• Malarkey

Za jinejch okolností mám podobné buddy akčňáky hodně rád. Tady jsem ale nechápal proč jinak zajímavou akční honičku poupravili jako videoherní video z Grand Theft Auto 3. Včetně tehdejší grafiky. A to nebyla jediná pitomá scéna tohoto filmu. Děsně užvaněnej Kevin Hart s úchylným Ken Jeongem to také bohužel nezachrání. Takže, co dodat? Příště se tomuto kousku s radostí vyhnu.(23.10.2016)

Vesměs na stejné vlně jako díl první. Neměl jsem sice žádné velké záchvaty smíchu, ale Hart je můj oblíbenec a díky němu jsem bez utrpení dokoukal film do konce. Občas pěkná akce, pěkné ženy a vydařená komická situace. Tika Sumpter nová láska! :O 60%(11.4.2016)

Rozpočet byl hodně znát, celkově to jede na stejném tempu jako jednička, kde mi přišlo ale víc vtipných scén. Prostě klasická niga jízda! Možná by měli oba aktéři zkusit zas vážnější tempo, které by přineslo daleko větší ovoce! Jinak dobré herecké obsazení, oproti jedničce. 60%(17.6.2016)

// Distributor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 3,192 // Otvárací Víkend v USA: $35,243,095 //(20.9.2016)

• KoRner

Skoro presne to isté ako prvý diel, len je tu nie je Laurence Fishburne, ale nádherná Olivia Munn, ktorú našťastie nenútili sa ocucávať s tým čiernym tlsťochom na plátne. Kevin Hart si asi vyplýtval všetky vtipy v jedničke, takže toto skôr vyzerá ako nepoužitý scenár predchádzajúceho filmu.(24.4.2016)

• Ice Cube

• - Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)

• - Chyba ve filmu: Když se Ben (Kevin Hart) pokouší na party dostat do pokoje Antonia, tak na záchodě se mu záhadně změní během mžiku šerpa. (Matysek__k)

• - Keď príde James do Benovho bytu požiadať ho, aby s ním išiel do Miami, na stene sa dá všimnúť plagát hry "Gears of War 3". (Laslo)