Tohle je snad ještě lepší než první díl. Bombastická akční komedie, skvělá akční zápletka, Ice Cube jako vždy vynikající se svým kamenným výrazem, ale nejlepší je opět Kevin Hart, ten neskutečně válí. Já se na něm musel smát celý film, to je neuvěřitelný do jakých on se dokáže dostat situací a co on dokáže vypustit z pusy. Fakt pecka.(13.9.2017)

Jízda švárů na druhou je prakticky zcela tatáž kokotina, jakou byla jednička. Všudypřítomný a uřvaný Hart a jeho protipól, drsoň s vražedným výrazem ve tváři, pan Ledová Kostka. Trapné momenty střídají vtipné a tak je prostě na místě to ohodnotit jako naprostý průstřel průměrem a slušnou oddychovku.................moje hodnocení = 6 z 10.(24.3.2017)

• blondboss

Pokračovanie černošskej komédie, ktorej prvá časť neprekypovala nejakým úžasom a kvalitou, ale stačila na odreagovanie. Dvojka už trošku strácala dych, ale Číňan z trilógie Hangover celkom pobavil. V zásade teda ide o ďalšiu priemernú komédiu, u ktorej som sa bavil o niečo menej ako pri jednotke. 45 %(3.7.2017)

• Tullamore

První díl mě jen svou existencí nehorázně urážel, připadal jsem si jako v nekonečném, zlém snu a když jsem se probudil, přísahal jsem, že nic podobného již nikdy nezkusím. Ve druhém díle se bohužel prakticky nic nezměnilo a já tím musel projít znova. Vtip je založený na tuposti a neschopnosti Kevina Harta, vše okolo se snaží tvářit seriózně, přitom je to jedna velká sračka. Naprosto zbytečný film. Keon Jeong tomu dodal jednu hvězdu,(31.1.2016)

Pokračování policejního soužití švagrů se veze na zcela stejné rovině jako předchozí film, takže snahu o nějaké zvednutí laťky bohužel nelze očekávat. O zhoršení se však také nejedná. To co bylo minule je v plné míře i teď. Spousta hlášek, prostořekostí, akce a komediálních situací zaručující dobrou zábavu a napětí tedy ani zde není vynechána. Na oddych, odpočinek a pobavení snímek plně postačí.(20.6.2016)

• - Keď príde James do Benovho bytu požiadať ho, aby s ním išiel do Miami, na stene sa dá všimnúť plagát hry "Gears of War 3". (Laslo)

• - Chyba ve filmu: Když se Ben (Kevin Hart) pokouší na party dostat do pokoje Antonia, tak na záchodě se mu záhadně změní během mžiku šerpa. (Matysek__k)

• - Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)