Reklama

Reklama

Malé oběti

(TV film)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Na jaře roku 1983 přiváží zoufalá a plačící Diane Downsová do nemocnice své tři děti. Všechny jsou vážně zraněné. Diane tvrdí že zastavila u silnice neznámému muži a ten po jejích dětech začal bezdůvodně střílet. Případu se ujímá detektiv Welch, kterému od začátku na Dianině výpovědi něco nesedí. Postupem času zjišťuje, že ona hrůzná událost se odehrála úplně jinak… (Siriuss)

(více)

Recenze (6)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Celkem fajn drama které je sice dost dlouhé a asi si na něj za nějakou dobu nevzpomenu ale, na to jedno zkouknutí to celkem ušlo. Herci byly celkem dobří a sympatičtí a Fawcettová odvedla skvělou práci. A dokonce i to malý děcko ušlo. Docela silné drama které má i po těch 20 letech něco do sebe. ()

NinonL 

všechny recenze uživatele

Farrah Fawcett byla ve filmu skvělá, ohromně nesympatická a protivná, ale tak to zřejmě bylo i v reálu. Příběh Diane Downsové, která, zatímco jedna její dcera zemřela a další dvě děti bojovaly v nemocnici o život, s radostí pařila a řídila opilá, není vůbec špatně natočený. Tento málo známý film je sice hodně dlouhý, ale není to nuda, přestože čím dál tím víc tušíte, jak to nakonec dopadne. Také uhrančivý John Shea v roli prokurátora je výborný. ()

danecek24

všechny recenze uživatele

47. Zlatý Glóbus za rok 1989 - nominace (2) - Nejlepší minisérie / TV film, Nejlepší herečka v minisérii / TV filmu - Farrah Fawcett ()

Juto 

všechny recenze uživatele

Smutný, násilný príbeh, ale vyrozprávaný s intenzívnou a sústredenou energiou, ktorá ho robí úplne absorbujúcim a nakoniec dojemným. 6/10 ()

Dinsberg 

všechny recenze uživatele

Velmi věrný obraz skutečných událostí kolem Diany Downsové. Jen škoda, že do závěrečných titulku nebylo začleněno resumé, týkající se jejího útěku z vězení v roce 1987. ()

Reklama

Reklama