Quentin, Alice, Penny a Margo hledají novou zbraň. Eliot má problém s kralováním. (SkyShowtime)

martin1m2

Dal by som opäť odpad ... Ale Marina je sexica ... Alice so svojou bojovou mágiou, kt. sa neviem dočkať ... Margo je tak rozkošne zlatá, že nemôžem ... Ale najviac ma rozosmial a zaklincoval Beast s tým operetným záverom :D :D :D Tiež ma to jeho spievanie sralo, ale ten koniec bol proste ohromujúci ... Pro Krista Pána !!! S tímhle musí okamžitě přestat ... Btw Marina a Julia hrajú brutálne podľa mňa :D :D :D Jesus Christ :D :D :D ()

Tom10000

(Zapomenul jsem hodnotit, dodávám dne 15.03.2022). 2.díl. Pennymu stále blbnou ruce, a začíná tím působit ostatním potíže. Martin se rozhodne přitáhnout do domu Marinu, a sám si poněkud psychopaticky pozpěvuje své myšlenky. Elliot jakožto Velekrál Filorie učí své poddané zamědělství. Alice, Quentin a ostatní hledají způsob, jak zabít Martina, i nadále. Díky tomu dostanou od ředitele Brake Bills bolavý dárek. Elliot je pyšný na své pokroky v roli krále. Julia se setká s Quentinem, ale příliš se nedohodnou. 95 procent. ()