Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Vonter odpad!

Byl jednou jeden Tomík Zvelebilů a protože byl velice opálený, nechával si říkat Ali. Tomík byl moc šikovný chlapec se spoustou talentů a nadání. Ale úplně nejvíc mu šlo cokoliv naprosto dokurvit. Ano, ano přátelé, na co Ali-baba šáhl, tam 100 a více let tráva nerostla. Jednou se například nějakým nedopatřením ocitl na židli šéfredaktora časopisu SCORE a za svou krátkou kariéru ho scoro zlikvidoval. A teď se gangsta Tomy rozhodl, že dokurví i televizi. A podařilo se! Tomík nezklamal! Teď už se můžeme jenom těšit, co dokurví příště. ()

Nigfire odpad!

Vymyslet takovou sračku to už chce pořádnou dávku idiocie. Být jedním z účinkujících to chce pořádnou dávku zoufalství. ()

UnCool odpad!

Co to je za *icovinu? Prijde mi to jako Silvestrovska party s nasim bratrankem, kdyz nam bylo 13 let. Proc nekdo tento crap cpe do televize? To fuckt nechapu! ()

NOBLE200 odpad!

Když jsem se o HsA dozvěděl poprvé, vcelku jsem se těšil. Pořad o hrách, navíc s tím týpkem, koho si pamatuju z toho pořadu o hrách z ČT2 (myslím, že se to jmenovalo GamePage) Až do nedávné chvíle jsem neviděl ani jeden díl, tohoto tragikomického pořadu... Nicméně vesměs záporné hodnocení mne postavilo před mé nejhorší rozhodnutí... Plný očekávání jsem si našel na archivu TV Prima reprízy tohoto pořadu... No, vcelku mi vyrazil dech. Bohužel ve špatném slova smyslu. Nevtipné vtipy, nevtipní YouTubeři, nevtipní hosté. V prvních dílech přeřvávání sami sebe. ExplOited chovající se jako exot a to všechno prolínají videa některých YouTuberů... Snad jenom Martin Rota za něco stál, ale ten se rozhodl do této žumpy se dále nenamáčet a tak radši udělal PáPá a radši vylezl na Elbrus (dle mého názoru chtěl vypadnout pryč od Aliho, který určitě musí vědět, že on jediný může HsA zachránit)... I kdybych natočil já, patnáctiletý spratek, jak hrajeme s kamarády Majnkrafd a další hry, pořád by to bylo zajímavější, než tahle sešlost retardů. Doufám, že už NIKDY nenarazím na jakýkoliv útržek tohoto dechberoucího exkrementu a už NIKDY se NIKDO v mém okolí o tomto pořadu nezmíní. V opačném případě ten dotyčný skončí svázaný ve sklepě vlastnímy střevy, které mu vyrvu orálním otvorem, ne ztovna vybíravým způsobem... Jednoznačně OPDAD a tvůrci pořadu mají štěstí, že na ČSFD nelze hodnotit slovem SRA*KA... Protože bych tak rád hodnotil... ()

Majkowski odpad!

Vedení Primy Cool: "Co teď u mladých frčí?" Náhodný zaměstnanec: "Hry a mobilní aplikace!" Vedení Primy Cool: "Na obojí už pořady máme. A co ti, tam ti, jak se jim nadává, jak na internetech ze sebe dělají blbce..." Náhodný zaměstnanec: "Myslíte Youtubery?" Vedení Primy Cool: "Jo, to je vono! Sežeňte jich co nejvíc a udělejte z toho pořad!" ___ Pořad je zkrátka několik rádoby internetových "celebrit" sedících v obýváku u Aliho doma, snažících se vytvořit zábavu očividně bez jakéhokoliv scénáře, a to jim moc nejde. Nechápu ovšem, co mezi nimi dělá, jinak rozumný a chytrý člověk, Martin Rota. ()

prasecak_cz odpad!

Moje hodnocení zní jasně: Na to se může dívat pouze jedinec po těžké lobotomii mozku... Nechápu jak něco takového můžou vysílat v televizi. ()

Jimclark

Dokud se to ještě jmenovalo "Hrajeme s Alim", bylo to tak na dvě hvězdy. Od té doby co jsou to "Aliho parťáci" je to odpad a ztráta času. ()

Potrat odpad!

Tož to jsem si po roce zapl televizi, mno a co na mě kurva nevyskočilo, parta zkurvených puberťáků, takzvaných "jůtuberů", která vesela dělá nesmyslné píčoviny na vskutku profesioanálně odvedenou kameru. Parta těchto mamrdů je opravdu různorodá, můžeme tu najít tu tloustou kundu Fattyho, ale třeba i hrdého uprchlíka z Kokotstánu, Aliho. Pfuj, teď už na tu televizi seru nadobro. ()

ForFan odpad!

Kam ještě může člověk klesnout, už opravdu nevím... Jejich rodiče asi nejsou moc moudří, jestliže jim dovolí dělat takovou ostudu v tv. Takové jedince ihned zbavit všech práv žití na této planetě. ()

Duffman 97

Nechápu na co tu všichni kydáte špínu.To jste všichni stoletý důchodci? Né že by ten pořad neměl chyby,to ne.Ale 7%?.Už jen scény s Fattym si zaslouží 4*. ()