Inga Lindström: Děti mé sestry (TV film)

• Německo

Inga Lindström - Die Kinder meiner Schwester

Inga Lindströmová: Deti mojej sestry

Drama / Romantický

Německo / Švédsko, 2015, 89 min

Marco Serafini

Christiane Sadlo

Hanna měla obrovskou trpělivost a výdrž. Tina byla superkinderhajzlík a dávala to Hanně pěkně sežrat. Já mít takový dítě a podmínky, už by byli děti u babičky a statek prodanej. Asi jsou ty Haničky prostě holky do nepohody.(4.5.2017)

• Necrotongue

Je zajímavé,co všechno můžu registrovat,když hraju World of Warcraft v obýváku,kde rodina sleduje televizi.Film byl typickým romantickým kýčem německé provenience,herecké výkony byly chabé a děj předvídatelný takovým způsobem,že divák mohl určit osud každé postavy ve chvíli,kdy se objevila na obrazovce.Původně jsem chtěl film hodit do odpadu,ale udělil jsem hvězdičku,protože ve své cílové skupině jistě způsobí nadšení.(20.12.2016)

• Ephemeris

Ako už povedal ruský klasický dramatik, ak sa v jednom dejstve na scéne objaví zbraň, je jasné, že v ďalšom dejstve sa z nej bude strieľať. Prevedené na počiny Ingy Lindströmovej: ak sa na scéne objaví bývalý kamarát z detstva alebo spolužiak, je jasné, že v hlavnej hrdinke vzplanú city. A dotyčný spoľahlivo nahradí jej momentálneho partnera, z ktorého sa prekvapivo vykľuje hnusne sebecký, egoistický hajzel. Zrazu je jasné, že aj tak sa k sebe nehodili a absolútne nemali budúcnosť. Nová láska má voľnú cestu. Koniec absolútne devastačného spoileru, ktorý rozhodne nikto nečakal a preto bude mať pokazený zážitok zo sledovania.(20.1.2018)

• pepo

Občas je škoda, že sa tieto príbehy nedostanú pod ruku šikovním tvorcom. S dobrým scenárom, réžiou a hercami to mohol byť výborný film. Takto je to len klasický gýč z nemeckej továrne na romantiku(17.9.2015)

• PavelZava

Smutná romantika :-((9.11.2018)

• - Natáčelo se ve Švédsku. (M.B)