Německá komedie ? Asi jako teplá němka a párek se zelím.. Nanny je dokonalej týpek. V prvních minutách se mi dokázal moc ošklivě zhnusit, od Ferarri rozjebanýho mezi Koi kapry mě chyt za srdce a táhnul skrz celou tuhle lahůdku.Nenásilně dost dobře postavená konverzačka, haranti jsou exclusivo, a nakonec i ten Clemenso je výbornej charakter. Komedie pro každou příležitost s prvotřídní jebačkou :-).(4.3.2018)

Jasně, že to je prvoplánové a z toho závěru mi bylo na nic, jak je to hloupé a naivní, ale o to asi stejně šlo, na to se musel člověk připravit. Cesta k tomu závěru je ale fajn, postavy se mi líbily a děcka byla prostě skvělá, hlavně v tom úvodu, kdy jsou ještě za ďábly. Bavil jsem se a to bylo účelem filmu. Já jsem spokojený.(8.11.2016)

Ona je to taková kýčovitá hollywoodská klasika, kdy bezohledný táta nemá čas na děti a musí si projít prozřením, aby zjistil, co je na tom světě vlastně nejdůležitější. Že vyvede i nějaký ten hrdinský čin navíc, to se rozumí samo sebou. Ale i když se jede od začátku podle jasných not, mě přišla tahle německá klišé variace taková nějaká upřímnější a mému středoevropskému naturelu i bližší. Peschel na čele i tak výborného obsazení pak byl vítaným bonusem. Chůvák asi díru do světa neudělá, ale mě pobavil. 70%(27.6.2016)

• Vikki

DALŠÍ SUPER PRIMITIVNÍ DEBILITA,. NĚMCI NIKDY NEUMĚLI NATOČIT PĚKNÝ FILM. Její úspěch jasně vypovídá a tom jak je současná populace bez intelignce a citu, zkrátka jak je současná společnost banda tupých dementů a stav se stále jen zhoršuje. Rozum, inteligence, cit a vnímání jsou vlastnosti, které už současné generace hledají ve slovníku cizích slov a stejně je nepochopí, nemají čím.(29.3.2018)

Rozhodně nejsem fanouškem německého filmu, a tak jsem netušil co od tohoto snímku očekávat. Výsledkem je velmi vtipná komedie o nápravě workoholika v normálního milujícího otce. Jistěže to je plné klišé momentů a nemůžeme čekat nějaké překvapující momenty, avšak jako celek to funguje skvěle. Vše je navíc podpořeno velmi dobrými hereckými výkony. Výsledkem tak je zábavná podívaná která neurazí , ale rozhodně ani nenadchne. 60%(1.7.2016)