Rozhodně nejsem fanouškem německého filmu, a tak jsem netušil co od tohoto snímku očekávat. Výsledkem je velmi vtipná komedie o nápravě workoholika v normálního milujícího otce. Jistěže to je plné klišé momentů a nemůžeme čekat nějaké překvapující momenty, avšak jako celek to funguje skvěle. Vše je navíc podpořeno velmi dobrými hereckými výkony. Výsledkem tak je zábavná podívaná která neurazí , ale rozhodně ani nenadchne. 60%(1.7.2016)

• Felisr

To takhle jednou řekl Til Schweiger kamarádovi Matthiasovi "Hele a proč to neděláš jako já? Sám si píšu scénář, režíruju a ještě dám hlavní roli..." No, tak to tak udělal. Jenže místo kvalitních Tilových Zajíčků, Kuřat apod. mu vyšla směska trochu vtipných a rádoby vtipných scének slepených do filmu. Za tři hvězdy jen s odřenýma ušima.(23.2.2016)

nemecká komediálna tvorba zažíva v poslendej dobe svetlé obdobie a Babysiter patrí určite k tým lepším komédiam v poslednej dobe napriek tomu, že táto tématika už bola nespočetne veľa krát použitá v komédií. deti sú priemerny hajzlíci ale dokážu utiahnuť vtipné situácie aj keď do úlohy dcéry mohli dať staršie dievča vzhľadom k tomu, že jú stavajú do pozície vyzretej pubertiačky ale nevadí. príbeh je jednoduchý a funguje dobre. škoda že nemecké filmy hneď dabujú. v originálny byto vyznelo asi lepšie. ale český dabing je dobrý. budem veriť že pri filme Uz je tu zas sa dočkám aj originálnej verzie lebo na ten film čakám už dlho.(7.3.2016)

Jasně, že to je prvoplánové a z toho závěru mi bylo na nic, jak je to hloupé a naivní, ale o to asi stejně šlo, na to se musel člověk připravit. Cesta k tomu závěru je ale fajn, postavy se mi líbily a děcka byla prostě skvělá, hlavně v tom úvodu, kdy jsou ještě za ďábly. Bavil jsem se a to bylo účelem filmu. Já jsem spokojený.(8.11.2016)

Ona je to taková kýčovitá hollywoodská klasika, kdy bezohledný táta nemá čas na děti a musí si projít prozřením, aby zjistil, co je na tom světě vlastně nejdůležitější. Že vyvede i nějaký ten hrdinský čin navíc, to se rozumí samo sebou. Ale i když se jede od začátku podle jasných not, mě přišla tahle německá klišé variace taková nějaká upřímnější a mému středoevropskému naturelu i bližší. Peschel na čele i tak výborného obsazení pak byl vítaným bonusem. Chůvák asi díru do světa neudělá, ale mě pobavil. 70%(27.6.2016)