Sára (Linda Cardellini) kdysi udělala tradiční chybu. Vzala si zlobivého kluka Dustyho (Mark Wahlberg), který byl zábavný a sexy, nicméně jen do chvíle, než se stal otcem. Jako táta zoufale nefungoval. I proto ho později vyměnila za Brada (Will Ferrell), jehož vždy zdobila zodpovědnost a serióznost, které si její děti bohužel neustále pletou s nudou. Brad by se klidně rozkrájel, kdyby ho braly jako tátu, ale ono jim to prostě nějak nejde. Pak se po čase navíc zjeví Dusty, který je pořád tou testosteronovou mašinou přetékající nápady, a rozhodne se Brada zašlapat do země. Brad si záhy uvědomí, že se slušností a zodpovědností by tomhle nerovném souboji neměl šanci obstát, a tak se do Dustyho pustí jeho vlastními zbraněmi, které však zoufale neovládá. I proto se z nenápadného pošťuchování stane regulérní válka, do které se coby rukojmí zapletou i ti, o které probíhá, tedy Sára a obě děti. (Cinemart)

Mr.Dude

Will Ferrell hrát neumí, všechny jeho postavy jsou naprosto stejně zahrané, ale v komediálním žánru to není bůh ví jaký průšvih, Jeho typ humoru můžu stejně jako humor Adama Sandlera, nic světoborného, ale pobaví idiotskýma absurdníma trapnýma scénama u kterých mě sem tam ukápne moč a jsem spokojen. Tady těch scén je hned několik, takže za mě spokojenost. Sympatická komedie na zasranou Neděli. ()

perteus

Asi takhle. Pusťte si trailer a máte všechny vtipné momenty z celého filmu na jednom místě a víte i o čem film je. Pusťte si celý film a jak tyhle momenty jsou rozsety po celém filmu, budete se nudit. Nudit a zase nudit. ()

goesses

Spíše průměr než nějaká bomba, ale neurazí, místy se najde i scéna u které se člověk zasměje. Taková příjemná odpočinková komedie. ()

finest

Nebylo to tak špatné jako hodnocení na csfd. Byla místa, kdy jsem se zasmál, byla místa mírné nudy, anyway... 75% si za mě zaslouží, po shlédnutí jsem měl pozitivní náladu, dobrý pocit a to je přesně to, co od komedií očekávám. ()

Opeth

Hleďme, komedie, která mě pobavila. Nic víc jsem nechtěl. Po včerejším přehrání Lízi, liščí víly, je to balzám na bránici. ()

JerryPilsen

Totálně nevyužité téma,nutno říci že stokrát omleté.Film je založen na jednotlivých skečích,které jsou buď trapné nebo aspoň nevtipné.Nebylo se čemu smát.Navíc bylo dopředu jasné kam se děj bude vyvíjet,takže nuda. ()

Oxytocin

Hvězdu si zaslouží za svoje hraní a historky T.H.Church. Správnej řízek jako šéf. Spíše úsměvný film v minimum případech. Některé scény jsou bohužel až nudné a i těch 96 minut bylo dlouhých až dost. ()

SNCIS

"Ahoj, ty jsi Dusty?" - "Ne." Další střeštěná a bláznivá komedie s Markem Wahlbergem a Willem Ferrellem (Benga v záloze). Nic originálního, průměrné od začátku až do konce. Potěšil John Cena v posledních minutách. - 50%. ()

SANNY22

Dobrá komédia. Herecké obsadenie super hlavne Will Ferrell a Mark Wahlberg, ktorí vo filme boli úplne odlišní. Jeden bol dobrudruh, neodbytný, drzý a sexy (Mark Wahlberg), zato ten druhý bol starý, telo nevypracované, a bol za slušného chlapa. Veľmi sa mi to páčilo. Dej, postavy a aj spracovanie sa celkom dalo, ikeď efekty sa mi zdali niekedy až moc prehnané (scéna s motorkou). Ale aj napriek tomu hodnotím pozitívne. :) ()

pollyKealRid

I přes to že Will Ferrell je jedním z nejméně oblíbených herců, vyvážil komedii Wahlberg, který zahrál fantasticky. Několik scének pobavilo. Hodnotím spíše jako odpočinkovou komedii s trochu povrchním humorem. * 3/5 ()

viax

Fakt dobrý! Sice mě Ferrell štve v každém filmu, ale tady nakonec tak nějak dobře padl do role. A Cena na konci jako třešnička na dortu. ()

EYO EYO

Celkom v pohode komédia ,aj keď to herecké obsadenie mi nejak moc nesadlo ,pár krát som sa zasmial ale niektore scény až moc trápne ()

Tom Cruise a další neskutečný kousek

Tom Cruise a další neskutečný kousek

22.04.2015

Studio Paramount právě na CinemaConu představilo svoje nadcházející filmy. Komedie o tom, jestli je lepší táta Will Ferrell nebo Mark Wahlberg, si moc pozornosti neodnesla, stejně ale nešlo o zlatý… (více)