Šílení kanibalové

• USA The Bad Batch

Vyhnaná do pusté země plné vyděděnců, hledá své místo někde mezi drogami napuštěnou pouštní komunitou a enklávou kanibalů. (Netflix)

Hernycztek

Tak obrovský úvodní potenciál to mělo, a tak trestuhodně to je nakonec nevyužito. Exteriéry rozsáhlé pouště nabízely nespočetné množství možností, kdy nám tvůrci mohli naservírovat doslova cokoliv, když v tomto ,,světě'' neexistují pravidla a oni se zmůžou na dvě uřezané končetiny hned v úvodu a ještě k tomu mimo záběr, to je opravdu geniální. Ovšem když to vezmu tak, že na režisérském křesla seděla žena, tak se nemůžu divit, že jsme nedostali detailně brutální a násilnou podívanou. Nejvíce mě však zaráží, proč se tomu upsalo takové hvězdné trio, to musel být tučný honorář. - Zasvěcení a vysvětlení děje se nám v podstatě nedostane a na tak dlouhou stopáž to má celkově málo dialogů. Snad jediné pozitivum je příjemná hudba, ale film jako takový nedokáže udržet divákovu pozornost, protože se za ty dvě hodiny doslova nic nestane. ()

JM87

Takovej míň bizarní Tarantino. O filmu si doporučuju nic nezjišťovat a prostě se na něj podívat. ()

Fifer

Krásná, pomalá, post-apokalyptická dystopie. Die Antwoord nezní jen z repráků, ale režisérka se zřejmě inspirovala i výtvarnou stylizací. Děj je klasický a vlastně dost přímočarý, ale to nevadí. 5% dialogů, 95% misanscéna. Perfektní soundtrack. Jedinou nevýhodou je, že režisérka nenalezla vlastní rukopis. Je to mix Rodrigueze (Od soumraku do úsvitu), a Mad Maxe. ()

Bozvav

Za mne dost nuda, kanibalismus mi nevadí, ať se pro mne za mne lidi sežerou. Nespecifikovaná doba, místo a rozhodně jsem nepřišla na to, co tím chtěl básník říci, pokud vůbec něco chtěl. Jason urostlý, Reeves slizký, Carrey k nepoznání. kdyby měl film 30minut, tak dobrý, takhle za mne dvě unuděné hvězdičky. ()

MickeyStuma

Texaská pustina uzavřená vysokým plotem se žijícími lidmi společností označených za vyděděnce. Poušť a s tím spojený nedostatek vody a jídla. Jak tam ti lidé mohou žít? To nám je ukázáno hned v prvních minutách příběhu. Boj o přežití v plné palbě. Takže z počátku snímek vypadá jako další apokalyptický hororový snímek, ale chyba lávky. Žádné rozsáhlé mordování, krev a hrůza se tu nekoná. Tady jde o artový surrealistický pohled nesoucí v sobě myšlenku, která je tu hlavní hrdinkou na konci dokonce vyřčena. Výprava se nese v jednoduchosti a přirozenosti a tím má v sobě i přes svou levnost ohromnou sílu. Příběh sleduje osud mladé Arlen a ani nevadí, že se divák nedozví, proč byla do těchto míst vlastně vsazena. I když na začátku dopadne jak dopadne, nedává nijak najevo, že by byla nějaký ubrečený cimprdlik. Má ke všemu ohromný potenciál a vůli, což ji dává sílu nejen přežít, ale dokonce i určité citové výjevy. Ano, i romantická linka se tu objeví. Přeci jen opatrně, ale objeví. Snímek je výborný i co se týče masek. Jim Carrey či Keanu Reeves tu jsou opravdu k nepoznání. Film byť vypadá tématicky komerčně, je svým vyzněním spíše pro filmové fajnšmekry. Ostatní čekající akční rošambo a jiné výjevy budou nemilosrdně zklamáni. ()

Hapretor

Co to jako mělo být. Nuda a blbost. Úplně ujeté. Nemožně zahrané. Keenu Reeves a Jim Carrey ?! Co tu jako dělali. Výsměch. Degradace. Total. ()

xmy

Hodně netradiční artový postapokalyptický film, který je těžké hodnotit. Vizuál to má dobrý, soundtrack též. Nicméně na ději se mohlo určitě zapracovat, záčátek zajímavý, dále místy docela nudí. 2*+ ()

burton

Takže, jestli vážně chcete vidět pěkný maso, trošku si zafilozofovat a popřemýšlet, zda by byla taková dystopie možná (podle mě zcela určitě ano) podívejte se. A jestliže vydržíte až do konce, dočkáte se slibované romantiky s lehkou špetkou Stokholmského syndromu. Každopádně - tento romanticky laděný snímek o lidožroutech, květinových feťácích, jednom nemluvném, ale vševědoucím bezdomákovi, sexy drsňačce s mozkem a těch ostatních, by zasloužil zvýšit laťku hodnocení. ()

