Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh mladého delikventa, který se snaží začít znovu, ale naráží na předsudky a nedůvěru svého okolí... Mladého trestance Dana (B. Starý) navštíví ve vězení paní Švehlová (V. Galatíková). Dan s ní ale odmítá mluvit. Vzpomíná, jak se seznámili: po smrti své babičky se musel z jejího bytu vystěhovat a babiččina známá Švehlová jej u sebe nechala na čas bydlet, i když věděla, že už byl jednou ve vězení za krádež. Dan nebyl zvyklý na dobré zacházení a choval se k ní neurvale. Později se odstěhoval na svobodárnu a našel si dívku. Snažil se žít poctivě, všude se však setkával s nedůvěrou, předsudky a podezíráním. Popral se se spolubydlícím, který jej neprávem obvinil z krádeže, a následně byl při návštěvě Švehlové zatčen. Zklamaný Dan obvinil Švehlovou, že ho udala ona… (Česká televize)

(více)

Recenze (3)

milos.bradik 

všechny recenze uživatele

Galatíková výborná a i ostatní herci zahráli standart, ale námět je trochu mimo. Pokud odsouzený má být brán jako každý jiný občan, jak říká i obhájce, tak například dotaz soudce, proč jste si vzala do bytu trestaného delikventa, je nepřípustný a pokud mu vlastně prokázali jen tu rvačku, tak to byla spíš výtržnost. ()

sator 

všechny recenze uživatele

Blbý není jen když se s námi táhne minulost, ale ještě horší je že se s námi táhne povaha... Za závěrečnou řeč Heřmánka * navíc... ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama