Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

D3NJI odpad!

Božeeee můůůůj! Nebýt Fattyho, tak se na to nikdy nepodívám a ani nevím, že něco takého existuje! Vyperte tu "modelku" jinak ji uhryznu hlavu! A ten dědek to samé. Nějaký bolševik co komanduje pár týpku s extra vtipnýma komentářema. Vratte se na youtube! ()

Moczlej odpad!

Ani Fattypillow kterého já považuji za neobyčejného komika a streamera jim nepomohl uchytit se ... Otřesné, hrůza !!! ()

Black5 odpad!

Větší sračku už jsem opravdu dlouho neviděl. Pro dobro všech co sledují tv doufám, že tuhle partičku kokotů a rádoby odborníků youtuberů okamžitě zruší. Jen by mě zajímalo, jak se taková píčovina vůbec do tv dostala... to muselo bejt zase prokouřenejch čuráků :D. ()

Dejv007 odpad!

Dával jsem tomu šanci, opravdu ano... Mám rád hry, mám rád pořady o hrách. Ale větší zhovadilost než tohle jsem neviděl. Jasně, možná nechápu ten "humor", ale parta retardovaných nedonošených fakanů, co by mohla trávit čas nějak smysluplněji, hyzdí jinak celkem cool program Prima Cool. Po dobu, co jsem u toho vydržel, jsem nenarazil na nic, co by mě pobavilo. Informace o hrách nulové, kamera příšerná, rádoby hosté neskutečně trapní, neustálá snaha o vtipy, ze kterých ale vzejde jen hromada sraček a hlavně naprosto nesympatičtí "moderátoři". Vidět tam někoho ze svých příbuzných, tak se propadnu hanbou. Doufám, že za to nedostávají peníze. Pokud si ale po obědě rádi zapálíte jointa a smějete se i vlastnímu odrazu v zrcadle, je tento pořad přímo po vás. P.S. - moje první hodnocení "odpad". Přesně pro tuto příležitost jsem si to schovával. ()

Livto odpad!

Chcel som dať * za Martina, ale nie, ani ten po poslednej epízode nanadvyhne túto extrémnu sprostosť z odpadu v cholere zasiahnutej cigánskej osade a ukazuje o inteligencii tvorcov z You.bo ()

Jumper636 odpad!

Chjo vole. Kak@č až hrůůza a jediný co ta fekálie má bejt, .. není - PROSTE TO NENÍ VTIPNÝ. Můžou chtít udělat sračku, můžou ji klidně dělat na bázi demence, pubertálie a panický frustrace, můžou, (to bych jim nechtěl vzít, pac vzít jim tohle, tak točili 26 min bílou zeď asi) ale k tomu musej bejt vtipný, ale pač nejsou ani trochu, tak z toho vzešlo hovno co někdo hodně dlouho nesplách. Zkouknul jsem to jen kvůli ty rusce :-* a katastrofa je, že vtipná byla nejvíc Tuczkova .. ()

JancakV odpad!

Proboha, vážně se to dá za střízliva a s IQ vyšším 5 sledovat? Hůř promrhaný čas vysílání a vyhozené peníze na tvorbu takového "pořadu" jde jen prohnáním kanalizací. ()

kleen odpad!

Tohle opravdu někdo myslel vážně?! Zde bych nejraději použil hodnocení "sračka", jelikož "odpad" je v tomto případě velice mírné označení! ()

Kylikian odpad!

Nechapem, ze sa tento megapruser este vysiela. Radsej by mohli predlzit program Aplikace. Chlapci nie su schopni ani len pripravit si vopred situacne vtipy. Ale vlastne, nic by to nezachranilo, lebo to je cele uplne zle. ()

kubikk odpad!

Napíšu můj názor stručně a jasně: Kdyby místo tohodle "pořadu" dali po celou dobu jeho trvání na cool reklamy, tak bych si tu televizi možná i zapnul. ()

meriiilek odpad!

půl hvězdičky dávám za pěknou slečnu, myslím, že se jmenuje Veronika (to byl jediný důvod, proč jsem se na tento pořad vydržel dívat asi 20 minut). A další půl hvězdička za Martina Rotu, kterýho pravidelně sleduji. Jinak je to celé o ničem. ()

Tribbiani27 odpad!

Stačilo 5 minut jednoho dílu k prohlášení "Nic trapnějšího jsem snad nikdy neviděl". Humor? Ten tady nenajdete. Naopak velmi nevhodné hlášky, dá se říci až ubohé. Kdyby šlo hodnotit ještě hůře než "odpad", hodnotil bych ještě o 3 stupně níže. Cool je dobrá televize, tak prosím přestaňte vysílat takovou blbost, děkuji! ()

Sorcerer123 odpad!

Ktorého idiota napadlo vypustiť do éteru video zo svojej "zábavnej" hernej párty kde sa napchávate pizzou a kecáte o ničom a myslíte si aký ste vtipný? Zúfalosť Primy je neuveriteľná. ()

folkos odpad!

Čirou náhodou jsem na tento odpad narazil u kamaráda, který měl puštěnou televizi. Já osobně se po objevení Netflixu na televizi vůbec nekoukám. Hned první co jsem v seriálu viděl bylo více než sračkoidní a překypovalo to trapností, nicméně stejně jako ten zbytek. Nyní bych rád citoval oficiální popis tohoto seriálu "Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava." Aha. Z popisu vyplývá, že by seriál měl být zábavný. Ehm, nechte mě se zamyslet. NE! Zábavné to není. To, že si pozvou nějaké známé Youtubery, které stejně neznám, z propadáku rozhodně trhák neudělá. Dle mého názoru je celý koncept seriálu naprosto špatný. Jakýsi snědý Ali, jehož původ je mi nejasný (určitě to ale musí být BOMBOVÝ kamarád), si v každém díle pozve partu dalších lidí k němu do bytu. Dobře, to by ještě šlo. Není to o tom, jací lidé se v seriálu objevují, je to o tom, co říkají a jak se chovají. Možná se snaží být vtipní, to nevím, mně to přijde spíše jako velmi profesionální pokusy o trapnost. Zkrátka, takový humor je pravděpodobně určen pro děti 12 let a mladší (z této věkové kategorie už jsem nějakou dobu pryč). Mimochodem, pro maximální požitek z mého komentáře si prosím nahraďte každé slovo "seriál" za "pseudoseriál", jelikož to mnohem jasněji objasňuje tuto neurčitou videonahrávku. Zapomněl jsem také zmínit, že pro sledování seriálu je vhodné vlastnit nádobu na zvratky a pro méně trpělivé jedince možná revolver. ()

prokys12

Nějak jsem nepochopil smysl tohoto "pořadu". Ale musím říci, že něco málo mě i pobavilo. Spíš mi to připadá jako zábava pro lidi, kteří místo toho, aby šli ven za přáteli (klidně si i zahrát něco na tom playstationu..., pobavit se dle svého..) si pustí toto. Mám za to, že je to špatná substituce života. Navíc mě třeba totálně vytočilo všudypřítomný záběry na natáčecí techniku, zvukaře a kdo ví co dalšího, na youtube by to prošlo, ale tímto jen dávají kameramani najevo, jak to mají na salámu, hlavně, že budou peníze. Ale pokud jste mladý člověk a máte nějaký vztah k youtuberům, koukat se na to dá.... Nevím, jak to hodnotit, není co hodnotit.. Já to ani za nějaký seriál/pořad nepovažuji... ()