Šílení kanibalové

• USA The Bad Batch

Vyhnaná do pusté země plné vyděděnců, hledá své místo někde mezi drogami napuštěnou pouštní komunitou a enklávou kanibalů. (Netflix)

Pitryx

Který vůl napsal, že je to romantický film? No, to je jedno. V každém případě je těch mých čtyřicet jen za začátek filmu a hlavní představitelku. Zbytek totiž nestojí za nic. Make-up efekt je takřka dokonalý, to ano, ale jinak se to táhne jak sopél, a je to statické až hrůza. Občas se však objeví pěkná muzika. Podruhé raději ne. ()

Olafsson

Čtyři hvězdy hlavně kvůli Šuki. Úchvatné vizuály, zajímavý casting. Jen mi tak nějak chybělo vysvětlení světa, v kterém se to celé odehrává. Je to celé taková halucinace, která vás nechá na konci s velkým otazníkem. ()

MarsVl

Tak na to, jak se to tvarilo hluboce, tak se vlastne krome prvnich 10 a poslednich 5 minut nic nedeje a je to cele nudne... ()

Mamlas odpad!

Ty bláho, to byla ale otřesná, nudná sračka. Proč se pro boha takové braky točí? Dívat se na to nedá ani zrychleně, tak k čemu tyhle ubohosti jsou? ()

elishia

Film vypada, jako by si student filmografie zajel na Burning man, ztratil se a mel tam hodne spatny trip. Naprosta tragedie, herecke schopnosti Suki na urovni Ulice, pribeh ala artsy fartsy, rozumej zadny, a krome znechuceni a nudy mi tento film opravdu skoro nic jineho nenabidnul. Snad az na tu celkem prijemnou hudbu to byla ztrata casu... ()

ScarFace_V8

The Bad Bach bylo hodně solidní překvapení, které začíná vážně nečekaně. Žádné Rape & Revenge se nekoná. Banda kanibalistických kulturistů hlavní hrdinku bez váhání připraví o končetiny na pravé straně těla. Začátek filmu co by měl být o pomstě je to ihned neskutečné znevýhodnění hlavní postavy. Té se ale zázrakem podaří utéct a nachází útočiště v osadě „Comfort“ kam se svým stavem dobře zapadne, postarají se o ní a vyberou protézu na nohu. Uplyne několik měsíců a cesta za pomstou může začít. Ta ale probíhá… nebo neprobíhá? Úplně jinak než jsme u filmů typu Revenge zvyklí. Do filmu jsem šel zcela bez očekávání a bez kdejakého zjišťovaní a bavilo mě to. Obsazení bylo obzvláště překvapující, protože tu můžeme vidět herce, do kterých bychom neřekli, že něčeho takového někdy zúčastní. Za mě fakt dobrý biják. ()

mata77

Herci vo filme nevedú plnohodnotné dialógy až tak, že sa mi celý film javil ako komplet o improvizácii. Vizuálne sa mi film páčil, kamera a strih boli na dobrej úrovni, dejovo mi ale tento príbeh nesadol a povedala by som, že to bol až príliš veľký úlet. Zápletka tam síce je, ale najzaujímavejšie scény sa odohrali na začiatku filmu. ()

Brk

Nápad a potenciál dobrej, začátek ostrej jako břitva (nebo spíš pilka), ale pak to vyšumí dovytracena. Bohužel straaašne pomalu. A casting mi hlava fakt nebere. ()

DJMaroko

Nudááááá to zase bylo utrpení. Sci-fi to teda není vůbec. Nejdříve si nechá sežrat nohu a ruku, aby si pak s kanibalem založila rodinku to asi ta romantika (co se žánru týče). Já v tom tedy tu hloubku neviděl. Je to dost alternativní hraje si to na hogo fogo, ale unudí Vás to až k vypnutí už v polovině filmu. Já to nakonec přetrpěl až do konce. Jim Carrey do dost dobrá maska. ()

BlackAdder87

Dobří herci check Postapo kulisy: check Děj: ....... halóóó, kde je sakra ten děj. Tenhle film by se dal přirovnat k šachům, bez šachovnice, figurky jsou krásné, ale když je nemáte po čem vodit je to k ničemu. Doporučil bych příště napsat scénář, než vypustí herce na plac.  Ale Musím dát palec nahoru za homelesse Jima Carreyho. ()

luco323

Veľká škoda, že to má len tak slabé hodnotenie keďže podľa toho veľa ľudí tento unikát hneď odsúdi. Každému možno nesadne keďže filmové spoločnosti teraz ľudí kŕmia len CGI výplachom bez akejkoľvek podstaty alebo príbehu, hlavne že je tam mrťe efektov. Film je to pritom podľa môjho názoru viac než dobrý a zaujímavý. Treba ho brať ako knihu, kde je každá stránka prerozprávaná v jednom zábere. Bez zbytočností. Preto dávam 5. ()

Pythonator

Zvrácená hovadina, která mohla být dobrým filmem, nemít to tak debilní vypointování, resp. nebýt hlavní hrdinka tak vypatlaná. Trochu totiž postrádá logiku, když odsuzujete kanibaly a vrahy jako zvířata a pak se s nimi spojíte. Morální poučení paní režisérky tudíž asi spočívá v tom, že když je někdo kanibal, je to ošklivé, ale pokud má pěkné tělo, tak s ním můžete v klidu šukat. To, že zamordoval a sežral pár lidí, je přece úplně, ale úplně v pohodě. No, alespoň herecky je tento béčkový film nečekaně silný od úžasné a rozkošné hlavní hrdinky, přes nabušeného Momou a přehlédnutelného Jima Carreyho až po perfektního Keanuho proslov o odtoku hoven. Jedno se tomu filmu musí nechat: je to artové, je to hodně zvláštní a je to originální, ačkoli to může připomínat hafo jiných filmů. ()

Accuphose

Snaha byla, začátek má grády, pak to opadne, ale to není na škodu, problém je, že režisérka chtěla natočit znovu slný příběh, ale tady jí to vůbec nezapadá dohromady, ani scénáristicky, ani dramaturgicky, ale nejvíc to celé působí naprosto nereálně. To, jakým způsobem tam všichni žijou, co tam mají ve snu všechno k dispozici. Tohle bylo nezvládnuté, některé momenty a situace to zachraňují, ale jsou to střípky slepené lepidlem, takže to netvoří ani tu mozaiku, 40%. ()

Ally69 odpad!

Neskutecna picovina. Jak uz tu bylo zmineno, prvnich 10 minut cajk. Pak se kocce zazracne behem peti mesicu naprosto perfektne zahoji amputace koncetin osetrne rozzhavenou panvi a vse jde do hajzlu. ()

Jim Carrey kanibalem

Jim Carrey kanibalem

20.03.2015

Jméno Ana Lily Amirpour vám asi nic neříká, už brzy by se to ale mohlo změnit. Mladá režisérka, která loni debutovala upírským hororem Sama nocí tmou, patří mezi nejsledovanější nové tváře. A její… (více)