Poldův švagr

• USA Ride Along 2 (více)

Ben Barber (Kevin Hart) má čerstvý diplom z policejní akademie a vyhlídku na šťastný život po boku krásné Angely. Její brácha James Payton (Ice Cube) z toho není ani trochu nadšený, ale když už se mu nepodařilo sestře svatbu rozmluvit, rozhodne se z Bena udělat pořádného chlapa. Respektive se o to aspoň pokusit. Jako elitního detektiva atlantské policie Jamese nadřízení vyšlou do Miami, aby přímo u zdroje zatípnul dopravu drog do země. Jeho cílem je údajný narkobaron Antonio Pope (Benjamin Bratt). Právě tuhle akci zvolí James jako školu života pro svého budoucího švagra. Kdyby jen tušil, co všechno bude muset kvůli tomuhle rozhodnutí skousnout, určitě by si to rozmyslel. Nejenže musí řešit nepřetržitou sérii většinou strašlivých průšvihů, ale navíc má co dělat, aby jeho sestra neovdověla dřív, než se vůbec stačí provdat. (CinemArt)

antolikopoli

Ako večerníček funguje skvelo, pri filme som zaspával tri dni po sebe. Posledný deň nastali komplikácie, počas ktorých som sa nevedel rozhodnúť či celú srandu dopozerať a mať konečne z krku icecubov ksicht, alebo isť si od "obrovskej" akcie oddýchnuť do limba. Veľa si toho nepamätám tak to skrátim, chýba: originalita, sofistikovaný humor, (tupého bolo dosť) a akákoľvek premyslenosť. Dobré herecké výkony sú raritou, chémia medzi postavami ťažko nefunkčná, scénar nemá čím zaujať a okrem toho ho písal sedem ročný chlapec. Čo sa týka dobrých vecí tak kamera a efekty boli obstojné na rok 2016. A ešte blbý humor ktorý nedokáže rozosmiať dva krát. sóda 4/10. ()

matous20063

No prostě jízda, asi o něco lepší jak ta první z roku 2014. Ano, těchto rádoby krimi/komedy filmů to máme mnoho ale krom Bad Boys jsem se zatím u žádné tolik nezasmál. Jeong je král stupidního humoru a společně s Kevinem Hartem jsou sehrané duo. Příběh je ceklem klasický a není zde nic zajímavého. Film stejně jako jeho první díl můžu doporučit. 70% ()

Dusty56

Parádní komedie. Smál jsem se prakticky celou dobu, Kevin Hart prostě válí. Ice Cube taky paráda, Olivia Munn nikdy nezklame a Ken Jeong tam má tak akorát prostoru, aby nezačal lízt na nervy. ()

Tullamore

První díl mě jen svou existencí nehorázně urážel, připadal jsem si jako v nekonečném, zlém snu a když jsem se probudil, přísahal jsem, že nic podobného již nikdy nezkusím. Ve druhém díle se bohužel prakticky nic nezměnilo a já tím musel projít znova. Vtip je založený na tuposti a neschopnosti Kevina Harta, vše okolo se snaží tvářit seriózně, přitom je to jedna velká sračka. Naprosto zbytečný film. Keon Jeong tomu dodal jednu hvězdu, ()

drovi

Prvý diel bol o niečo lepší, ale aj táto časť pobavila a človek sa zasmial.. Síce som sa nesmial celý čas ale pár záchvatov smiechu som absolvoval. Vtipné svieže a v krásnom prostredí s dobrou hudbou. ()

MirINDay

Nenáročná komedie, kdy si sednete k obrazovce a vypnete. Tihle dva se skvěle doplňují, což můžeme vidět i mimo plátno. ()

Hanniball

Tak tohle je oproti jedničce zlepšení jako kráva ! Pohodová, vtipná komedie na volný večer, na vypnutí a pobavení se ideální kousek. Edit : Ale tak co, díky těm všem debilním hovadům kteří nechápou že to je komedie a ne inscenace od Shakespeara tomu přihodím tu pátou hvězdičku ;-) Já se totiž královsky bavil. ()

kratajirka odpad!

Funny Niggas in Miami. O moc se od jedničky neliší. Zasměješ se, pobavíš se ... a to je přeci účel béčkové komedie :) ()

JerryPilsen

Docela obstojná komedie se slušným akčním závěrem.Ikdyž je vše jasně dané a charaktery nalajnované,spousta situací překvapí.I několik vtipných hlášek padne a nebýt ústřední herecké dvojice byl by dojem horší. ()

Dudu250

Tak oproti prvnímu dílu, trošku horší dvojka. Ale je to stále ještě koukatelné, opět jsem se docela bavil. Nic extra, ale neurazí ()

andy60

Naprosto neoriginální vykrádačka, k tomu snaha o humor, který mě bohužel nedokázal rozesmát a jako třešňička na dortu strašný soundtrack. ()

K1K0

O niečo lepšie ako prvá časť o niečo viac akčné. Dvaja černosi opäť v akcii, tentokrát Bena priložia ako kolegu k detektívovi Jamesovi na jeho zodpovednosť, aby spolu riešili prípad v Miami ako to dopadne? ()

Kevin Hart si zahraje Monopoly

Kevin Hart si zahraje Monopoly

19.01.2019

Ve světě, kdy svůj vlastní film dostaly už i chatovací emotikony, není žádným překvápkem, že se filmového zpracování dočká i slavná desková hra Monopoly. Film je přitom v plánu už řadu let, teprve… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo