Reklama

Reklama

The Fundamentals of Caring

  • USA The Revised Fundamentals of Caregiving
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Ben (Paul Rudd) prožil velkou osobní tragédii a ztrátu. Aby se z ní dostal, rozhodne se vydělávat si peníze jako pečovatel. Jeho prvním klientem se stane 18letý Trevor (Craig Roberts), kterému ani svalová dystrofie nebrání projevovat svoji hlučnou povahu. Máme tu dva hrdiny: jeden je paralyzován citově, druhý tělesně. Společně se vydávají na cestu, aby hledali přátelství i naději. (ČSFD)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (59)

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Charakter Trevora (Craig Roberts) mě upřímně docela štval, ale na druhou stranu je příjemné a osvěžující vidět pro změnu film, kde není povaha nemocného člověka na vozíčku znázorněna se všemi těmi klišé, které z něj dělají líbivého a všemi milovaného, avšak nebohého chudáka. Nejsympatičtější byl však na filmu Paul Rudd v roli Bena, který si uměl se vším poradit tak nějak po svém. A samozřejmě Selena - ta je ostatně hlavním důvodem, proč jsem si titul vybrala ke zhlédnutí. Celkově příjemné road-trip drama s několika úsměvnými i smutnějšími momenty. Film působí velmi přirozeně a nenuceně, obzvlášť právě díky hlavní postavě v podání Paula Rudda. ~(4,0)~ ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Z dílnu Netflixu k nám doputovala velice příjemná road movie spíše indie rázu, která zaručeně rozesměje a místy i dojme. Výborné herecké obsazení v čele s Craigem Robertsem, Paulem Ruddem a v tomto filmu i velmi sympaticky působící Selenou Gomez. Podobných a takto kvalitních nezávisláren není nikdy dost. ()

Reklama

laik_60 

všechny recenze uživatele

Výborní herci. Craig bol nezvyčajne dobrý, zhltol som mu to aj s jeho vozíkom. Jeden z mála filmov, kde mi nevadil ten tlak na city divákov. No a za výber pesničiek by som snáď al aj päťku. Dokonca tam dali aj nedávno zosnulého Leonarda. Výborná oddychovka, určite odporúčim a pozriem ešte raz doma s rodinou. ()

Marqta 

všechny recenze uživatele

Snímek je příjemný vtipný a přitom se smysluplným dějem. Všechno má spád a hezky se mi na to koukalo. Není to vyloženě komedie a není to vyloženě ani drsný a náročný film na shlédnutí. Hudba je fajn a herci taky ( a to dokonce i Selena, kterou moc ráda nemám, ale tady mi nevadila). Tři a půl hvězdičky. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Fíha, tak toto som veru nečakal! Keď som si prečítal popis filmu o dvojici mužov - jeden deprimovaný citovo, druhý fyzicky vo forme svalovej dystrofie - tak som myslel, že to bude príbeh plný pátosu a emočného napätia. Ale kdeže, toto bol naozaj veľmi príjemný road-movie so svižnou atmosférou, ktorej dominovala dvojica postihnutých hlavných hrdinov. Tieto postavy s ironickým humorom a neustálym vzájomným doťahovaním boli pre mňa nesmierne sympatické a mnoho krát ma dokázali ich dialógy aj rozosmiať. Zaiste, film mal aj svoje smutnejšie fázy, ale celkovo to bolo dosť dobré a napokon veľmi milé prekvapenie. Dokonca aj Selena Gomez ma bavila (a to mi väčšinou skôr ide dosť na nervy). ()

Galerie (34)

Zajímavosti (4)

  • Filmovalo sa na viacerých miestach v americkom štáte Georgia. (MikaelSVK)
  • Keď sa Ben (Paul Rudd) zhovára s otcom Dot (Bobby Cannavale), spomenie, že Trevorovo ochorenie postihuje 1 z 3500 mužov. Údaj odkazuje na to, prečo sa Trevor (Craig Roberts) pýta ľudí, aby si vybrali číslo medzi 1 až 3500. V podstate uvádza štatistiku svojho ochorenia. (nirvana91)

Reklama

Reklama