Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kai so Stefanom vlastnia pizzeriu, avšak rozvoz pizzy je pre nich len zásterkou, krytím slúžiacim k obchodovaniu s drogami. Žiadne tvrdé drogy, iba konopné produkty – hašiš, skunk a podobne. Zákazník im zavolá, objedná si a oni pekne dodajú požadovanú gramáž zabalenú v pizze. Darí sa im skutočne veľmi dobre, a to až do chvíle, keď sa na nich nalepí tajný z protinarkotického... (sochoking)

(více)

Recenze (6)

rockwoman 

všechny recenze uživatele

"Heslo zní: Poznej svého nepřítele." ...Němci opět nezklamali a já se díky dvěma plantážníkům s pizzou přijemně pobavila. A kdo nemá chuť na jejich pizzu, může vyzkoušet masakr mozkových buněk z kazažských plantáží, nebo ochutnat pár čerstvě nasbíraných jízdenek do říše snů. :-)) Ich liebe dich Moritz! :-) ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Kdyby nebylo posledních, zhruba deseti minut, šel bych možná i do plných, tak se mi tahle netradiční "pizzerie" líbila. Spousta vtipných a hlavně naprosto odlehčených situací, které držely tuhle málo viděnou komedie hodně vysoko. Namátkou bych jmenoval třeba narozeninovou scénu s vysavačem, nebo večerní sex, který se po probuzení změní v horor. Taková typicky pohodová klasika made in German a zcela zasloužené čtyřhvězdí. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama