Poldův švagr

• USA Ride Along 2 (více)
Trailer 1

Ben Barber (Kevin Hart) má čerstvý diplom z policejní akademie a vyhlídku na šťastný život po boku krásné Angely. Její brácha James Payton (Ice Cube) z toho není ani trochu nadšený, ale když už se mu nepodařilo sestře svatbu rozmluvit, rozhodne se z Bena udělat pořádného chlapa. Respektive se o to aspoň pokusit. Jako elitního detektiva atlantské policie Jamese nadřízení vyšlou do Miami, aby přímo u zdroje zatípnul dopravu drog do země. Jeho cílem je údajný narkobaron Antonio Pope (Benjamin Bratt). Právě tuhle akci zvolí James jako školu života pro svého budoucího švagra. Kdyby jen tušil, co všechno bude muset kvůli tomuhle rozhodnutí skousnout, určitě by si to rozmyslel. Nejenže musí řešit nepřetržitou sérii většinou strašlivých průšvihů, ale navíc má co dělat, aby jeho sestra neovdověla dřív, než se vůbec stačí provdat. (Cinemart)

Trailer 1

helloween93

Tim Story jede na stejné vlně jako v prvním díle. První polovina dvojky je nudnější, ale druhá to to strhne. Scénáristé pořád sází především na ukecaného Harta, ke kterému přibyl ten asiat z Hangoveru a ke Cubovi přibyla tvrďácká Olivia Munn. Záporák byl šablonovitý, ale tady to narozdíl od bondovky tolik nevadí. Universal vstoupil do roku 2016 úspěšným projektem. 3* ()

VasaX

Kevin Hart i Ice Cube jsou samostatně zábavní lidé, ale tady pokračují ve špatnosti přepálené crazy comedie. Jediné štěstí je, že je místy tak špatná, až je vtipná. Bohužel koukat na Hartovu do extrému vygradovanou postavu je otrava. O to hůře, že právě Ben je hlavní katalyzátor humoru a ostatní mu jen přihrávají. Jako rychlovka po sobotním obědě se to dá zvládnout, tím spíše že se občas zasmějete a pokud usnete, tak o moc nepřijdete. ()

Tullamore

První díl mě jen svou existencí nehorázně urážel, připadal jsem si jako v nekonečném, zlém snu a když jsem se probudil, přísahal jsem, že nic podobného již nikdy nezkusím. Ve druhém díle se bohužel prakticky nic nezměnilo a já tím musel projít znova. Vtip je založený na tuposti a neschopnosti Kevina Harta, vše okolo se snaží tvářit seriózně, přitom je to jedna velká sračka. Naprosto zbytečný film. Keon Jeong tomu dodal jednu hvězdu, ()

Streeper

Je pravda, že jedničku jsem neviděla, takže nemám s čím srovnávat, ale i tak to je hodně slabá americká komedie, která nenabízí nic než, co bychom sami už neviděli. Rychlá auta, pár docela slušných vtípků, hezké ženské, drogy, prachy, střílení, akce, vše pořád a pořád do kola, ovšem tady je navíc ještě Ice Cube, který se mi neuvěřitelně líbí, takže pro mě to bylo menší plus, ale i tak hodně slabý film. ()

rublik05

Jednička pro mě byla velkým zklamáním, takže jsem doufal, že dvojka bude, jak už to u pokračování většinou bývá, mnohem šílenější, svižnější, nadupanější a možná i vtipnější. Na první dobrou jsem si všiml jisté chemie mezi ústřední dvojicí, která mi v předešlém filmu tak chyběla. Ice Cube i Kevin Hart předvádí víceméně pořád ty stejné figury, vedlejší postavy mě tentokrát vůbec nebavily, příběh má několik zajímavých a vtipných scén, nicméně opět trpí stejnými neduhy, a sice sestupnou poutavostí, nudnými pasážemi a malým počtem dobrých vtipů. K malinkému zlepšení zde skutečně došlo, ale pořád to není ani na ten čistý průměr. 4/10. ()

• Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)
  • Chyba ve filmu: Když se Ben (Kevin Hart) pokouší na party dostat do pokoje Antonia, tak na záchodě se mu záhadně změní během mžiku šerpa. (Matysek__k)
  • Plagát k tomuto filmu imituje plagát videohry "South Park: The Fractured But Whole" z roku 2017. (Zeker)

Související novinky

Kevin Hart si zahraje Monopoly

Kevin Hart si zahraje Monopoly

19.01.2019

Ve světě, kdy svůj vlastní film dostaly už i chatovací emotikony, není žádným překvápkem, že se filmového zpracování dočká i slavná desková hra Monopoly. Film je přitom v plánu už řadu let, teprve… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Hláškař Roman Pierce z Rychle a zběsile 2 má kupu fanoušků. Není tedy divu, že na tom chce jeho představitel Tyrese Gibson postavit hereckou kariéru. Gibson se objevil třeba v Transformers nebo… (více)