The Fundamentals of Caring

Jonathan Evison (kniha)

Rob Burnett

Giles Nuttgens

Ryan Miller

Mali ste dnes otrasný deň? Áno? Tak si pozrite tento film a garantujem, že bude trochu lepšie. Je to veľmi príjemná road-movie. Smutno-veselá s výbornými hláškami, skvelou hudbou a Craig ako Trevor bol fantastický. Len si to tak pekne plynulo a ja som mala tuším na tvári stále ľahúčky úsmev. Odporúčam!(12.10.2016)

Z dílnu Netflixu k nám doputovala velice příjemná road movie spíše indie rázu, která zaručeně rozesměje a místy i dojme. Výborné herecké obsazení v čele s Craigem Robertsem, Paulem Ruddem a v tomto filmu i velmi sympaticky působící Selenou Gomez. Podobných a takto kvalitních nezávisláren není nikdy dost.(17.8.2016)

Snímek je příjemný vtipný a přitom se smysluplným dějem. Všechno má spád a hezky se mi na to koukalo. Není to vyloženě komedie a není to vyloženě ani drsný a náročný film na shlédnutí. Hudba je fajn a herci taky ( a to dokonce i Selena, kterou moc ráda nemám, ale tady mi nevadila). Tři a půl hvězdičky.(29.12.2017)

Nemyslím si, že to nadšení z filmu měla za následek moje už předem dobrá nálada, protože i kdybych jí neměla, tento film by ji určitě vyvolal. Prostě nádhera, co má všechno, co od odpočinkového filmu vyžaduju. A možná i víc. Jelikož bylo mnoho scén, které mohly dopadnout kýčovitě, ale ono ne. Ony byly opět vtipné. Zkrátka vše s lehkostí. Road movie, co má svižný a poutavý scénář a přirozené herce." Handsome and cool ".(6.1.2017)

Po shlédnutí Charlieho malá tajemství jsem hledal žánrově podobný film, a myslel jsem že ho nenajdu, že podobný už nebude. Co mě překvapilo ale víc než samotný nález filmu, byl fakt, že tohle byl film, za kterým stál Netflix jako hlavní producent. Teď k filmu samotnému. Příjemný, vlídný, nevtíravý. Prostě si ho pustíte a koukáte až do konce. Ne, že by to bylo nějak strašně napínavý, ale vy se stanete součástí filmu jako takového. Jakoby to místo kamery bylo natočeno vámi a vy jste tam s nimi byl. Hlavně herec hlavní postavy (známe ho třeba jako Olivera z filmu SUBMARINE) A tady opět herecky září.(20.4.2017)

• - Natáčanie filmu trvalo 26 dní. (nirvana91)

• - Keď sa Ben (Paul Rudd) zhovára s otcom Dot (Bobby Cannavale), spomenie, že Trevorovo ochorenie postihuje 1 z 3500 mužov. Údaj odkazuje na to, prečo sa Trevor (Craig Roberts) pýta ľudí, aby si vybrali číslo medzi 1 až 3500. V podstate uvádza štatistiku svojho ochorenia. (nirvana91)