Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) a Chris (Anthony Mackie) jsou kamarádi už od dětství a jejich vánoční setkání se již dlouhá léta pravidelně mění v noc plnou nespoutaného hýření a bujarého veselí. Nyní ale stojí na prahu dospělosti, tradice se chýlí ke konci a poslední společná pařba by měla být nezapomenutelná. A proto je potřeba najít "Nutcracka Ball" - Svatý grál všech vánočních večírků. (HBO Europe)

axcris

Pfú... Ak máte radi S.Rogena a jeho tvorbu, určite by ste si ho tu nemali nechať ujsť. Lebo len kvôli nemu, je ten film ako tak pozerateľný. Ak to má byť komédia, tak som čakal doprdele viac, ak zasa „Vianočné kúzelné priateľstvo", tak to nefunguje ako má. Nie, ďakujem. Tých ozajstných vtipov tu bolo žalostne málo. Jediné, na čo si na konci spomeniete je, že Rogen hral žida, a verili sme mu to. Chcel som pri tom filme vypnúť z rutinného dňa, ono to ale vôbec nešlo. Žiadne pasáže totálnej extázy, len trápne vtipy o tom... Ich obsah sa mi stratili ihneď po ich dopozeraní. Mrzí ma to lebo viem, ako Rogenove komédie bývajú zábavné. To to im ale podľa mňa vôbec nevyšlo. JG-Levitta obdivujem od 50/50, ale tu nič naviac neukázal. Proste som nevedel rozoznať či chcel byť vtipný alebo vážny. Jeho ukázanie šikovného spevu je tiež málo. A.Mackie? Čo to pre pána boha bolo. Škoda. ()

Dr_Berry

Příjemné překvapení. To se takhle sejde skoro Robin, Falcon a Green Hornet a ne…není to blbý vtip. Tato kombinace opravdu funguje. Tipuju, že herci na to kývli jen aby si odpočinuli od svých důležitějších a mnohem zajímavějších projektů. Film má svý slabý místa, ale i tak mě to bavilo. Rogen mě dostával svým fetováním všech různých drog a výstupem v kostele. Líbilo se mi na tom to jejich přátelství a ulítlý vánoční tradice. Prostě odpočinovka na první nebo druhý Boží hod. ()

bonovox

Opäť nekompromisná paľba od Rogena a to všetko na pozadí Vianoc. 3 hviezdy najmä za niektoré scénky (kostol, M. Cyrus...) ()

PenelopaW

Několik vtípků nebylo špatných, několik vyloženě dobrých ("Viděly jste Osvícení?"), ale celkově mi chyběla nějaká vůdčí linie a celé to bylo nějaké zmatené. Hlavní hrdinové sice několik let toužili dostat se na legendární party, v průběhu filmu ale večírek není leit motivem: jeden z nich řeší otcovství, další se vyrovnává se slávou a třetí chce získat zpátky holku. Na to, že jde o hlavního hrdinu, o jejich vztahu toho ve filmu moc není a divák si jen domýšlí, že to asi byla osudová dívka. K tomu nadbytečné obligátní scény amerických komedií posledních let, ve kterých musí být něco fekálního, sexuálního nebo zvracení. Škoda, mohlo to být lepší, ale takhle mi uniklo, co mělo být poselstvím filmu. I když na to řekli, že přátelé jsou fajn, ale vztahy taky, tak tohle ve filmu nějak chybělo. Stejně jako vývoj hrdinů - třeba motiv otcovství nebo dopujícího sportovce mohly jít víc do hloubky. Nejvtipnější mi přišly svetry ústřední trojice (ten chanukový chci taky! Kde se dají sehnat??) a rozhovor se "Spencerem" a jeho multikulturní rodinou taky potěšil :-). ()

MUNRO

Nebýt faktu,že se celý děj točí kolem trávy,dal bych vyšší hodnocení.Nevím proč všichni režiséři dělají z huličů vtipný a zábavný lidi.Realita je taková,že tahle chamraď zašpiňuje parky,vyhuluje si kedlubny na dětských hřištích a jsou ready jen když mají vyhulenou svou dávku.Když ne,stávají se časovanou bombou,jsou agresivní,nervózní a všehoschopní.Začne to pár nevinnými občasnými jointy a vyvine se z toho těžká závislost a naprosto vygumovaná hlava,které je všechno jedno,nic neřeší,jen kde si sehnat(za jakoukoliv cenu)další brko.A o těhlech špínách se točí filmy.. ()

