Táta je doma

• Austrálie

Komedie / Rodinný

USA, 2015, 96 min

• kaylin

Oba herci v hlavní roli jsou fajn, mám je rád, ale jejich postavy jsou tak neskutečně nudné, až to bolí. Popravdě by mě mnohem více seděl ve Wahlbergově roli John Cena, který se objevuje na konci. Vtipy jsou bez nápadu - snad až na scénu s motorkou a elektrickým proudem - vývoj je neskutečně přímočarý a snímek tak rozhodně nepatří ke skvělým komediím. Spíše naopak.(16.3.2016)

Chemie mezi ústřední dvojicí Ferrell Wahlberg podle mě funguje velice dobře, je fajn sledovat zase po nějaké době Ferrella v relativně normální roli normálně artikulujícího člověka. Oba byli do svých rolí vybráni dobře - jeden jako testosteronová časovaná bomba, kterého okolí musí (nejenom kvůli vizáži) milovat, byť je to složitá povaha a na druhé straně klasický límeček, který je tak ctnostný a uhlazený, až například nudí svoje nevlastní děti a působí jako trouba, nebo posera chcete-li. Výbornou tečku dává filmu samotný závěr, kdy místo pěstí mezi rozezlenými tatínky na dětském plese vzpomene Marky Mark na zvláštní Ferrellovu poučku, že místo pěstí se může spor vyřešit tancem, což se také nakonec stane a je to humorné a stylové...téměř 4*......................moje hodnocení = 6,5 z 10.(19.1.2018)

Typická Ferrellovka. Skôr spravená pre srandu než pre účel, ale to je v pohode. Rozbeh pomalý a predvídateľný. Potom sa nájde aj pár výborných scén. Griff je super vedľajšia postava a scéna na NBA je vtipná od začiatku do konca. Nejedná sa o žiadne veľdielo, ale vidno že Wahlberg a Ferrell si dokážu fajne sekundovať, hoci to už nie je také cool ako v prípade Other Guys. Cardellini stále krásna. Na zabitie nudy celkom funkčné. Ale Ferrell má aj lepšie filmy.(20.3.2016)

Will Farrell a filmy ve kterých hraje jsou pro mne trochu srdcovou záležitostí. Stejně tak se mi líbila i tato komedie. Super příběh, namet, já se bavila. Postavy byly dobře napsané a dojímavý Brad a drsnak Dusty s sebou přinesli radu komických situaci. Byla to komedie a já se opravdu bavila, některé vtipu pobavily vice, jiné méně. Skvěle je, ze se film obesel bez stupidního, či fekálního humoru. Podle mě by si film zasloužil vyšší hodnoceni. I za ten vtipný konec :D.(20.8.2016)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $150,357,137Tržby Celosvetovo $242,786,137Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,230,281Tržby za predaj DVD v USA $9,299,311║ ďalšia americká bykovina akých je už neúrekom, povrchný humor si len ťažko nájde odozvu u diváka, záver mi to trošku zachránil ale ináč strata času /videl v kine: 35%/(4.4.2016)

• - Dvaja športovci sa zranili počas nakrúcania. Kobe Bryant si natiahol ramenné svaly a Tony Hawk, ktorý zastupoval Willa Ferrella v scéne so skateboardom spadol a museli zavolať záchranku. (shinigami491)

• - Vince Vaughn byl původně obsazen do role Dustyho Mayrona, kterou nakonec hraje Mark Wahlberg. (BloodMax)

• - Ve 36. minutě po sjezdu ze stromu narazí Dusty (Mark Wahlberg) do Brada (Will Ferrell), tomu spadne kufřík. Hned v dalším střihu leží kufřík na jiném místě. (gavosh)