Příběh je sice jedno velký klišé, ale zábava je po celou dobu vcelku slušná (místama až překvapivě nekorektní) a několikrát jsem se pořádně zasmál (návštěva specialisty na potenci, rasistický vtípky nebo zápas NBA). Will Ferell a Mark Walhlberg jsou pěkně sehraná dvojka, i když jsou vlastně v tomhle případě protivníci. Pohodová jednorázová podivaná na volnej večer, jejiž jedinym cílem je (aspoň trochu) pobavit, tři slabší hvězdy.(19.4.2016)

• kaylin

Oba herci v hlavní roli jsou fajn, mám je rád, ale jejich postavy jsou tak neskutečně nudné, až to bolí. Popravdě by mě mnohem více seděl ve Wahlbergově roli John Cena, který se objevuje na konci. Vtipy jsou bez nápadu - snad až na scénu s motorkou a elektrickým proudem - vývoj je neskutečně přímočarý a snímek tak rozhodně nepatří ke skvělým komediím. Spíše naopak.(16.3.2016)

Táto dvojka ma spoľahlivo bavila v The Other Guys, nuž očakávania boli nemalé. Bohužiaľ som dostal len priemernú zábavu, kde koncept "Ferell ako trápny trtko vs. Wahlberg ako alfa samec" nie je okorenený ničím navyše. Humorný potenciál bol vyťažený v polovici filmu a keďže potom neprišlo žiadne oživenie, ku koncu už pôsobili úsmevné situácie dosť kŕčovito. 5+/10(30.3.2016)

Ferrell a Wahlberg se mají rádi a dělat společně legrandu je baví. Daddy's Home produkuje méně divoké erupce parťácké chemie než předcházející společný opus The Other Guys - operuje v jaksi rodinnějším balení a nepatrně pod úrovní zuckerovské anarchie, návrat k osvědčenému modelu prťavý cool drsňák a uťápnutý zodpovědný pitomec ale nadále funguje i v úzkém rámci rodinné komedie, jíž se drží jako hovno košile. Dokonale zvládnuté a funkční anti-umění.(10.7.2016)

Človek nakoniec asi od filmu dostane presne to, čo mohol od neho očakávať. Priemernú oddychovú americkú komédiu s lacnými vtipmi a snahou dať do toho trošku srdca, a to je asi všetko, čo sa dá povedať. Ale na druhú stranu som si to celkom aj užil. Z traileru to vyzeralo oveľa horšie. Čo človek čaká, to dostane. Myslím si, že sú tu dokopy dva skutočne strašné momenty a to je Bradov hod na koš, ktorý skutočne je tak strašný, že sa človeku z toho chce plakať, a keď je Mark Wahlberg na skateboarde a má kameru na helme, ktorá ho sníma, tak jeho hlava je tam počítačovo upravená a bije to maximálne do očí. Z toho sa rozhodnite. Nebudem sa tu rozpisovať, lebo podľa mňa je to viacmenej zbytočné. Hodnotenie: C(26.4.2016)

• - Ve 36. minutě po sjezdu ze stromu narazí Dusty (Mark Wahlberg) do Brada (Will Ferrell), tomu spadne kufřík. Hned v dalším střihu leží kufřík na jiném místě. (gavosh)

• - Scénu na zápase NBA nakrúcali bez toho, aby o tom obecenstvo a niektorí hráči vedeli. Diváci sa naozaj zľakli, keď uvideli opitého Willa Ferrella, ktorý ubližuje nevinnej žene a ochranka ho vyviedla von. Žena, ktorej ublížil loptou, je Taryn Terrel, profesionálna wrestlingová zápasníčka. (shinigami491)

• - Při ježdění na skateboardech zastupovali herce profesionální jezdci. Marka Wahlberga zastoupil v roli Dustyho Mayrona Mike McGill a Willa Ferrella v roli Brada Whitakera zase Tony Hawk, který při natáčení utrpěl zranění nohy, které si vyžádalo 10 stehů. (Stanley619)