Tatínek drží svou malou holčičku Annu celý její život zavřenou v domě. Vysvětluje jí, že takto jedná, protože se ji snaží ochránit před divokými lidmi, kteří jedí malé děti. Jakmile začne dívka dospívat, dojde k nešťastné události a Anna se ocitne v dočasné péči u místní šerifky. Najednou zjišťuje, že některé věci nejsou vůbec takové, jak jí tatínek vysvětloval, a že i ona není tím, za koho se celou dobu považovala. V tuto chvíli je odkázána sama na sebe proti celému městu. (Miseet)

stration

Zajímavá žánrovka, která sice na označení horor postrádá hromadu ingrediencí, nicméně jako drama o odcizení a jinakosti skutečných i lidských monster celkem uspokojující. Pointa lehce odhadnutelná, herecké výkony v pohodě. Neublíží, ale také nenadchne. ()

M.i.k.e odpad!

je to pták?Je to letadlo?Je to drama?Nebo snad to je horor?Bohužel není to ani jedno a Wildling je jen čirou esencí nudy,která se snaží být něčím víc než jen béčkovým "vlkodlačím" hororem,ale vůbec nic mu v tomhle ohledu nevychází...0% ()

Yoshimitsu

Jedině na koho se dalo dívat je Liv, čím více stárne, tak tím má větší šmrnc. O hnusné digitální vlčici se mi bude ještě dlouho zdát. Dávám 50% ()

elanius

(74/2018) / Viac dráma ako fantasy či horor. Rozumná stopáž, krásny vizuál a uchádzajúci herci ma v pohode udržali v napätí. Wildling je ale stále len jednohubka na sobotný večer, žiadny plnohodnotný filmový plán. Po dlhej dobe sa inak ukázali dve herecké mená Liv Tyler (posledná normálna rola snáď v LOTR) a Brad Dourif (mne najznámejší z Kukučieho hniezda). (6/10) ()

Forsberg11

Infantilný filmový pokus o vlkodlačí horor, ktorý je vhodný maximálne tak pre zvedavé pubertiačky. Je to pekne nakrútené, so sympatickými postavami a v podstate sa na to dobre pozerá. No nie je to nič pre človeka, ktorý hľadá poriadny "adult" horor. 50 %!! ()

Mortemiss

Aneb takhle to končí, když si jeden nejmenovaný americký režisér přečte x let staré rakouské noviny a nechá se inspirovat příběhem vrchního sklepmistra Fritzla. Dokonce i příznivci vegetarianské stravy si zde přijdou na své. Mohou sledovat, jak přílišná konzumace zeleniny udělá z jejich ratolestí malé chlupaté zrůdičky a ať mi nikdo netvrdí, že to byl hamburger. Aby byl film ještě o něco zajimavější, tak jsou do něj samozřejmě zakomponovány i nějaké ty fantasy prvky a nechybí ani puberťácká love story se "šťastným" koncem. ()

Hernycztek

Věrná napodobenina švédského Let the Right One In, případně amerického Let Me In jen s rozdílem, že upíra vystřídal vlkodlak. Kdo jste viděl alespoň jeden z těhle zmíněných hororů, víte jakým směrem se bude Wildling ubírat. Já do toho šel trochu kvůli Tylerce, ale ta tu bohužel hraje druhou kolej. Točí se to kolem nesympatické, nehezké pomalu třicátnice, která hraje šestnáctiletou dívku, což moc nechápu, když je plno dospívajících, krásných nadějných hereček. Žádného extra gore se bohužel nedočkáme, takže jediné co za něco stojí je maska vlkodlaka a temné lesní prostředí. Škoda toho klišé v závěru, mohlo to skončit nějak více... hororově. Je to čistý průměr, ale jelikož už tu delší dobu nebylo něco podobného, má to u mě minimálně na nějakou dobu lehčí přilepšení. ()

Rathalos

Celkom zaujimavy horor,temu vlkodlakov nie je tak casto vidiet na filmovom platne a este aj dobre spracovanu,takze fajn a dobre zvladla svoju ulohu herecka Bel Powley...:-) ()

Katcat

Velmi působivý film, líbí se mi nový způsob prezentace, na rozdíl od tuctovych vlkovražďovaček. Mistama jsem z toho cítila twighlight, proto ubiram jednu hvězdu. ()

misbos

To je tak, když nevíme, co to vlastně chceme natočit, jestli bestiální horror, nebo drama o dospívání, nebo hlubokoureflexigenocidypůvodníhoobyvatelstva... ()

Shanen29

Hm,celkem mě to překvapilo a docela i zabavilo.Stačilo by trochu přitvrdit a výsledek by byl zřejmě o level lepší.Ale řemeslně opravdu velmi dobře odvedená práce. ()

ANTYCHRYST

Nenechte toho konce je to takovej ten líbivej USA Teenage film pro mládež.. teda krom hlavní herečky .. příjemná hudba a dobrá kamera..ale film hrozně měkkej...45% jede spíše než na horror ..na romantarnu ala upíři sága..:) neboj já tě nekousnu..a jebačka ()

Scraffy

Veľmi sympatický nezávislý hororček o premene a následnom zrode vlkodlaka. Už zo začiatku to chytí silnú atmosféru a drží si ju po celú dobu až do konca. Po celý film vlastne neviete, čo sa bude diať a teda neviete predpovedať, ako to vlastne celé skončí a o čo tam vlastne ide. Všetko je to pekne natočené a aj zahrané. Bel Powley je svojím mierne odlišným výzorom skvelou voľbou na hlavnú postavu a dúfam, že ju v hororovom žánry uvidím viac krát. ()

GameboyNES

Taková zajímavá variace na "vlkodlaky" nebo co to bylo za potkana. Nic světobornýho ale neměl jsem potřebu u teho hrát pokémony. 36ˇ% ()

petrik11

Priemerný fiilm, ani ma nezaujal, ani zase moc nesklamal. Niektoré veci tam boli riadne proti logike, ale však to bol len film. ()