Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Clemens nemá na své děti čas. Pracuje totiž na velké změně územního plánu města a smlouvy jsou na spadnutí. Chybí už jen, aby pár nájemců opustilo své byty a výstavba může začít. Když Rolf přijde o svůj byt, chce se pomstít a rozhodne se stát chůvou Clemensových dětí. Plán je víc než jasný – sabotáž. Nepočítá ale s tím, že Clemensovy děti Winnie a Theo jsou připraveny na všechno. Udělaly si totiž sport z toho, že se dokážou zbavit všech svých chův. A věřte, že neznají slitování – což nový Chůvák zjistí velice brzy. Ale zatímco se Rolf snaží zachránit svůj domov, nechtěně se stává i zachráncem Clemensovy rodiny. (Fénix Distribution)

(více)

Videa (7)

Trailer 2

Recenze (34)

Shitonit 

všechny recenze uživatele

Německá komedie ? Asi jako teplá němka a párek se zelím.. Nanny je dokonalej týpek. V prvních minutách se mi dokázal moc ošklivě zhnusit, od Ferarri rozjebanýho mezi Koi kapry mě chyt za srdce a táhnul skrz celou tuhle lahůdku.Nenásilně dost dobře postavená konverzačka, haranti jsou exclusivo, a nakonec i ten Clemenso je výbornej charakter. Komedie pro každou příležitost s prvotřídní jebačkou :-). ()

octopuska 

všechny recenze uživatele

Příběh o tom, že když děti zahrneme luxusem a nemáme na ně čas, odmění se nám pořádným peklem. Milá komedie s roztomilým Matthiasem, který tentokrát zasedl i do režisérského křesla. Ideální film na vyčištění hlavy, pobavení a možná i zamyšlení nad zapeklitou výchovou dětí, která v této době není vůbec snadná. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Postdederónský film jako když vyšije. 1)  Jediným důvodem, proč jsem se díval na film, je 34letý velmi přitažlivý Matthias Schweighöfer. Neodolal jsem tím spíš, že jsem byl zvědavý, jak se navíc popere s rolí scenáristy a režiséra. No, na rozdíl od svého stále atraktivního zjevu, mě jako filmový tvůrce nepřesvědčil._____ 2)  Snímek totiž svým humorem jakoby z oka vypadl komediím Německé demokratické republiky (ne)blahé paměti. A ono ani není divu. Schweighöfer stejně jako řada dalších herců jsou z východního Německa. Film natáčeli rovněž v bývalém východním Německu. Východoněmeckou mentalitu prostě nepřehlédnete._____ 3)  Vzpomínám si na výstižný vtip z doby reálného socialismu. Jaké jsou opory RVHP? Polský ateismus, ruská svoboda, maďarská světová řeč, česká neúplatnost, rumunské zemědělství, bulharská elektronika, mongolský vědecko-technický rozvoj, kubánská organizace práce a, teď to přijde, pruský (rozuměj enderácký) šarm._____ 4)  Dávám dvě hvězdičky. Jednu za Matthiase a druhou za lehké dojetí, které ve mně film přece jenom vybudil. ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Matthias Schweighofer a Milan Peschel uz u mna zabodovali naplno vo filme Rozchod na objednavku z roku 2013 a aj v tejto komedii to zopakovali,vyborna zabavna zalezitost,ktora nielen pobavi,ale i trosku zahra na city,predsa len rodina je na prvom mieste a hlavne deti,takze nemam o com rozmyslat,velmi sa mi to pacilo a to je to najhlavnejsie...:-) ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Stáhl jsem si to jelikož jsem čekal něco ve stylu Pana Chůvy, ale chyba lávky. Chlápka násilím vystěhují z baráku a zdemolují mu ho on má další kámoše, kterým to taky hrozí tak jde za chlápkem co ho vystěhoval s tím, že to s ním vyřeší ten ho najme , ale jako chůvu což on vezme s tím, že ho donutí změnit názor. Na obalu se píše boj s harantama začíná, ale realita je taková , že oni ho přijmou takřka od začátku dají mu pouze vypít vodu s chilli omáčkou jinak mu nic neudělají děcka jsou strašně nesympatické  a osobně bych jich zabil asi po 5 minutách. Humor zde taky takřka žádný není a navíc mám dilema jestli je lepší chlápek co chce připravit lidi o bydlení nebo lidé co chtějí kvůli tomu mu zabít ty děcka a ho? 40 procent ()

Galerie (31)

Zajímavosti (1)

  • Film sa natáčal v Berlíne, ako aj na zámku Burgschieden (Nemecko). (Arsenal83)

Reklama

Reklama