• Streeper

Je pravda, že jedničku jsem neviděla, takže nemám s čím srovnávat, ale i tak to je hodně slabá americká komedie, která nenabízí nic než, co bychom sami už neviděli. Rychlá auta, pár docela slušných vtípků, hezké ženské, drogy, prachy, střílení, akce, vše pořád a pořád do kola, ovšem tady je navíc ještě Ice Cube, který se mi neuvěřitelně líbí, takže pro mě to bylo menší plus, ale i tak hodně slabý film.(6.6.2016)

• bigmatko

tak toto je naozaj zbytocny pokus o komediu a rovnako zbytocny pokus o herecke výkony. Jediné čo má v tomto filme zmysel sú pekne auta a sem tam pekné ženy. samotný príbeh je priam primitívny ako aj jednotlivé scény a vtipu sa dockáte velmi velmi zriedka ak vôbec. Ani som nevedel že to je pokračovanie nejakého filmu ale po tejto skúsenosti ani nebudem pátrat po prvej casti. nejakym zvlastnym sposobom mi to pripomenulo dávno zabudnutý serial VIP s pamelou anderson, rovnako jednoduché, rovnako málo zábavné ale hlavne ze sa tam premávajú na drahých autách a ukazujú prirodzené Floridske prednosti.(29.1.2016)

Rozpočet: 5 kamionů toaletního papíru// Tržby v Uzbekistánu// Tržby na Madagaskaru// Tržby za prodej Blu-ray v prdeli// len viac takýchto kokotov, čo sa priživuju na debilitě ostatních, trapošia tu a robia zo seba dzeci iba trapošov, ktorý vypisuju kokocinky na ich chutňučký profil a sbierajú checky jak jehovisti. Jízda švárů, Poldův švagr - oba filmy maj společnýho jmenovatele a tím je scénář. Dobrý je, že si nikdo nehraje na nějakou velkou filmařinu, ani herecký výkony. Prostě, pojďme ze sebe udělat trubky, rozsekat pár aut, vyplivnout nějakou tu narážku, doma se z toho potrhaj mamky na gaučích smíchy, pobrindaj si push-upky dietní Colou a rozsypou čipsy. Klišé střídá klišé a pro Amíky je to možná sQělá zábava, protože se zde průměrná hodnota IQ pohybuje spíš ve směru "do prdele". NIcméně, já dávám průměr. Působí to tak, neurazí, nenadchne.(1.7.2016)

• Lacike

O triedu nudnejsie ako jednotka, pretoze tentoraz som sa ani raz nezasmial. Pre mna velkym minusom je aj obsadenie môjho najnenavidenejsieho komika Kena Jeonga. Tentokrat ani môj oblubenec Kevin Hart neprisiel so ziadnym dobrym vtipom a iba neustale otravne keca. 2 hviezdicky davam hlavne za tri solidne prevedene a prehladne natocene nahanacky. 4/10.(14.4.2016)

• Blazis34

Někdo se snažil napodobit Mizery, ale byl to bohužel odvar. Jasně, že jsem věděl, jak to vše dopadne, ale vyjma některých vtipů tam opravdu nebylo nic nového. Na druhou stranu neříkám, že jsem se nudil, padlo tam docela dost slušných hlášek, ale i tak prostě na komedii málo. Líbilo se mi krásné prostředí Miami a letní atmosféra, ale kvalitu filmu hodnotím na sotva 40%, dvě hvězdy.(10.5.2017)

• - Chyba ve filmu: Když se Ben (Kevin Hart) pokouší na party dostat do pokoje Antonia, tak na záchodě se mu záhadně změní během mžiku šerpa. (Matysek__k)

• - Keď príde James do Benovho bytu požiadať ho, aby s ním išiel do Miami, na stene sa dá všimnúť plagát hry "Gears of War 3". (Laslo)

• - Film mal premiéru takmer presne 2 roky po prvej časti – Ride Along (2014). Kým tá mala premiéru 17. januára 2014, pokračovanie odštartovalo svoju púť v kinách 15. januára 2016. (beso74)