eps2.5_h4ndshake.sme (S02E07) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2016, 48 min

 • JohnMiller
  ****

  Parádny diel.. Najlepší z druhej série. Divadlo okolo stránky deep webu vďaka ktorej sa hlavná postava dostala do problémov v tejto epizóde definitívne padne. A vďaka tomu padne aj celá opona okolo fantastických schizofrenických predstáv.. Koniec ma posadil na zadok.. Taký zvrat som nečakal.(7.12.2016)

 • mourek10100
  ****

  Ok, zatím nejlepší díl. Mnohem více jsem se bavil než u opěvovaného předešlého dílu režírovaným přímo tvůrcem seriálu. Tentokrát jsem se skoro vůbec nenudil a jsem zvědav, jestli se to ještě více vyeskaluje, i když ten Elliotův mindfuck stál za to. http://www.edna.cz/mr-robot/extra/rekapitulace-eps2-5-h4ndshake-sme/(31.8.2016)

 • Anderton
  *****

  Vedel som, že ma čaká zásadný zvrat a že príde v tejto epizóde a tak som si myslel, že je od začiatku série jasný a že je to to, čo počujeme a vidíme v úvodnej sekvencii siedmej časti. Ale poriadne som sa mýlil a musím uznať, že ma tvorcovia poriadne dostali. Ak bol zvrat v prvej sérii viac menej okato predznamenávaný a zrejme ani nemal spôsobiť nejaký divácky šok, tak záver v h4ndshake tak rohodne pôsobiť mal. Samozrejme iné dejové línie ako tá Elliotova si taktiež pokračujú vlastným životom, len nejak netuším, kam má smerovať tá pani manželky. Teda tušiť sa to dá, ale nemám dojem, že jej pretnutie s ostatnými nutne potrebujem nutne k životu.(7.11.2018)

 • Frajer42
  *****

  Další našlapaný díl, kde se nám děj opět kamsi pohl a dokonce na diváky čekalo překvápko srovnatelné s první sérií, kdy nám byla vyzrazena Elliotova lehká forma schizofrenie. Konečně nabralo viditelných rysů motto série "Control is an illusion". Konec dílu mě opravdu dost zaskočil a vysvětlit spousty věcí. Strašně se mi líbilo provedení těch přechodů mezi imaginárním světem a tím skutečným. K vidění toho bylo samozřejmě mnohem víc. Plnoštíhlému negříkovi se hnulo svědomí a rozhodl se skoncovat se svým byznysem. Samozřejmě to nešlo tak snadno zamést pod koberec. Dokonce to málem stálo panenství Elliotovu sedinku. Naštěstí byl poblíž negřík s afrocopánky, který to s nožíkem celkem uměl. Bohužel byla k vidění i šeredná a otravná Angela, která mi opět část dílu lehce otrávila. Lehce se přesunula v zaměstnání, tak snad přestane být taková kráva. Jinak mě docela začíná nebavit dějová linka kolem paní Wellickové. Už by to chtělo mít na scéně manžela. Sama je dost nudná. Série nám pomalým tempem kvapí k cíli. Jsem dost zvědav, co nám přinesou nadcházející díly.(24.8.2016)

 • TomX2

  Celkový dojem: Paráda a rozhodne najlepší diel druhej sezóny (teda aspoň doteraz). Každodenné sedenie v katolickom klube, basketbal, černosi, Elliotova denná rutina - to všetko perfektne zapadá do nečakaného zvratu, prostredia v ktorom sa odohráva celá dejová linka druhej sezóny a tiež aj to, ako nám to Elliot celý čas zakrýval. Ja toto rozhodne nemôžem hodnotiť menej, než plným počtom a táto séria sa tiež obrátila do iného smeru, keďže štart bol viac-menej pomalý a bez toho správneho dychu. Moje hodnotenie: 100% (4.11.2017)