Mladá vdova Madison žije v nádherném domě spolu se svými dvěma potomky. Dům však vypadá krásně jen z venku. Rodinu, která v něm žije, straší duchové... (TV Prima)

herr_carter odpad!

Bože mami, je to přelud nebo skutečnost? Bohužel děcka, je to skutečnost a my účinkujeme v tupé nelogické sračce plné tristních efektů a lekaček tak hrůzostrašných, že nás filmoví diváci vzteky v 98 % vypínají..................moje hodnocení = 0 z 10. ()

Corpsegrinder

Je to vážně spíš sci-fi než horor. Prvních pár bubáků tam neni od toho aby se člověk bál ale slouží k podkreslení závěrečný pointy která je trochu ujetá ale musim říct že celkem zafungovala. Jen bych si odpustil poslední minutu která tam bejt nemusela a film by vyzněl hezky ponuře. Slušnej průměr. ()

danielosbourne

Sledováno především kvůli Ali Larter a musím říct, že nelituju. Diabolical má své silné momenty, a i když to působí místy zmatečně, autoři se s tím dobře poprali a vytvořili film s velice originální zápletkou. Za mě silnější průměr a kdyby byl trochu pozměněn závěr, možná bych šel i výš. ()

ZdenoLo odpad!

Horor by to bol pre mňa len vtedy keby som si to kúpil na bluray/dvd. To by som sa normálne asi rozplakal a strelil si pár faciek. Nechcem tu teraz chrliť vulgarizmami tak to proste len označím ako obrovskú sračku ktorá mi už nenávratne ubrala 86 minút života. Inak režisér a zvukár si môžu podať ruky..lebo nájsť takých dvoch somárov po kope sa len tak často nevidí. ()

Magika82

Poprvé nemám co výrazně dodat. Má slova mi od úst doslova v dobrém slova smyslu vzali J*A*S*M a S.Quentin QUALE. Takže pouze krátce: Neurazí, ale ani ničím nepřekvapí. Na "zabití" času postačí. Shlédnout jednou, zcela postačí. Tedy hodnotím 33% a tím také 2 hvězdy. ()

Flopik

Otvorene, čakal som to o dosť lepšie.Nevidel som trailer ani nič ale opis vyzeral zaujímavo aj keď je dosť nepresný.Pre mňa najväčšie prekvapenie je to že "duchovia" vyzerali na začiatku celkom dobre, no vôbec neboli strašidelný.Teda vôbec sa tvorcovia nepokúsili o nejaký Jumpscar, ak nerátam začiatok.Hlavná hrdinka naozaj sexy.Celkovo by som dal 3 ale musím súhlasiť s ostatnými koniec bol strašne debilný a celé to pokazil.Šancu tomu dajte ale veľa nečakajte.Malo to radšej ostať pri obyčajnom strašení. ()

HonzyR

Atmosféra fajn což o to, ale když se na scénu dostaví trikově katastrofální duch tak to jde celé někam do kytek. Alespoň, že ta krásná Ali Larter tam je :) __50%__ ()

Israha

"Tak jsme natočili naprosto generickou a úmornou duchařinu, které se nikdo nebude bát. Co to zachránit nějakým nečekaným twistem na závěr a vymluvit se, že to duchařina vlastně není!" Nějak takhle dost možná nad hotovým The Diabolical přemýšlel tvůrčí tým a nějak takhle celý film i vyznívá. Po většinu stopáže je to třeskutě šablonovité a absolutně bez atmosféry (i noční horrorové scény jsou osvětlené, a natočené tak, že nemají vůbec šanci kohokoliv polekat, zneklidnit či napnout), měl jsem problémy u toho neusnout. Sporadicky se objevující povedené potvory a občas poodhalená Ali Larter to tedy rozhodně vytrhnout nedokázaly, navíc mi přišlo, že jsou jednotlivé scény mezi sebou pospojovaný nějak divně, bez návaznosti, byl problém se v tom vyznat i ve fázi, kdy se to ještě tvářilo jako přímočarý příběh. Konečné odhalení dějové podstaty mě příjemně překvapilo a musím uznat, že ta myšlenka má nápad a slušnou dávku té správné divnosti a nepříjemnosti, ale na to, aby to Ďábelský dům zachránilo kompletně, se této dějové linii věnuje příliš nízké procento stopáže. Dokud se film profiloval jako klasická duchařina, byl s bídou na jednu hvězdu, nakonec tedy dvě...ale doporučit se to moc nedá, ani fanouškům žánru. ()

Aurus

No tohle je prostě docela špatnej horor a je hlavně podprůměrnej což je vidět když má 41%.Příběh je docela slabej, postavy jsou docela dost blbé a nesympatické, hudba je docela špatná, atmosféra tu skoro není, napětí je zde asi jenom jednou, kamera filmu je docela ok a lokace jsou docela zajímavé. No za mě 3/10. ()

helraiser

Průměrná ničím neurážejicí podívaná, která z části trpí nepovedenými triky, zřejmě kvůli malému rozpočtu. Některé výjevy se opravdu povedly a atmosféra je ucházející. ()

Clark_Kent

To vypadala jak nějaká pokažená sci- fi - duchařina. Dalo by se tomu dát šance, pohledná Ali Larter v hlavní úloze. Ten nápad s teleportací je menší plus, jinak dávám tři hvězdy. ()

blazma

Z duchařské atmosféry se nakonec stává čím dál větší scifi, rádoby zvrat na konci je tak trochu nic moc. Celkově ten průběh mi přišel dost nezajímavý. ()

honzic

Trochu špatná duchařina, která se moc nepovedla. Herci hrají, jak kdyby tam žádný duch nebyl, totálně špatně. Hodnocení: 20 % ()