Christian Wolff (Affleck) je matematický génius, který má lepší vztah k číslům než k lidem. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro několik nejnebezpečnějších zločineckých organizací na světě. S postupným stahováním smyčky ze strany oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí, v jehož čele stojí Ray King (J. K. Simmons), Christian přijme legálního klienta: dobře zavedenou společnost zabývající se robotikou, ve které účetní (Anna Kendrick) zjistila účetní nesrovnalosti ve výši miliónů dolarů. Ale s tím, jak Christian rozkrývá účetní záznamy a přibližuje se k odhalení pravdy, začíná v jeho okolí stoupat počet mrtvých. (Freeman Ent.)

moonmare

Konečně perfektní akce + pointa+zápletka+příběh.Na to, že k Affleckovi připadly ostatní role méně známým hercům,i tak film vydělal za půl roku dvojnásobek rozpočtu. ()

wal

Jeden z nejlepších akčních filmů, které jsem kdy viděl. Malinko mi připomíná film Leon..... ()

quido.morava

Takto to dopada, kdys si americky tvurce mysli, ze vojensky dustojnik muze sveho autistickeho syna vychovat nejen v matematickeho genia (to se celkem nabizi), ale soucasne ve zcela samostatneho superagenta s vycvikem pro jednotky Seals ... ale popradku. Na tento film jsem se celkem tesil kvuli Benu Affeckovi a jinak jsem o nem moc nevedel. Prvni tretinu jsem si to celkem uzival, hlavne nez jsem se v dejove lince se stridanim casovych vrstev zorientoval, v druhe pulce to uzzacalo skripat a nakonec se to uplne zvrtlo - posledni ctvrtinu, ktera je nabita uz totalnimi kravovinami a kycem, jsem se jen modlil, kdy uz bude konec. Sice dobre udelane akce, napinavy scenar, ale ta logicka a vecna stranka je uplne mimo misu, a ani to neblo mysleno s nadsazkou, bylo to mysleno naprosto vazne - to je ten prusvih. ()

Montmorency

No příliš nenadchlo - autistické dítě vycvičené tatíkem za brutální Nikitu, chabý děj + dobré akční scény (setkání bratrů na konci a role myšího ksichtíku kýčovitě zbytečné) ()

d-nao odpad!

Sú filmy uveriteľné a tie druhé. No tipnite si, do ktorej asi tak patrí tento o autistovi(!!!!), ktorý okrem účtovníctva zvláda streľbu a boj zblízka na profi úrovni (áno vážení, nerobím si prdel). Jedná sa jednoducho o ťažko vstrebateľnú záležitosť, kde scenáristi opäť dokázali nemožné a to fakt, že som nevydržal takúto sra.ku ani dopozerať. Tie 4/5* hodnotenia to akože vážne? Ste všetci autisti alebo od narodenia účtovníci ako Ben? ()

potok.009

Autismus, účetnictví, bojové umění, headshoty... S výtečným Benem Affleckem v sestavě se z toho dalo vymáčknout více, respektive méně, protože divák se v té změti ztrácí. ()

Lucky Eda

Konečně pořádný film,příběh,akce už jsem fakt zapomněl,že se natáčí i ty dobré filmy . skvělé herecké duo Ben a Jon ()

Bednobuch

Pořád ještě nevím, co si o filmu myslet. Musím si ho pustit znovu. Ale rozhodně se mi líbil a klobouk dolů před Benem. Podle mě to zahrál moc dobře a i ostatní byli uvěřitelní. A co se mi už dlouho nestalo, tak jsem byl ke konci filmu překvapen. Vše bylo vysvětleno. Vřele doporučuji. Možná po dalším shlédnutí za pár dní přidám hvězdu. ()

Rorschach_SK

"Máte rada skladačky?" Vždy keď som videl Bena v nejakej úlohe, cítil som na pozadí, že mu tú úlohu úplne neverím. Ten zvláštny tupý výraz a často neprítomný pohľad. Takže keď som počul, že má hrať autistu, v kútiku duše som cítil, že Ben má úlohu písanú priamo na telo. A ono to fakt vyšlo. Už aj autisti majú svojho hrdinu, Benové plagáty s ostreľovačkou v ruke budú zdobiť izby nejedného "nepochopeného génia" a na otázku, čím budú chcieť byť, keď budú veľký, odpovedajú - no predsa účtovníkom. Áno, účtovníkom, ktorý ľavou zadnou zmasakruje komando žoldákov, zachráni krásnu slečnu a usporiada narušené vzťahy v rodine. Že je to trocha znepokojujúce, nič to - ale je to výborný návod pre rodičov, ako si vychovať svojho vlastného Johna Wicka s kalkulačkou. Samotný snímok je veľké prekvapenie, výborný príbeh, zvraty, prepracované akčné scény. Cítim, cítim pokračovanie - čomu je aj režisér a Ben naklonený. ()

mar4s

Po dlouhe době super film. Důraz na detail, skvělý scénář a prolínání dějů, skvěla akce prostě 4,5 *. Hudba by mohla být o stupeň lepší jinak top co sem za poslední dobu viděl ()

PORTER44

B.Affleck jako účetní vybaven hračkami lépe než J.Bond ale bohužel do akční role mi moc nesedl naštěstí tam té akce moc nebylo,než se nějaká akce objeví je hodina filmu pryč ,né že by akční scény byli špatný i příběh je povedený jen mi nesedlo herecké obsazení. ()

zebu_cz

Sympatický romantický thriller, který proniká do složitého světa autistů. Ben Affleck ani na vteřinu nevypadne z role, byť jeho nesestřelitelná image je trochu nevěrohodná. Anna Kendrick je k zulíbání. I díky závěru nakonec za čtyři. ()

Cezar209

benovi zjavne prospela odmlka kvality kedze v tomto tu sa mu zadarilo. postava "vylieceneho" autistu mu celkom sadla - rozumej ratal s tym :o)) aj daval a mal davat ...a KUS aj dostal :o))) v kazdom pripade asociacia smerom ku komore uctovnikov a danovych auditorov je MALICKO mimo ...povedzme ze to nie je wiCK, ale uctovniCK :o) obaja vsak pouzivaju podobne pracovne nastroje. ()

Beginek87

Je to dobrý. Přesně tohle oko náročného diváka potřebuje .... někoho, kdo i přes svůj autismus je taková totální špička, že trénovaní vojáci se najednou chovají jak český fotbalový tým v lize mistrů. Já mám Afflecka rád, takže pro mě v tom filmu hrálo skvěle všechno. Jediné proč to nemůže dostat 5 hvězd je to, že ji nenaložil. Autista neautista, to přece musel poznat, že ona to chce nebo ne? Ale jo, určitě to musel poznat .... a pošle jí Pollocka .... nemůže si zasloužit 5 hvězd, ani kdyby se Verbal umyl šampónem ()

Ben Affleck a Matt Damon míří na Netflix

Ben Affleck a Matt Damon míří na Netflix

26.01.2024

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

05.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Sebevražedný oddíl 2 má režiséra

Sebevražedný oddíl 2 má režiséra

07.09.2017

Loňský Sebevražedný oddíl se díky famózní marketingové kampani proměnil v hit. Studio Warner Bros. se tudíž vykašlalo na slabší přijetí a začalo chystat dvojku, k níž se však rozhodl nevrátit David… (více)