Reklama

Reklama

Nesourodá skupina navzájem si cizích lidí nastupuje na loď s úmyslem strávit velmi netradiční dovolenou v táboře pro dospělé nacházejícím se na ostrově nedaleko Turku. Každý z budoucích táborníků přináší do kolektivu své mindráky, jež ho sem přivedly a kterých se hodlá osobnostním rozvojem pod dohledem profesionálního kouče zbavit. Kromě zásadních rozdílů povah a naprosto odlišného vnímání světa má celá skupina i jeden společný problém – jejich mentor zmizel z ostrova hned po první noci... (dopitak)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (1)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Ve Finsku je to možná senzace (nezkoušel jsem se dívat na imdb.fi, na té mezinárodní má film průměrné hodnocení 54 %), ale smysl pro humor je asi na severu přeci jen jiný. Existuje ještě druhé vysvětlení, film je sračka (i ve Finsku). Zřejmě se jedná o bláznivou komedii s poněkud vetchou spleteninou vzájemných vztahů. Oceňuji jedině námět, z toho by se dalo těžit. Erotiku ve filmu najdete, ale kromě filmové blondýny (Iina Kuustonen) není opravdu o co stát, a tu navíc nahou neuvidíte. Mimochodem, rok před tím byla taky na dovolené, tentokrát na dámském honu na chlapy. ()

Galerie (16)

Související novinky

Severský filmový podzim zahájí Muž jménem Ove

Severský filmový podzim zahájí Muž jménem Ove

02.11.2016

Severský filmový klub přináší tradiční přehlídku severské filmové kinematografie již po sedmé. Uvedeny budou filmové novinky, méně známe snímky staršího data výroby a na přání diváků i vybrané tituly…

Reklama

Reklama