Beaver's Ridge, sa neobišlo bez nepríjemností. Aby dala veci s miestnymi do poriadku a navyše, aby konečne zapracovala na svojej upadajúcej spisovateľskej kariére, rozhodne sa ku kompromisu. Usporiada v malom meste sexuálne orgie, ktoré sa majú stať hlavným motívom pre jej knihu. Netuší však, že to, čo malo byť plánované ako nevinná zábava, neskôr odhalí trpkú a zahanbujúcu pravdu o nej samotnej. (sochoking)

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Ono je to vlastně "o ničem", ale bylo to tááák pohodové, komorní a místy celkem zábavné, hlavně ten homo konec :D ()

Bajislaw

Orgie trapnosti. Docela zábavný, ale rozhodně ne dobrý film. Největším kladem je herecký výkon okouzlující Jewel Staite (Kaylee ze seriálu Firefly). Hvězdička navíc je za dobré úmysly. ()

Martinko991

Zhrnul by som to asi takto: Vcelku divná komédia, kde sa ženy správajú ako muži a muži ako ženy. Aj ten jediný muž čo sa ako tak správa ako chlap nakoniec zistí, že má rád chlapov. Miestami sa natom dalo zabaviť avšak raz mi vidieť tento šálok kávy od kanadskej produkcie úplne stačil. ()

KcarlosK

Zasmějete se a kdo bude chtít, ten se může i zamyslet a třeba se v tom někde najde. Jinak nejvtipnější filmové orgie ever. ()