Poldův švagr

• USA Ride Along 2 (více)
Trailer 1

Ben Barber (Kevin Hart) má čerstvý diplom z policejní akademie a vyhlídku na šťastný život po boku krásné Angely. Její brácha James Payton (Ice Cube) z toho není ani trochu nadšený, ale když už se mu nepodařilo sestře svatbu rozmluvit, rozhodne se z Bena udělat pořádného chlapa. Respektive se o to aspoň pokusit. Jako elitního detektiva atlantské policie Jamese nadřízení vyšlou do Miami, aby přímo u zdroje zatípnul dopravu drog do země. Jeho cílem je údajný narkobaron Antonio Pope (Benjamin Bratt). Právě tuhle akci zvolí James jako školu života pro svého budoucího švagra. Kdyby jen tušil, co všechno bude muset kvůli tomuhle rozhodnutí skousnout, určitě by si to rozmyslel. Nejenže musí řešit nepřetržitou sérii většinou strašlivých průšvihů, ale navíc má co dělat, aby jeho sestra neovdověla dřív, než se vůbec stačí provdat. (CinemArt)

Trailer 1

Optical odpad!

Pokračování Jízdy švárů z roku 2014. Aneb Babovřesky v prosluněném Miami okořeněné hutnou dávkou Afroamerického humoru, jenž byl násilně vytažen z odpadní žumpy gheta v Bronxu. Příběh zde hraje druhé housle a do popředí jsou tlačeny rádoby komediální scény ústřední dvojice, některé jsou svojí trapností jen lehce k pousmání a zbytek celkem nesnesitelný. ()

VasaX

Kevin Hart i Ice Cube jsou samostatně zábavní lidé, ale tady pokračují ve špatnosti přepálené crazy comedie. Jediné štěstí je, že je místy tak špatná, až je vtipná. Bohužel koukat na Hartovu do extrému vygradovanou postavu je otrava. O to hůře, že právě Ben je hlavní katalyzátor humoru a ostatní mu jen přihrávají. Jako rychlovka po sobotním obědě se to dá zvládnout, tím spíše že se občas zasmějete a pokud usnete, tak o moc nepřijdete. ()

Streeper

Je pravda, že jedničku jsem neviděla, takže nemám s čím srovnávat, ale i tak to je hodně slabá americká komedie, která nenabízí nic než, co bychom sami už neviděli. Rychlá auta, pár docela slušných vtípků, hezké ženské, drogy, prachy, střílení, akce, vše pořád a pořád do kola, ovšem tady je navíc ještě Ice Cube, který se mi neuvěřitelně líbí, takže pro mě to bylo menší plus, ale i tak hodně slabý film. ()

Acrobat odpad!

Primitívna zmeska hlúpych a zbytočných gagov, či PC GTA akcie,kde pozorný divák musí rozpoznať absenciu zdravého rozumu a úsudku pri vôbec počiatočnej myšlienke natočiť túto grotesku. Tím Inception by mal prácu na Storymu, aby mu vnukli myšlienku inej sebarealizácie. Možno neúspešne. Dvojica tupých a nehrajúcich niggas pri bielych riťkách, s nulovým dejom a klasickou dramaturgiou hodnou akurát tak leštenia amerického diváka. Nemožnosť z tohto snímku snáď sála a trpánosť kde len pozrieš posiela tento film na filmové dno. (videné 21.1.2019, JOJ Archív) ()

KNTRFKT

Rozpočet: 5 kamionů toaletního papíru// Tržby v Uzbekistánu// Tržby na Madagaskaru// Tržby za prodej Blu-ray v prdeli// len viac takýchto kokotov, čo sa priživuju na debilitě ostatních, trapošia tu a robia zo seba dzeci iba trapošov, ktorý vypisuju kokocinky na ich chutňučký profil a sbierajú checky jak jehovisti. Jízda švárů, Poldův švagr - oba filmy maj společnýho jmenovatele a tím je scénář. Dobrý je, že si nikdo nehraje na nějakou velkou filmařinu, ani herecký výkony. Prostě, pojďme ze sebe udělat trubky, rozsekat pár aut, vyplivnout nějakou tu narážku, doma se z toho potrhaj mamky na gaučích smíchy, pobrindaj si push-upky dietní Colou a rozsypou čipsy. Klišé střídá klišé a pro Amíky je to možná sQělá zábava, protože se zde průměrná hodnota IQ pohybuje spíš ve směru "do prdele". NIcméně, já dávám průměr. Působí to tak, neurazí, nenadchne. ()

• O názve „Ride 2gether“ sa veľmi uvažovalo, ale rozhodli sa zostať pri pôvodnom názve. (Zeker)
  • Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)
  • Plagát k tomuto filmu imituje plagát videohry "South Park: The Fractured But Whole" z roku 2017. (Zeker)

Související novinky

Kevin Hart si zahraje Monopoly

Kevin Hart si zahraje Monopoly

19.01.2019

Ve světě, kdy svůj vlastní film dostaly už i chatovací emotikony, není žádným překvápkem, že se filmového zpracování dočká i slavná desková hra Monopoly. Film je přitom v plánu už řadu let, teprve… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Hláškař Roman Pierce z Rychle a zběsile 2 má kupu fanoušků. Není tedy divu, že na tom chce jeho představitel Tyrese Gibson postavit hereckou kariéru. Gibson se objevil třeba v Transformers nebo… (více)