Torpid

Zatím jen 21 hodnocení a koukám, že už to nějaké dívky hledající sebe sama zvesela pětkují. Nedejte se vážení zmást zajímavejma upoutávkama a třemi slavnými herci, ve skutečnosti je to ukrutně vážně se beroucí postapo dystopie plná symbolů s artovou kamerou , velice utahaná dlouhá a nudná a především naprosto obsahově prázdná i když se to tváří velmi hluboce. Veze se to na té komerční vlně dysopických sérií pro dívky, takže pokud trpíte u Hunger Games a spol., tomuhle se vyhněte. ()

Cinematrix

Hlavní hrdince hned na začátku kanibalové uříznou ruku a nohu a v tu chvíli mě to přestalo bavit. Holčina má však tuhej kořínek a velice silnou vůli k životu. Pomaže se vlastníma hovnama, a když kanibalí stráž zjistí, že se jim ušpinilo jídlo, dívku odváže, aby ji mohla umejt. Dívka stráž sejme a jelikož má jen jednu nohu, nezbyde jí nic jiného, než uprostřed kanibalistického tábora najít funglnovej skateboard, na kterém se (stále pomazaná hovnama) vydá přes poušť za lepšími zítřky. Kdo má rád artovky s pekelně dlouhejma dialogama, v kterejch se nemluví, protože dotazovaná osoba místo odpovědi raději dlouze hledí do dáli, ten si přijde na své. ()

Maximilianus

Úvod naznačil ako taký potenciál, no ten sa bohužiaľ nenaplnil. Tento film nemal ani humor, ani akciu, ani veľa krvi, ani nejak zaujímavé postavy a premyslený dej. Hudba bola ale hodiaca sa. 6,3/10. ()

Psycho.R

Naprosto vyprázdněný film, který si o sobě mysli, že sděluje mnohem víc, než dokáže. Pravdou je, ze film táhne hlavní hrdinka a vzdy výborný Jim Carrey. Momoa je v pohodě, ale Reeves je tu absolutně zbytečný. Je tu je proto, aby pronesl dlouhý monolog s instantním moudrem plným prázdných slov. Vzhledem k řídkému výskytu dialogů by si film zasloužil zkušené střihačské nůžky. ()

Shanen29

První minuty filmu jsem se usadil a pomalu začal chrochtat s vědomím dobrého exploatačního nářezu ,kde zesílím aparaturu kvůli zvukové vložce křičících obětí a ono..........NIC.Pozvolné odumírání filmu mě přesvědčilo o opaku a nemýlil jsem se.Tak skvělý začátek a takový výdrb.Jako už po několikáté. ()

Shitonit

Docela tvrdej nářez, ale kdo ví kam se v tom našem světě dopracujeme.. Není to o tom že by mě to bavilo nebo nebavilo, je to takový dosti pomaaalý, sem tam se něco poděje, někdo se postřelí, někomu se sežere ruka noha, vyklovne voko, je to tak divně divný až jsem se tou divnotou prokousal do konce a zůstalo ve mě milijon různejch pocitů. Sakra. ()

GameboyNES

Začátek vypadal nádherně,, řezání ruky a nohy blonďaté pipině, z naslédným grilováním a konzumací. Bohužel si pak paní rejžižerka šlehla LSD+koks+perník a bůhví co ještě. Zbytek filmu je nudná konverzačka s hippie haluškama, objímáním a sluníčkařením o ničem. Jedinej kdo mě pobavil, tak Jim Carrey, ten jeho bezďák byl suprovej. Takže jedna hvězda za ten začátek a druhá za Jima. ()

Jim Carrey kanibalem

Jim Carrey kanibalem

20.03.2015

Jméno Ana Lily Amirpour vám asi nic neříká, už brzy by se to ale mohlo změnit. Mladá režisérka, která loni debutovala upírským hororem Sama nocí tmou, patří mezi nejsledovanější nové tváře. A její… (více)