Tim Story jede na stejné vlně jako v prvním díle. První polovina dvojky je nudnější, ale druhá to to strhne. Scénáristé pořád sází především na ukecaného Harta, ke kterému přibyl ten asiat z Hangoveru a ke Cubovi přibyla tvrďácká Olivia Munn. Záporák byl šablonovitý, ale tady to narozdíl od bondovky tolik nevadí. Universal vstoupil do roku 2016 úspěšným projektem. 3*(4.7.2018)

• bigmatko

tak toto je naozaj zbytocny pokus o komediu a rovnako zbytocny pokus o herecke výkony. Jediné čo má v tomto filme zmysel sú pekne auta a sem tam pekné ženy. samotný príbeh je priam primitívny ako aj jednotlivé scény a vtipu sa dockáte velmi velmi zriedka ak vôbec. Ani som nevedel že to je pokračovanie nejakého filmu ale po tejto skúsenosti ani nebudem pátrat po prvej casti. nejakym zvlastnym sposobom mi to pripomenulo dávno zabudnutý serial VIP s pamelou anderson, rovnako jednoduché, rovnako málo zábavné ale hlavne ze sa tam premávajú na drahých autách a ukazujú prirodzené Floridske prednosti.(29.1.2016)

• Tullamore

První díl mě jen svou existencí nehorázně urážel, připadal jsem si jako v nekonečném, zlém snu a když jsem se probudil, přísahal jsem, že nic podobného již nikdy nezkusím. Ve druhém díle se bohužel prakticky nic nezměnilo a já tím musel projít znova. Vtip je založený na tuposti a neschopnosti Kevina Harta, vše okolo se snaží tvářit seriózně, přitom je to jedna velká sračka. Naprosto zbytečný film. Keon Jeong tomu dodal jednu hvězdu,(31.1.2016)

• Optical

Pokračování Jízdy švárů z roku 2014. Aneb Babovřesky v prosluněném Miami okořeněné hutnou dávkou Afroamerického humoru, jenž byl násilně vytažen z odpadní žumpy gheta v Bronxu. Příběh zde hraje druhé housle a do popředí jsou tlačeny rádoby komediální scény ústřední dvojice, některé jsou svojí trapností jen lehce k pousmání a zbytek celkem nesnesitelný.(4.5.2016)

Pokračování policejního soužití švagrů se veze na zcela stejné rovině jako předchozí film, takže snahu o nějaké zvednutí laťky bohužel nelze očekávat. O zhoršení se však také nejedná. To co bylo minule je v plné míře i teď. Spousta hlášek, prostořekostí, akce a komediálních situací zaručující dobrou zábavu a napětí tedy ani zde není vynechána. Na oddych, odpočinek a pobavení snímek plně postačí.(20.6.2016)

• Kevin Hart

• - Keď príde James do Benovho bytu požiadať ho, aby s ním išiel do Miami, na stene sa dá všimnúť plagát hry "Gears of War 3". (Laslo)

• - Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)

• - Chyba ve filmu: Když se Ben (Kevin Hart) pokouší na party dostat do pokoje Antonia, tak na záchodě se mu záhadně změní během mžiku šerpa. (Matysek__k)