Táta je doma

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Rodinný

USA, 2015, 96 min

Po prvních minutách jsem si říkal, že půjde o průměrnou americkou komedii s tradičními, občas trapnými vtipy. Ovšem s přibývajícím časem šla kvalita hodně nahoru a na konci jsem musel uznat, že šlo o velmi dobrou komedii. Byly tam dobré, vtipné situace a perfektní byl výběr písniček. Závěr potěšil, Dustymu se vrátilo přesně to, co dělal on Bradovi. :-D Těším se na pokračování.(8.10.2017)

Ptal jsem se deseti holek, jestli jim Mark Wahlberg připadá jako "zábavná a sexy testosteronová mašina" a tady jsou výsledky: pět holek mě poprskalo smíchy, tři si ho aspoň chvilku prohlížely, jedna se mě zeptala jestli nejsem gay a až desátou jsem ukecal, aby řekla jo. Jmenovala se Linda Cardellini a stálo mě to kafe... Docela príma komedie, na kterou budu vzpomínat právě díky nesourodému tandemu Will-Mark, který kdyby měl být ještě víc nesourodý, musel by jednoho z chlapů krásné Lindy hrát lední medvěd.(27.3.2017)

Opakované herecké stretnutie Wahlberga a Ferrella rozhodne nesľubovalo ťažkopádnosť. Aspoň to po ich svižnej oddychovke THE OTHER GUYS nevyzeralo. Lenže skutočnosť je pravým opakom. Čiary, po ktorých sa táto ( americky ) americká komédia vozí, sú viac ako známe a v dnešnej dobe sú už pomerne nudným vzorcom.(25.12.2016)

Čekalo se dost dlouho na dobrou komedii ,po skvělých Bratrů z donucení se po sedmi letech, natočila skvělá komedie s Willem Ferrellem a Markem Wahlbergem v dosti parádních rolí.Trailer sice většinu scén nechal ale nevadí ,já se bavil od začátku až do konce .Parádní komediální scénky se najdou .Malé cameo role Johna Cena pobavilo.Že by další skvělá komedie po Grimsby.59% to jako vážně Na nějaké hodnocení kašlu. Za mě 68%(14.3.2016)

• Blazis34

Willa Ferrella mám rád a tak jsem si řekl, že to může být zajímavá kombinace s Wahlbergem. Samotný film mě ale trochu zklamal. Oba mají určitě navíc, ale vytýkám to spíše tvůrcům, kteří mohli vyždímat určitě více z této dvojice než jen pár zdařilých naschválů. Toto dílo není tedy žádná převratná komedie, ale podívaná na jeden večer, u které se ale nenudíte. Kvalita filmu nic moc, tudíž 40%, dvě hvězdy.(5.4.2016)

• - Ve 36. minutě po sjezdu ze stromu narazí Dusty (Mark Wahlberg) do Brada (Will Ferrell), tomu spadne kufřík. Hned v dalším střihu leží kufřík na jiném místě. (gavosh)

• - Dvaja športovci sa zranili počas nakrúcania. Kobe Bryant si natiahol ramenné svaly a Tony Hawk, ktorý zastupoval Willa Ferrella v scéne so skateboardom spadol a museli zavolať záchranku. (shinigami491)

• - Will Farrell (Brad Whitaker) hovorí deťom, že pôjdu na finálový zápas NBA na Los Angeles Lakers. Lenže finále sa hráva v júni, popri čom spomínaná udalosť odohráva v apríli. V danom roku finále navyše prebehlo na palubovke New Orleans a basketbalový klub LA Lakers sa ho ani nezúčastnil. (vander19)