Brk

Modrý čísla teda nezaslouženě. Slušná jednohubka se spoustou nekorektního humoru. Potěšil Michael Shannon v neobvyklej roli. ()

tomino28

V rámci každoročního hledání vhodného a zábavného vánočního filmu přišla letos řada na The Night Before. A zklamaný jsem navzdory hodnocení nebyl, jen jsem snad od tohoto hereckého obsazení čekal více, obzvlášť, když všichni zúčastnění mají za sebou daleko lepší kousky. Zde se střídají velmi vtipné momenty s dobrými nápady s těmi horšími a místy až trapnými. Právě proto jsem, ač nerad, své hodnocení musel upravit pod tříhvězdičkový průměr. Ale je to velká škoda, protože nebýt několika v současnosti z nějakých důvodů povinných nápadů všech komedií (jako je humor založen výhradně na drogách, nadávkách apod.), jednalo by se o velice příjemný vánoční kousek. ()

Mark1983

Upoutávka mě nějak neimponovala. Spíše jsem si myslel,že film nechám být filmem a ani si ho nepustím,ale nakonec jsem měl film k dispozici a tak jsem ho zkusil. Nedalo mi to a až na pár sprostých až nechutně trapných hlášek to šlo. ()

Marlo

Seth Rogen ( krade si celý film " díky bohu" pro sebe) drží tuto komedii ve vodách nadprůměru. Nebýt něj tak se mi tento film vykouří hlavy jako po jednom prásku jointa. škoda nevyužití zbylých dvou postav které mají maximálně 1 z 5 svých scén vtipnou na rozdíl od kolegy. Pořád ale jedna z komedií u kterých jsem se upřímně nahlas zasmál. Ještě jednou a naposled díky Sethe :D Best žid ever !! ()

Motherlovebone odpad!

Jak mám rád Rogena a jeho debilní humor, tak tohle mi nesedlo vůbec. Takový nic o ničem. Nostalgicko huličsko komediální pásmo, který slouží jenom k tomu, že sem se podíval po New Yorku ()

fabregas1

Hmm zase tak divoká noc se nekonala. Rogen dobrý, ale parťáci mu moc nestíhali (nebyli vtipní). Čekal jsem spíše něco jako Harold a Kumar, ale Levitt a Mackie ne a ne se chytnout. ()

I.ball

Řeklo by se další komedie a la "pařba" mužů středního věku utíkajících před zodpovědností a před realitou vůbec. Už od samého začátku víte, co bude následovat a jak celá ta historka dopadne. Nicméně tento film je trochu odlišný od těch ostatních. A proč je odlišný? Protože Seth Rogen snědl "houby" a postaral se o velkou porci legrace. Navíc to zahrál tak přesvědčivě, až bych věřil, že spousta zkušených "houbařů" si posteskne. Za mě 70%.. ()

Pythonator

Neskutečně nezábavná komedie. Kdyby tam nebyl Rogen, tak se tam vlastně ani není čemu smát. Jeho zfetované výstupy neměly chybu. "Chce to víc houbiček." Dávám tři hvězdičky, ale jen za dvě geniální scény s Rogenem, které z celého filmu výrazně vystupují, jelikož jsou humorností úplně v jiné lize. Jedna je samozřejmě perfektně vygradovaná půlnoční mše ("Myslíš, že pozná, že jsem žid?") a druhá, její pokračování: ukřižování na večírku ("Už je to tu zase."). Díky Rogenovi a těmto dvěma scénám stojí za to film vidět. Jinak je to ale těžká slabota. ()

Signore

Nic jsem od toho neočekával, takže jsem byl příjemně překvapený, že jsem nakonec dostal překvapivě chytrou (byť očekávatelně vulgární) místy až realisticko-romantickou komedii. ()