Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

borec999

Je pravda, že niektoré scénky boli fakt vtipné a ako paródia trefné (Miesiči, Karma s Krepkou a farmárom Kemkom, či Hesso Jašterák pravidlene bodovali). Ale aj to, že časom bolo vidno, že vznikala len preto, že zmluva s TV bola podpísaná na XY dielov a niečo sa natočiť muselo, aj keď sa v nápadoch Dangl a spol evidentne vyčerpali. I tak ale rozhodne sympatická snaha o paródiu, ktorá začína byť v TV priestore úplne mŕtva. 65% ()

helrohir

Po piatich dieloch môžem bez výčitiek prehlásiť, že sa jedná o ďalší nevydarený projekt, ktorý síce dal dokopy zostavu ľudí, ktorí majú zmysle pre humor, čo dokazovali v iných, podstatne zábavnejších reláciách, ale tunajší "humor" proste nefunguje a keď sa v 25 minútovom diely zasmejem tak dva krát, a aj to len tak ledabolo, nemôžem byť pri hodnotení ústretový. ()

16davidko

NO tu jednu hviezdicku som dal len koli tomu,že to tam ten Kubovčík drží. Táto relácia mi pripadá ,že sa nejak stále viac a viac snaží dostať do totálnej trápnej brečky. Kde je ten pestrý humor z HALO??? Neviem či to sposobuje veľa projektov účinkujúcich ,alebo nechuť do projektu,ale keď nemajú inšpiráciu tak nech to nerobia,scénky kde sa človek nasmeje sú výnimočné,radšej si pozriem staré HALO. Kubovčíkovi a Malachovskému totálne zúžili priestor a Kemka ,povedzme si okrem hrania homosexuála to nezvláda. Takto vyzerá dobre pokazený humor . ()

Richie4422

Snaha vrátiť časy S.O.S. Bohužial tie časy sú dávno stratené. Roman Pomajbo stratil humor v partičke a jeho náplňou resp. samostatnou tvorbou sú trápne športové vsuvky. Petra Polnišová si drží svoj šedý štandard, rovnako Kemka neprekvapí. Jediný kvôli ktorému som to ochotný pozerať je Michal Kubovčík. Ten chlap je jednoducho neskutočný, mrzí ma málo priestoru "Sveťa". Absolútne ma irituje Zuzana Šebová. Samotné zhodnotenie autorov tak hovorí o tom, čo sa človeku dostane. Pár dobrých scénok, zväčša parodických, niekoľko neskutočne trápnych gagov a vata v podobe novín. Kredenc neponúka zábavu, na akú má. Trojica z S.O.S (áno, aj Dangl) je proste vypratá, navyše bez Sklára. Nuda s občasným úsmevom. Hesso Jašterák FTW. Nič viac. ()

ragtime odpad!

Aj keď som videl len pár dielov, úroveň humoru tu vlastne ani nie je. Trocha sebareflexie by neškodila. Sila Partičky bola hlavne v jednotlivých improvizáciách a aj keď sa osadenstvo zmenilo len mierne, kvalita išla rapídne dole. Čo je pre mňa naozaj nepochopiteľné, je to, že táto istá dvojica stojí za vyrovnanou a emocionálne veľmi silnou poctou Paľovi Demitrovi. Svet je čudné miesto. ()

• Petra Polnišová s účinkovaním v šou dlho váhala, no nakoniec ju presvedčila zostava hercov. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)
  • Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)

Časové pásmo bylo změněno