Naši nebo vaši (TV seriál)

Your Family or Mine

Komedie

USA, 2015, 20 min

Škoda jen jedné série, zde jsem se fakt bavil.(8.11.2016)

Zatial do s01e07: Oldschoolovy sitcom plny rodinnych prilusnikov. Prekvapivo bavi a ustredny par pre mna funguje bez vyhrad.(20.5.2015)

• Tommassi3

Podobně jako podle tvůrců téhle skvostně obsazené, a o to v důsledku tragičtější, břečky nestačí si v manželství navzájem rozumět, když jsou tu ještě rodinní příslušníci - To je mi ale objev !! - ani na průměrný sitcom nestačí nechat výtečné herce koupat se ve špatně opsaných scénkách z hlavy producenta Grega Malinse.. Přes všechnu tu snahu o nekorektní a přisprostlý humor velmi slabé..(12.10.2016)

Po první srii seriál hodnotím kladně. Je sice pravda, že se i zde najdou ta typická americká klišé a narážky, ale dle mého to nepůsobí nijak rušivě. Seriál je velmi zajímavě dělen de facto dvěma linkami příběhu. Jako velký klad hodnotím neokoukané herce. Po první sérii je tedy mé hodnocení 90%.(2.7.2015)